Asgard در اساسینز کرید والهالا

Asgard در اساسینز کرید والهالا

افسانه Norse Gods، Thor، Loki و Odin به طور باورنکردنی‌ در ایده وایکینگ بودن گره خورده است. این همان بخشی است که Asgard در اساسینز کرید والهالا به بررسی دقیق آن می‌پردازد. با این‌ حال، از آنجایی‌ که در Ravensthorpe مبتنی بر مأموریت جانبی است، ممکن است به راحتی آن را نبینید و از آن بگذرید. اگر این اتفاق بیافتد خیلی شرم‌آور خواهد بود، زیرا لزوماً یک روایت کوچک کاملاً مستقل به شمار می‌رود.

زمانی که به Asgard رفتید، به عنوان Havi (یا Odin، که احتمالاً می‌شناسیم) بازی خواهید کرد، به همراه Freyja، Thor و Loki از برخی از افسانه‌های کلاسیک Norse عبور خواهید کرد. این داستان از روایت بازی اصلی Evior مجزا است. اما پیوندهای نمادینی دارد و لایه‌های بسیاری را به داستان اضافه کرده است، همچنین منطقه بسیار زیبایی است که ارزش گشت‌ و گذار را دارد.

برای رفتن به Asgard به چه چیزی نیاز داریم؟

قبل از اینکه مأموریت Asgard آغاز شود، باید Seer’s Hut را در Ravensthorpe بسازید. این همان جایی است که Valka زندگی می‌کند، زنی که نوشیدنی‌ را به شما هدیه می‌دهد و این نوشیدنی دید شما در نروژ را به شما باز می‌گرداند.

این دیدها کلید رسیدن به Asgard هستند. این کلبه ۸۰۰ ماده و ۶۰ ماده اولیه دارد. تا زمانی که Valka به England نرسد، ساختن آن ممکن نیست. این اتفاق پس از رسیدن به سطح ۳ رخ می‌دهد.

Asgard در اساسینز کرید والهالا

زمانی که آن کلبه ساخته شد، Valka می‌خواهد که با شما صحبت کند و به گیاهانی برای معجون خود نیاز دارد. خوشبختانه، این گیاهان به راحتی و در اطراف آبشار پشت کلبه Valka پیدا می‌شود. پس از آن، آن گیاهان را در مناطق دورتر پیدا خواهید کرد. به سمت او بازگردید و او گیاهان را به یک معجون تبدیل می‌کند. پس از اینکه آن معجون را نوشیدید، Evior بی‌هوش می‌شود و سپس در Asgard و در بدن Havi بیدار می‌شود.

توضیح روایت این است که این نوشیدنی به Evior اجازه می‌دهد تا خاطرات Odin را تجربه و زندگی کند. این روایت اساساً یک Animus با تکنولوژی پایین درون Animus با تکنولوژی بالا است.

در Asgard به چه چیزی نیاز دارید؟

Asgard در اساسینز کرید والهالا یکی از بهترین مکان‌های مانند نروژ و انگلستان در بازی است. این منطقه گنج ها، رازها، نقاط دید خود را دارد و می‌توانید هر بار که خواستید آزادانه به جستجو در آن بپردازید.

این منطقه، روایت اصلی با داستان خطی خاص خود را دارد و به قسمت‌های مختلفی تقسیم می‌شود. می‌توانید تا هر وقت که بخواهید در Asgard جستجو کنید و با رفتن به قسمت شمال غربی Asgard و عبور از دروازه‌ها به داستان Evior بازگردید.

Asgard در اساسینز کرید والهالا

هرچقدر گیاه بیشتری برای Seer پیدا کنید، قلمروهای بیشتر با روایت‌های بیشتری باز می‌شوند. اما می‌توانید هر زمانی که می‌خواهید با رفتن به کلبه Valka به منطقه Asgard برگردید.

در Asgard، Havi سلاح‌هایی مانند Evior دارد. همچنین توانایی‌ها، مهارت‌ها و هر XP شما برای Havi پیدا کنید برای Evior هم به حساب می‌آید. با این‌ حال حیوان شما متفاوت خواهد بود و به جای یک اسب به یک گوزن شمالی بسیار زیبا تبدیل می‌شود.

 

منبع: TechRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =