کمپانی راک‌استار نام تجاری و دامنه‌ی Agent را تمدید کرده است!

Agent

کمپانی راک استار در گذشته بازی ویدیوئی با نام AGENT را طراحی و توسعه داده بود اما در کمال ناباوری این بازی ویدیوئی روانه بازار های جهانی نشد، لازم به ذکر است که این بازی حتی به صورت آزمایشی نیز در دسترس یک سری از کاربران قرارگرفته بود اما دست آخر بنا به دلایلی نامعلوم راک استار تصمیم گرفت که این بازی را روانه بازار های جهانی نکند.

Agent
Agent

کمپانی راک‌استار نام تجاری و دامنه‌ی Agent را تمدید کرده است!

کمپانی راک‌استار گیمز انقدر از محبوبیت بالایی برخوردار است که نیازی به تبلیغات برای خود احساس نمی کند چرا که با بازی هایی به مانند GTA به شهرت جهانی رسیده است، به همین دلیل ما این کمپانی را به ندرت در نمایشگاه ها مشاهده می کنیم، با این حال به تازگی در بخش غیر عمومی کسب و کار که در نمایشگاه گیمز کام برگزار می شد ما شاهد حضور این کمپانی بودیم، هنوز مشخص نشده که علت حضور این کمپانی چه بوده است اما حدس و گمان هایی در اینباره زده می شود که ما در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم.

چیزی که از گذشته در مورد این بخش از نمایشگاه گیمزکام مورد بحث بوده است، این می باشد که عموم اجازه ورود به آن را ندارند و این نمایشگاه تنها برای فعالان مربوط به حوزه کسب و کار در زمینه بازی های ویدیوئی قابل بازدید می باشد، با این حال عکسی از غرفه راک استار در این نمایشگاه منتشر شده که سر وصدا خاصی در میان کاربران ایجاد کرده است و در میان ویدیو کوتاهی نیز از این واقعه در یوتوب منتشر شده است، همه این موارد باعث تایید حضور راک استار در گیمز کام بوده است اما سوال اساسی این است که آیا این کمپانی برای معرفی بازی GTA V در این کمپانی حاضر شده است و یا بازی Agent که در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم.

این خبر باعث بحث و گفت و گو های فراوانی در دنیای مجازی شد، همه کاربران از کمپانی این سوال را می پرسیدند که حضور در نمایشگاه درباره چه بازی بوده است؟ چیزی که مشخص است این موضوع است که راک استار قصد ارائه چیز جدیدی را دارد، ممکن است که در اخبار آینده متوجه ساخت و تولید یک بازی ویدیوئی جدید اعلام شود و یا اینکه این کمپانی قصد ارائه بسته الحاقی جدیدی برای بازی ویدیوئی GTA V را دارد، طبق شنیده ها و اخباری که جدیدا منتشر شده است گزینه اول بسیار محتمل تر از گزینه دوم خواهد بود. کمپانی راک استار در گذشته بازی ویدیوئی با نام AGENT را طراحی و توسعه داده بود اما در کمال ناباوری این بازی ویدیوئی روانه بازار های جهانی نشد، لازم به ذکر است که این بازی حتی به صورت آزمایشی نیز در دسترس یک سری از کاربران قرارگرفته بود اما دست آخر بنا به دلایلی نامعلوم راک استار تصمیم گرفت که این بازی را روانه بازار های جهانی نکند حالا این احتمال می رود که بعد از گذشت مدت زمانی طولانی؛ این کمپانی تصمیم گرفته تا کمی از این محصول درآمد زایی کند، چیزی که این اوآخر سوژه اول شایعات در میان گیمر ها بوده است. البته این سر و صدا ها آن چنان بی منطق نیز نبوده است در این میان اتفاقاتی نیز در جریان بوده که به این شایعات دامن زده است.

چندی پیش خبری در رسانه ها پخش شد که کمپانی راک استار نشان تجاری AGENT را برای مدت معلومی برای بار سوم در پتنت‌ و برند های آمریکا تمدید کرده است، اگر راک استار قصد متوقف کردن پروژه AGENT را داشت، نیازی به تمدید دوباره آن نیز نبود.

اگر شما از کاربرانی هستید که راجب این موضوع اطلاعاتی ندارید باید گفت بازی ویدیوئی AGENT طی مراسمی در  E3 ۲۰۰۹ در کنفرانس سونی به صورت یک بازی کاملا انحصاری جهت ارائه نسل هفتم کنسول ها یعنی پلی استیشن ۳ معرفی شد. طبق صحبت های انجام شده در همان مصاحبه خط داستانی بازی در دوران جنگ های سرد بوده است. شما در این بازی به عنوان اول شخص به سرزمینی وارد می شود که پر است از جاسوس های خبره، فعالیت های سیاسی  و ترور شخصیت های بلند مرتبه این بازی ویدیوئی، بعد از اکران چند تریلر و لایو استریم تقریبا ۶ سال می گذرد که دیگر هیچ صحبتی از این بازی نشده و راک استار تنها به یک خبر درباره ی به تعلیق آمدن بازی بسنده کرده بود، در این میان در سال ۲۰۱۱ شرکت تیک تو که استودیو های راک استار زیر نظر آن فعالیت می کنند اعلام کرد که این بازی همچنان در دست ساخت است، فقط تغییری در زمان بندی احتمالی آن صورت گرفته است.

Agent
Agent

البته نمی توان چندان به این شایعات بسنده کرد و باید گفت انتظار ارائه بسته الحاقی جدید بازی GTA V از همه موارد بیشتر خواهد بود، چرا که پیش تر بازیگران این بازی حضور خود را در بسته ی الحاقی جدید جی تی ای تایید کرده بودند، این بسته الحاقی درباره سه کاراکتر این بازی خواهد بود که به احتمال زیاد بزودی روانه بازار شود.

لازم به ذکر است که کمپانی راک استار معمولا فعالیت های خود را در سکوت کامل خبری پیش می برد و به دور از حاشیه و سر و صدا با محصول باکیفیت خود خبر ساز می شود اما حضور آن ها در این جشنواره و صحبت هایی که از گوشه کنار شنیده می شود این نوید را می دهد که این کمپانی در حال تدارک یک چیز ویژه و به خصوص می باشد، می توان انتظار این موضوع را نیز داشت که کمپانی در حال کار کردن بر روی نسخه دوم بازی Red Dead Redemption باشد و یا شاید در حال کارکردن بر روی نسخه بعدی Bully  در دستور کارشان باشد هنوز هیچ چیزی به طور قطعی مشخص نشده است.

لازم به ذکر است که کمپانی راک استار هیچ وقت خودش را در میان سازندگان تک محصولی معرفی نکرده است اما به دلیل تمرکز بالای آنها بر روی بازی ویدیوئی GTA V در یک برهه زمانی خاص، این طرز شکل اشتباه از آن ها در میان طرفداران کمپانی راک استار که شامل طرفداران تمام بازی های ویدیوئی می شود شده است، اما دلیل موجه ایی وجود ندارد که کمپانی راک استار به صورت کاملا چراغ خاموش بر روی پروژه های دیگر خود کار نکرده باشد لازم به ذکر است است این احتمال وجود دارد که این کمپانی علاوه بر این موارد ذکر شده، پروژه های دیگری نیز در دست ساخت دارد و ممکن است که یک و یا تعدادی از این احتمالات بزودی به واقعیت بدل شود.

شاید این احتمالات کمی از حد تصور خارج باشند اما چیزی که مشخص است راک استار در حال کار کردن بر روی یک پروژه بزرگ می باشد و بزودی اخبار جدیدی در این باره منتشر خواهد شد. دست آخر باید منتظر ماند تا ببینیم کمپانی در مقابل این شایعات چه واکنشی از خود نشان می دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + شانزده =