Ant Man آخرین ابرقهرمان مارول است که به Fortnite می‌پیوندد

Ant Man فورتنایت

Ant Man آخرین ابرقهرمان مارول است که به فورتنایت رسیده است و تیزرهای منتهی به ورودش کمی مضحک است. تیم Fortnite اعلام کردند که Ant-Man به همراه Toothpick Pickaxe و اسب مطمئن Ant-Man ،Ant-Tonio به عنوان Back Bling وارد Item Shop خواهد شد.

اگرچه پیوستن Ant-Man به Fortnite به خودی خود خبر بسیار شگفت ‌انگیزی است، اما تیزرهای منتهی به اعلام رسمی ورود وی نیز بسیار عالی بوده ‌اند. Fortnite در توییتر رسمی خود سه تصویر متفاوت از Ant-Man کوچک روی سایر شخصیت‌ها مانند Cable ،Blade و Captain America منتشر کرده است. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

تیزر و عرضه رسمی Fortnite: Ant-Man

Ant-Man آخرین ابرقهرمان مارول است که به بازی Fortnite می‌پیوندد، و از زمان Ripley و Xenomorph از فرانچایز Alien، او آخرین شخصیت با فرهنگ پاپ است.

این مورد اضافه شده قطعاً مورد استقبال طرفداران Ant-Man قرار خواهد گرفت. کسانی که باید تا سال ۲۰۲۲ صبر کنند تا Ant-Man و Wasp: Quantumania را ببینند. Paul Rudd ،Evangeline Lilly ،Michael Douglas ،Michelle Pfeiffer ،Michael Peña همگی برای سومین فیلم Ant-Man بازگشته ‌اند و Peyton Reed دوباره کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته است.

گزارش شده است که ستاره Lovecraft Country یعنی Jonathan Majors نقش شرور بزرگی را دارد. منابع آن‌ها ادعا می‌کنند که او در نقش Kang the Conqueror بازی خواهد کرد.

 

منبع: IGN

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نوزده =