Amouranth رکورد Pokimane را در توییچ زد

برترین استریمرهای زن

وقتی صحبت از برترین استریمرهای زن در سایت‌ها شود، Pokimane معمولاً اولین شخصیتی است که به ذهن خطور می‌کند. این امر ممکن است طی چند ماه آینده متفاوت به نظر برسد، زیرا این جوان ۲۴ ساله در ماه مارس سال ۲۰۲۱ پس از همکار استریمرش یعنی Amouranth قرار گرفته و رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

این اولین بار نیست که Pokimane عنوان پر بیننده‌ترین استریمر زن را از دست داده است. در ژانویه سال جاری، گزارش شد که استریمر یوتیوب یعنی Valkyrae از Pokimane که عنوان پربیننده‌ترین استریمر در سال ۲۰۲۰ را داشت، گذشته است. در این گزارش همچنین به محبوبیت استریمرهای زن اشاره شده بود، چیزی که با گذشت زمان در حال رشد است.

شکست دادن Pokimane در محیط آشنا و همیشگی‌اش یعنی توییچ بسیار سخت است. استریمر Valorant بیش از ۷.۵ میلیون دنبال کننده و ۱۶۸ میلیون بازدید از کانال دارد. این موضوع در مقایسه با ۲.۳ میلیون دنبال کننده Amouranth بسیار چشمگیر است. مسلماً، وقتی طرفداران بخواهند، این استریمرها از مباحث جنجالی هم استفاده می‌کنند، اگرچه در بیشتر موارد به استریم­‌های بازی یا ASMR پایبند می‌مانند.

طبق آماری که از Streams Charts منتشر شد، کل ساعات مشاهده ویدیوهای Amouranth در طول ماه مارس برابر ۱۷۹۱۸۴۱ ساعت بوده است، در حالی که برای Pokimane تقریباً ۱۷۷۸۶۸۵ ساعت بوده، که حدود ۱۳۰۰۰ ساعت کمتر است، که با توجه به هزاران ساعتی که بین این دو نفر تقسیم شده، این مقدار بسیار کم است.

جالب است که Amouranth موفق شده است جلوی مسدود شدن به دلیل جریانات جنجالی که ممکن است برایش پیش بیایند را بگیرد، به خصوص جریانات غیرعادی، زیرا استریمرها در گذشته به خاطر محتوای مشابه نامناسب شاهد مسدود شدن‌هایی بوده ‌اند. احتمالاً او بسیار بی‌خطر بازی کرده و به نظر می‌رسد این کار نتیجه داده است.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که، اگرچه Amouranth تاج برترین زن استریمر ماه مارس را کسب کرده است، زمان پخش Pokimane در طول ماه کمتر از نصف زمان Amouranth است. این بدان معنا است که اگرچه Pokimane رتبه دوم را کسب کرده، اما بسیاری از استریمرها در کل کار بسیار کمتری انجام داده ‌اند. اگر هر چیز دیگری باشد، این به عنوان گواهی بر طول مدت استریم Pokimane به دلیل ارائه محتوای ثابتش بوده است. مشخص است که هر دو استریمر محتوای سرگرم ‌کننده‌ای را برای مخاطبین خود ایجاد می‌کنند.

استریمرهای جنجالی علیرغم محبوبیتشان در بینندگان مختلف، مورد بررسی جامعه توییچ قرار می‌گیرند. استیرمرهای دیگر نه تنها به خاطر ارائه محتوای مشابه مسدود می‌شوند، بلکه شاهد مسدود شدن به دلیل ارائه محتواهای نامناسب هم خواهند بود. مشخص نیست که توییچ چه تصمیمی برای این مشکل خواهد گرفت، اگرچه یک مورد قطعی این است که استریمرهای زن مانند Amouranth از افزایش چشمگیر تماشاگران سود خواهند برد.

 

منبع: GameRant

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =