نسخه ریمستر بازی Alan Wake ساخته ی Remedy

Alan Wake

بکی از بزرگ ترین و جالب ترین بازی هایی که در نسل گذشته بود، Alan Wake نام داشت ولی این بازی در زمان خودش با استقبال کمی رو به رو شد و زیاد مورد توجه کاربران و بازی کن ها قرار نگرفت.

Alan Wake
Alan Wake

بازی دوست داشتنی و مورد عالقه ی کاربران Wake Alan، با توجه به اطالعات جدید و به دست آمده این بازی از کنسول های پلی استیشن ۴ ، ۱ Xbox و نینتندو سوییچ در حال توسعه و گسترش دادن است. یکی از خواهان یوتیوب که ۸۱ Doctre نام دارد ، او کسی است که اطالعات را به طور کامل و با صدق به اشتراک می گذارد و او فیلم جدیدی را به انتشار رسانده است و عرضه ی نسخه ی ریمستر Wake Alan از آثار او است.

در سنگاپور استودیوی Virtuos در حال بازسازی و آماده کردن نسخه ی ریمستر است. این بازی به صورت اکشن و جنگی، ماجرا جویی AAA به حساب نیامده و معرفی نشده است و وقتی و این بازی را بررسی می کنیم می بینیم ک به جز این مسائل عبارت Pieces Set تخریب پذیر را مشاهده می کنیم و اگر کامل و دقیق به مساله بپردازیم می بینیم که گسترش دهنده ی مورد نظر تیم یا گروهی را به طور جداگانه برای به وجود آوردن همه ی صحنه های تخریب پذیر را هدایت و رهبری کرده است.

استودیو ی ویرچیوس با Remedy در ارتباط بوده و همکاری داشته است و نسخه ی یارانه های شخصی Break Quantum را به وجود آورده است. در کل نسخه ی ریمستر Wake Alan شایعه ی بیش نیست، Remedy می خواهد این بازی را دوباره نشان دهد و عرضه کند Remedy بعد و این که اعالم کرد که این عنوان یا بازی را دوباره به انتشار می رساند و تعدادی Egg Easter را در بازی جدید خود یعنی Control قرار داده است.

بسته های الحاقی Control با داستان Wake Alan ارتباط و رابطه پیدا می کند و این بهترین وقت و زمان است که خواهان و طرفداران جدید را با شخصیت Alan آشنا و همراه کنند. استودیو ی معروف رمدی انترتینمنت با کمک و همکاری Vrituos قصد دارند که بازی Wake Alan را بسازند و به خواهان و طرفداران این بازی نشان دهند و در اختیار آن ها قرار دهند.

بعد از جدا شدن استودیو ی رمدی از شرکت مایکروسافت این امتیاز و اجازه را دارد که اختیار ساخت بازی Wake Akan را در اختیار بگیرد و حرف و حدیث های زیاد و گمان های پی در پی در مورد این مجموعه به وجود آمد و گزارش های زیادی رر مورد ساخت و آماده سازی این بازی وجود دارد.
با وجود خبر های جدید که در مورد Wake Akan به انتشار رسید و تقریبا با شایعه های قبلی فرق دارد جوری که به جای نشان دادن قسمت دوم میزان ریمستر قیمت اول این بازی را نشان می دهیم. اگر می خواهیم به طور کامل و دقیق به این موضوع بپردازیم این است که یکی از کاربران و مخاطبان این شبکه ۸۱ Doctre نام دارد.

خبر نشان دادن بازی The Witcher را بر روی سوییچ را داده است و او بعد از بررسی های خود بر روی صفحه ی لینکدین که یک شرکت بازی سازی است و Virtuos نام دارد، ادعا می کند که نسخه ی ریمستر این بازی را هر چه سریعتر آماده و در اختیار خواهان قرار می دهد وقتی که رمد ی با ردموند ها همکاری نمی کند این بازی در پلتفرم ایکس باکس وان و یا پی سی عرضه و نشان داده نمی شود و قابل ذکر است که ریمستر Wake Alan بر روی کنسول های Ps4 و Xbox وان و نینتندو سوییچ برنامه ریزی شده است.

وقتی امکان دارد که این نسخه ی بازی در پلتفرم پی سی هم عرضه شود و این را ندانید که توضیحاتی که در این خصوص داده شده است از یک منبع غیر رسمی به انتشار رسیده است و استودیو ی رمدی هنوز در این مورد هیچ عکس العملی از خود نشان نداده است. با وجود این که رمدی موظف است پورت نسخه ی پی سی بازی Quantum را به این استودیو واگذار کند. باز هم نی توان در مورد به انتشار رسیدن نسخه ی ریمستر بازی Wake Alan نظر داده شود این بازی اول به مدت ۲ سال در اختیار کاربران و بازی کن ها از کنسول ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و بعد از گذشت مدت، بازیکن ها توانستند این بازی را در پلتفرم رایانه شخصی استفاده کنند و بعد از این که از نسل قبلی این بازی پشتیبانی شد، حال کاربرانی که دارای کنسول ایکس باکس وان هستند می توانند از این بازی بهره ببرند.

یکی دیگر از اثر های ویدیویی استودیوی رمدی، بازی Control است که در پلتفرم Xbox وان، Ps4 و پی سی به نمایش گذاشته شد و این بازی در ۲۰۲۰ میالدی با داستان Wake Alan در ارتباط است و وجود همین موضوع بیشتر در شایعه بودن ساخت نسخه ی ریمستر بازی Wake Alan اثر گذاشته است.

بکی از بزرگ ترین و جالب ترین بازی هایی که در نسل گذشته بود ، Wake Akan نام داشت ولی این بازی در زمان خودش با استقبال کمی رو به رو شد و زیاد مورد توجه کاربران و بازی کن ها قرار نگرفت . این بازی از داستان خوب و عالی و اتمسفر و جوی تازه و گیم پلی عالی و خوب برخوردار بود. با وجود این همه فرنچیز ارز یک بازی مستقل به نام AlanNightmare American Wakes برخودار بود که خیلی با نسخه ی اصلی بازی تفاوت داشت.
نسخه ی بازی Wake Alan به وسیله ی Entertainment Remedy برای کنسول های بازی ۳۶۰ Xbox و PC گسترش داده شد مدیر استودیوی Remedy اظهار داشت که می تواند نسخه ی دوم بازی Wake Alan را طوری بسازد و در اختیار طرفداران قرار دهد که وقتی این کاربرها از بازی استفاده می کنند به دلیل کیفیت پایین بازی، خاطرات خوش خودشان را بابازی خراب نکنند ولی با شایعاتی که در مورد نسخه ی اول این بازی وجود دارد رمدی نظر و عقیده ی خود را در مورد ساخت بازی دوم این مجموعه تجدید نظر کند.

مسئولین بزرگ این استودیو عالقه دارند تا بازی ها به صورت تک نفره باشد. استودیو Harmonix به دلیل این که وقت آن ها در حال تمام شدن است و به دلیل این که امتیاز IP در دست سونی است. اگر این بازی در رایانه های شخصی در کنار پلی استیشن صورت گیرد خیلی آسان تر و راحت تر موفق می شود و می تواند روی کمک های مردم حساب کند.

Alan Wake
Alan Wake

آقای Chester Nick در RPS چنین بیان کرده اند، وقتی که به یک سری از پیشنهاد ها و نظر های مردم گوش کرده ام به این نتیجه رسیده ام که نبود پلتفرم های Linux / Mac / PC اثر زیادی بر روی کمپین ما در Kickstarter گذاشته است ولی ما هم به این نتیجه رسیده ایم و یقین داریم که پلی استیشن گزینه ی مناسب و خوبی برای این بازی است ولی عواملی وجود دارد که به خاطر آن ها ما نمی توانیم دنباله ی را با یک نام دیگر به نام Amplitude برای پاتفرم های دیگر منتشر کنیم.

استودیوی رمد ی عنوان هایی مثل Wake Alan و Payne MAS را گسترش داده است و خیلی ها این استودیو را این گونه می شناسند و همین طور این استودیو بازی Contorol و قسمت داستانی بازی X Crossfire در حال ساختن است. و همه ی کاربران از آن لذت می بردند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 13 =