آشنایی با بازی Arslan: The Warriors of Legend ساخته Koei  Tecmo

Arslan: The Warriors of Legend

بازی جذاب Arslan: The Warriors of Legend  به تازگی برای پلی استیشن ۴ معرفی شده که در این مطلب به جزئیات بیشتر آن می پردازیم.

"<yoastmark

معرفی بازی Arslan: The Warriors of Legend

بازی Arslan The Warriors of Legend از بازی های ساخته شده کمپانی  Koei Tecmo Games co LTD در سال ۲۰۱۶ می باشد.

داستان این بازی برگرفته از مانگای معروف ژاپنی است. این بازی از بازی های سبک اکشن بوده که در آن گیمر به کنترل کاراکتراصلی ( ارسلان ) می پردازید و با او به ماجراجویی برای آزادی سرزمینش مشغول می شود.

گیم پلی بازی سبک نقش آفرینی و هک اند اسلش است که ترکیب شان باعث شده محبوبیت زیادی را از طرف گیمران کسب نماید.

سازندگان این بازی تلاش کرده اند که با به کار گرفتن ارتشی عظیم جنگ را بیشتر به واقعیت نزدیک نماید. در بازی شما می توانید به گشت و گذار بپردازید و با پیدا کردن دشمنان با سلاح های خود آن ها را از بین ببرید و بازی را پیش ببرید.

این بازی از نظر داستانی در سطح بالایی بوده چرا که برگرفته از داستان مانگای معروف است.

پلی استیشن ۴ و دانلود بازی  Arslan The Warriors of Legend

این بازی در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن ۳، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ ساخته شده است.

انیمیشن این بازی بر اساس رمان نوشته یوشیکی تاناک ساخته شد. این رمان متفاوت از آنچه که شما می پندارید است. در هر صورت داستان و انیمیشن بازی روایتی فانتزی و ژاپنی را نشان می دهد.

داستان بازی پیرامون اتفاقات، جنگ و درگیری های کاراکتر ارسلان و یارانش می باشد. نسخه این بازی دارای زیرنویس ژاپنی و انگلیسی است. در هر صورت از بازی های موفقی است که طراحی آن بسیار عالی است و مشکلی در ساخت آن دیده نمی شود.

روایت عالی و زیبای بازی باعث می شود که گیمر از بازی خسته نگردد. بازی گیم پلی جذابی دارد و حتی می توان گفت که از بقیه بازی ها از نظر گیم پلی جلو زده است.

اگر دنبال سبک هک و اسلش هستید حتما بازی  Arslan The Warrior of Legend را انتخاب کنید که این بازی با گیم پلی جذاب و متنوعش رضایت بخش می باشد.

دومین بازی ساخته شده Yoshiki Tunako بازی  Arslan The Warriors of  Legend می باشد که به  The Heroic Legend of Arslan شناخته شده است.

قبل از ساخت این بازی توسط  Yoskhiki Tanaka انیمیشن های گوناگونی ساخته شد. آنچه که مورد توجه گیمران است این است که کاراکتر ارسلان جزء پادشاهان محبوب ایرانی بوده و به همین دلیل باعث جلب گیمران قرار گرفته است و شما را به جنگ های هیجانی دعوت می کند.

  • داستان بازی

داستان بازی Arslan: The Warriors of Legend مربوط به کاراکتر ارسلان بوده که می بایست با ارث رسیدن تاج و تخت پدری اش باید با دشمنان بجنگد. شما در نقش کاراکتر ارسلان نمی توانید به تنهایی در مقابل دشمنان بجنگید بلکه باید با استفاده از کمک گرفتن از ارتش و دیگران به هدف تان برسید.

شما می توانید با استفاده از قابلیت های مختلف همراهان تان و در دست گرفتن اختیار همراهانتان بجنگد و قدرت را از نو در دست بگیرید.

با وجود اینکه شما رهبر گروه هستید و به همین دلیل لازم است که ارتش تان را به سمت درستی راهنمایی کنید.

ارسلان دارای قابلیت های گوناگونی است که با استفاده از آن ها می تواند دشمنان را نابود کند. باید حواستان را جمع کنید که مخالفان با شما که در صدد نابود کردن تان برمی خیزد به شما صدمه ای وارد نکنند.

اینجاست که باید تلاش کنید تا آخر بازی بجنگید و پیروز شوید.

  • گیم پلی

گیم پلی بازی مملو از هیجان های بزرگ است که در مبارزات با آن روبرو می شوید. این بازی همه ی انتظارات گیمر را برطرف می کند و بازیکن را به چالش های مختلفی می کشاند.

مهمترین کاراکتر این بازی ارسلان است که می تواند از سلاح های گوناگون خود در جنگ های متفاوت حضور یابد. ارسلان نام یک شاهزاده پارسی است که وظیفه حفظ کردن حکومتش را برعهده دارد.

ارسلان یک شخصیت حساس و مهربان را دارد که با سلاحی که از سلطنت پدرش به او رسیده ( شمشیر سلطنتی ) می تواند قدرتمند شود.

البته شمشیر سلطنتی تنها نیست بلکه او می تواند از شوالیه و یاران خود برای قدرتمند شدن نیز کمک بگیرد.

در جنگ های بازی شما علاوه بر استفاده از مهارت کاراکترها می توانید از سلاح ها و نقشه ها بهره ببرید و پیروز گردید.

شما در میدان جنگ تناسب سربازان و آرایش نظامی را می بینید که شور بازی را چندین برابر می کند. در مبارزات شما می توانید به دو صورت حمله کنید حملات عادی و حملات شارژی

با این دو روش قادرید که دشمن را از سر راه تان بردارید. مطمئنا روش دوم کارسازتر بوده اما بهتر است از هر دو روش استفاده نمایید.

در بعضی موارد لازم است که عقب نشینی با حتی فرار کنید به هر حال نگران آن نباشید که اگر شکست هم بخورید باز فرصت برای پیروزی خواهید داشت.

در بازی Arslan: The Warriors of Legend توجه داشته باشید که به کارگیری  سلاح هایتان متناسب با شرایط تان باشد تا نتیجه خوبی را بگیرید. به هر حال گیم پلی بازی بخش بزرگی از بازی بوده که باید آن ر ا در نظر داشت.

  • گرافیک بازی

گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده به گونه ای که شما می توانید ارتش های های مختلفی را در بازی ببینید. محیط و فضای بازی به گونه ای طراحی شده که همه جزئیات محیط با گرافیک دیدنی بازی همراه است. در کل گرافیک بازی شما را شگفت زده می کند و هیجان غیرقابل وصفی را به گیمر می دهد.

  • موسیقی بازی

موسیقی بازی در هر شرایطی منحصربه آن ساخته شده است و باعث می شود این بازی را هرگز فراموش نکنید. موسیقی بازی باعث کامل تر شدن بازی شده است و به خوبی با گیم پلی و داستان ساخته و پرداخته شده است.

موسیقی بازی Arslan: The Warriors of Legend باعث تحت تأثیر قرار دادن بیشتر گیمر می شود و بسیار زیبا در هر قسمت بازی نواخته شده که می توانید از آن لذت ببرید.

ریتم موسیقی حماسی بوده چرا که بازی یک بازی تاریخی می باشد و باعث می شود گیمر در حین بازی امیدوار باشد و بتواند بازی را ادامه دهد.

  • بررسی کلی بازی

Arslan The Warrors of Legend از بازی های است که بسیار پرطرفدار بوده و آن قدر موفق عمل کرده که طرفداران زیادی را به دست آورده است.

جنگ های حماسی در بازی باعث می شود که حال و هوای تاریخ را زنده کند و اگر دوستدار نقشه و استراتژی هستید حتما از این بازی در نبرد با دشمنان لذت می برید.

معرفی بازی  Arslan The Warriors of Legend برای پلی استیشن ۴

کمپانی کوئی – تکمو به معرفی بازی محبوب انیمیشنی  Arslan The Warriors of Legend برای کنسول پلی استیشن ۴ پرداخته است، بازی که در سال ۲۰۱۶ عرضه گردید.

بازی Arslan: The Warriors of Legend به جزء عرضه برای کنسول پلی استیشن ۴ برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۳ عرضه گردید. ظاهر این بازی از نظر گیم پلی مانند بازی  One Piece : Pirate Warrior می باشد.

"<yoastmark

اگر با این انیمیشن آشنا نیستید باید بدانید که بازی Arslan: The Warriors of Legend ساخته شده یوشیکی تاناک می باشد. مراحل ساخت این بازی از سال ۱۹۸۶ شروع شده که سرانجام در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 3 =