دسترسی به مرورگر وب مخفی پلی استیشن ۵

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

اگرچه پلی استیشن ۴ ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه های قبلی خود ارائه می دهد، اما به نظر می رسد یکی از عملکردهایی که در پلی استیشن ۴ در دسترس بود، در پلی استیشن ۵ نیز در دسترس است: مرورگر وب مخفی پلی استیشن ۵. اگرچه دسترسی به آن زیاد هم ساده نیست.

مرورگر وب پلی استیشن ۵

این مرورگر که در اصل توسط Arstechinca مشاهده شد، در واقع یک “رابط مرورگر وب مخفی” بود که در پلی استیشن ۵ وجود دارد. ما فرض می کنیم که این ویژگی برنامه اختصاصی خود را در پلی استیشن ۵ ارائه نکرده است. زیرا به ندرت در پلی استیشن ۴ استفاده شده بود. با این حال، کاربران پلی استیشن ۵ که می خواهند در کنسولشان به یک مرورگر دسترسی داشته باشند، اکنون با این راه حل می توانند این کار را انجام دهند.

لازم به ذکر است که مرورگر وب پلی استیشن ۵ به طور کامل کار نمی کند. مطمئنا این قابلیتی نیست که سونی بخواهد کاربران به آن دسترسی داشته باشند، پس محدودیت های بسیار سنگین و ابهاماتی وجود دارد.
این مرورگر در بارگذاری سایت هایی که اکثرا متنی هستند عالی عمل می کند، اما با تصاویر، ویدیو و صدا مشکل دارد. به علاوه، برای دسترسی به آن به یک حساب توییتر نیاز دارید، زیرا توییتر به عنوان ستون فقرات تجربه گشت و گذار وب استفاده می شود. برای مرور سایت های دیگر، باید از طریق توییتر و از طریق لینک یا توییت تعبیه شده به آن ها دسترسی پیدا کنید.

اگر به دنبال تماشای ویدیو در یوتیوب یا گوش دادن به موسیقی در اسپاتیفای هستید، پیشنهاد ما این است که برای داشتن بهترین تجربه کاربری، برنامه های خاص پلی استیشن ۵ را دانلود کنید. استفاده از این مرورگر وب مخفی با توجه به ویژگی های محدود و تجربه کاربری ضعیفش، کمی تازگی دارد.

البته، امکان دسترسی به یک مرورگر مخفی می تواند نشانه ای از این باشد که سونی قصد دارد مرورگر کامل خود را در آینده عرضه کند. اما اگر نمی توانید تا آن زمان صبر کنید، راهنمای زیر درباره نحوه دسترسی به مرورگر وب مخفی پلی استیشن ۵ را بخوانید.

نحوه دسترسی به مرورگر وب مخفی پلی استیشن ۵

مرحله ۱

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

از صفحه اصلی پلی استیشن ۵، وارد تنظیمات شوید.

مرحله ۲

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

زمانی که در صفحه تنظیمات سیستم هستید، به سمت پایین بروید تا به Users and Accounts برسید. حالا از زیر منو Link with Other Serivices را انتخاب کرده و روی Twitter و سپس Link Account کلیک کنید.

مرحله ۳

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

یک پنجره کشویی ظاهر می شود، که از شما می خواهد مشخصات حساب توییتر خود را وارد کنید. به جای انجام این کار، روی نماد توییتر که در گوشه سمت چپ بالا است کلیک کنید.

مرحله ۴

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

وارد صفحه استاندارد ورود به توییتر خواهید شد. جزئیات حساب خود را مانند هر مرورگر وب سنتی دیگری وارد کنید.

مرحله ۵

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

وارد صفحه اصلی توییتر می شوید و از آنجا می توانید به سایت های خارجی مانند یوتیوب و Reddit دسترسی پیدا کنید.

مرحله ۶

مرورگر وب مخفی پلی استیشن 5

اگر می خواهید از وب سایت خاصی بازدید کنید، باید یک توییت یا حسابی که دارای لینکی به آن است را پیدا کنید. ساده ترین راه انجام این کار معمولاً از طریق حساب رسمی توییتر سایت (در صورت وجود) است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =