آموزش نصب بازی Among Us در نینتندو سوییچ

امانگ آس نینتندو سوییچ

اگر دوست دارید بدانید چطور باید Among Us را در نینتندو سوییچ نصب کنید، باید بدانید که مشارکت در بزرگ ترین بازی حال حاضر هیچگاه از این آسان تر نبوده است. حس بازی چند نفره آنلاین، که در ماه های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، عنوان خوب و مناسبی برای بازی با دوستان، به خصوص در طول دوره انزوا و قرنطینه به خاطر بیماری کووید ۱۹ است.

اما Among Us اصلاً درباره چیست؟ فرض اصلی در نگاه اول نسبتاً ساده است: هر بازیکن یک نقش از اعضای گروه را بر عهده گرفته و کارهایی را انجام می دهند تا کشتی به کار خود ادامه دهد. مشکل اینجا است که، اگرچه آن عضو گروه (که به صورت تصادفی انتخاب شده) به عنوان یک شیاد عمل می کند و هدف او خرابکاری و کشتن بقیه در کشتی است. بقیه اعضای گروه وظیفه دارند بفهمند شیاد چه کسی است.

اگرچه، این همه چیز نیست. وقتی شیاد انتخاب شد، از اتاقک هوای کشتی بیرون فرستاده می شود. اما، بسته به نحوه مقدار شیادی، بازیکنان ممکن است فرد اشتباهی را بیرون کنند، یعنی شیاد به کارهای بد و فریبکاری اش ادامه خواهد داد.

به نظر می رسد خیلی سرگرم کننده باشد، اینطور نیست؟ اگر شما می خواهید در بازی شرکت کنید، پس، در ادامه نحوه دریافت بازی Among Us در کنسول نینتندو سوییچ را برای شما ارائه کرده ایم و بله، شما برای انجام این بازی به اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین نیاز دارید.

امانگ آس نینتندو سوییچ

امانگ آس نینتندو سوییچ
امانگ آس نینتندو سوییچ

در مرکزخرید نینتندو، Among Us را با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پیدا خواهید کرد. کافی است روی نماد سبد خرید کلیک کنید و تائید کنید در صورت درخواست می خواهید از کدام حسابتان استفاده کنید.

درحالیکه Among US احتمالاً به دلیل محبوبیت زیادش، در بالای بخش “نمودارها” قرار گرفته است، ساده ترین و احمقانه ترین راه برای پیدا کردن آن جستجو و تایپ “Among Us” است. زمانی که در نتایج جستجو ظاهر شد، روی صفحه بازی کلیک کنید.

احتمالاً تصاویر و اطلاعات بازی و همچنین دکمه “Proceed to Purchase” را در سمت راست خواهید دید. اگر می خواهید بازی را بخرید، که فرض می کنیم همینطور است، روی “Proceed to Purchased” کلیک کرده و چند گزینه های پرداخت به شما ارائه می شود. می توانید از کارت اعتباری، کارت Nintendo eShop ،PayPal یا هر Gold Points که جمع کرده اید برای دریافت تخفیف استفاده کنید یا آن را به طور رایگان دریافت کنید. خوشبختانه، بازی فضای زیادی را در سیستم شما اشغال نمی کند و این بازی تنها ۴۴۸ مگابایت است.

اشتراک نینتندو سوییچ را دریافت کنید

امانگ آس نینتندو سوییچ
اشتراک نینتندو سوییچ را دریافت کنید

قبل از اینکه Among Us در نینتندو سوییچ را بگیرید، لازم به ذکر است که برای اجرای این بازی به اشتراک نینتندو سوییچ نیاز دارید. Among Us یک بازی آنلاین چند نفره است، یعنی برای این بازی باید اشتراک سرویس آنلاین نینتندو داشته باشید.

سرویس آنلاین نینتندو سوییچ با ۳.۹۹ دلار/ ۳.۴۹ پوند/ ۵.۹۵ دلار استرالیا برای هر ماه قیمت دارد، اما با خرید اشتراک سه ماهه که ۷.۹۹ دلار/ ۶.۹۹ پوند/ ۱۱.۹۵ دلار استرالیا قیمت دارد، یا اشتراک سالانه با قیمت ۱۹.۹۹ دلار/ ۱۷.۹۹ پوند/ ۲۹.۹۵ دلار استرالیا را خریداری کرده و مقداری در صرف هزینه ها صرفه جویی کنید.

اگر اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین را دارید، به موارد ذخیره شده در فضای ابری، عناوین رترو از NES و SNES و همچنین بازی های انحصاری و پیشنهادات و تخفیفات دسترسی خواهید داشت.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 1 =