عرضه بازی Among Us برای پلی‌ استیشن ۵

Among Us برای پلی‌ استیشن

فکر می‌کنید بتوانید به دوستان خود اعتماد کنید؟ دوباره فکر کنید! بازی فریب‌ دهنده اجتماعی ما یعنی Among Us وارد پلی‌ استیشن ۴ شده و سپس به پلی‌ استیشن ۵ می‌آید. از طریق این بازی آنلاین وارد سفینه فضایی با ۴-۱۰ بازیکن شوید و شروع به کار کنید. فقط یادتان نرود که احتمال دارد یک یا چند فرد متقلب در سفینه باشند و بخواهند کارشکنی کنند و رفتار کشنده‌ای نسبت به شما داشته باشند.

Among Us در ابتدا تنها به عنوان یک بازی موبایلی و محلی راه‌ اندازی شده بود و مشتاق بودیم ببینیم بازی تا چه حد پیش می‌رود. اکنون حتی مشتاق‌تر و هیجان‌زده‌تر هستیم که می‌توانیم بگوییم این بازی قرار است وارد پلی‌ استیشن شود. خیلی مشتاقیم که افراد دیگری به خدمه فضایی ما بپیوندند و به طور بالقوه بعضی از آن‌ها را بیرون بیاندازیم. با وجود چهار نقشه‌ای که برای بازی در دسترس است – از Skeld تا Airship – اوقات بی‌نظیری را کنار هم تجربه خواهیم کرد.

این بازی تا حدودی بر بازی‌ای مبتنی بود که یکی از بنیان‌گذاران یعنی Marcus، عادت داشت در آن به عنوان کودکی بازی کند، که در آن می‌توانست تمام توجهات را به خود جلب کند و بی‌ هدف در خانه‌ها پرسه بزند، در حالی که بازیکن دیگری به آرامی و با کشیدن انگشت به گردن بازیکنان دیگر آن‌ها را می‌کشت. او به ویژه ایده اینکه کسی سعی می‌کند با همه دوست شود و در جمع دیگران ترکیب شود را دوست داشت.

این ایده اصلی هنوز هم در Among Us وجود دارد، اما ما دوست داشتیم نیاز به وجود چیدمان خانه‌ای جذاب و سرگردانی‌های خسته ­کننده کاهش یابند، پس آن را بر مضمون فضا ساخته و کارهایی را به آن اضافه کردیم. این بازی برای رسیدن به جایی که اکنون قرار دارد، متحمل تغییرات زیادی در طراحی شده است و خوشحالیم که بسیاری از شما آن را پسندیده‌ اید.

چیزهای زیادی درباره Among Us وجود دارد که می‌توان گفت، اما واقعیت این است که بهترین بخش آن دیدن اجتماعی است که در یک عنوان مستقل دور هم جمع شده‌ اند. از ابله‌ها تا کل فیلم اکشن زنده و استریم­‌های بی‌شمار، شاهد پخش موارد زیادی برای لوبیاهای فضایی کوچک خود بوده‌ ایم. امیدواریم بتوانیم همان انرژی را به شما ارائه کنیم. به‌ روزرسانی‌های زیادی را برای بازی در نظر گرفته‌ ایم و مشتاقیم که هرچه سریع‌تر جامعه پلی‌ استیشن را با خود همراه کنیم.

 

منبع: PlayStation

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 17 =