Apex Legends Season 8: Mayhem ماه دیگر با قهرمان جدیدی عرضه می‌شود

Apex Legends Season 8: Mayhem

Apex Legends از Season 8: Mayhem و همچنین Legend بعدی که به همراه به ‌روزرسانی‌های جدید وارد Apex Games می‌شود، رونمایی کرد.

Apex Legends Season 8: Mayhem در اوایل ماه بعد یعنی ۲ فوریه عرضه می‌شود. همان‌طور که طرفداران این بازی تاکنون متوجه شده ‌اند، یک فصل جدید یعنی یک شخصیت جدید. این تازه‌ وارد Fuse نام دارد. Respawn Entertainment تریلر داستانی اصلی را برای Fuse منتشر کرده که داستان پس ‌زمینه را نشان می‌دهد و باعث می‌شود علاقه‌مندان کنار بمانند و فقط نظاره‌گر باشند.

در جای دیگر در Season 8: Mayhem، King’s Canyon بار دیگر دستخوش تغییراتی می‌شود. نقشه اصلی Apex Legends برای دومین بار یک تغییر اصلی کرده است، اما فعلاً اطلاعی از جزئیات دقیق آن و تغییرات روی نقشه اصلی نداریم.

Season 8 هم‌زمان با دومین سالگرد Apex Legends در تاریخ ۲ فوریه عرضه می‌شود. بی‌شک Apex Legends احساس می‌کند بیش از دو سال است که در این مرحله قرار دارد. اما شاید قرنطینه کووید ۱۹ باعث شده برداشت ما از زمان کمی دچار مشکل شود.

در نهایت، Respawn از ۳۰-۳۰ Repeater رونمایی کرده است. تفنگ اهرمی کاملاً جدیدی که با فصل جدید Apex Games همراه است. این اخبار کاملاً متناسب با بازی‌های قبلی Apex هستند: هر فصل با ورود یک شخصیت جدید، یک سلاح جدید و تغییر نقشه (اگر نقشه کاملاً جدیدی عرضه نشود) همراه است.

به جز این، زمان عرضه Apex Legends Season 8: Mayhem در ماه بعد، انتظار Battle Pass جدیدی را هم داریم. Respawn تاکنون Battle Pass جدیدی را منتشر نکرده است، اما می‌توانید شرط ببندید که سازنده بازی از این نظر استقبال خواهد کرد. در هفته‌های آینده جزئیات بیشتری از Season 8 عرضه خواهد شد.

برای مرور بیشتر آنچه Respawn به فصل کنونی Apex Legends اضافه کرده بود، می‌توانید اطلاعات مربوط به Apex Legends Season 7: Ascension را مطالعه کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شانزده =