با قابلیت ها و توانایی های جدید Assassin در Revelations آشنا شوید

Assassin

به هر حال، منطقه ای که در آن جستجو میکنی دقیقا در قسمت جنوبی موقعیت کنونی Ezioدر قبرستان است. با مربع سبز رنگ در نقشه نمایش داده شده است. به آنجا برو و با استفاده از Eagle Vision به دنبال قاتل بگرد. به پشت بام بچسب و دو Kill Jump انجام بده. خانواده را نجات بده و مرحله ۵ بعدی Assassin را خواهی گرفت.

Assassin
Assassin

با قابلیت ها و توانایی های جدید Assassin در Revelations آشنا شوید

  • حافظه های فرعی

مکان های سری

Vlad the Impaler’s Prison یک مکان سری است و تنها به وسیله Assassin’s Creed Revelations:Signature Edition قابل دسترسی است. برای دستیابی به آن باید یک پین کد را وارد و اولین کلیدهای Masyaf را دریافت کنی.

سپس می توانی به فروشگاه کتاب Sophia بروی و با کتاب رو به رو شوی و نقطه شروع بر روی نقشه نمایان می شود. وقتی تمام شد، Vlad the Impaler’s Prison را به دست خواهی آورد.

از تاریخ ۲۷ فوریه عملیات سری برای Vlad the Impaler’s Prison در “Lost Archives” موجود است.

Hagia Sophia

این مکان سری از طریق جمع آوری ۱۰ تا از Ishak Pasha’s Memoir Pages قابل دسترسی است. زمانی که موقعیت آن بر روی نقشه نمایان شد، به سمت در Hagia Sophia برو تا مرحله آغاز شود.

Full Sync- مرحله را در کمتر از ۶ دقیقه کامل کن.

Hagia Sophia یک مکان کوچک است که سرشار از پرش های نیرنگ آمیز است. از زاویه های دوربین برای دیدن اینکه کجا بپری استفاده کن. تو باید هدف را با سرعت کامل کنی. جایی برای گشت و گذار و حستجو وجود ندارد پس از سرکشی کردن دست بکش.

نیروهای جدید Assassin

پس از نابود کردن هر یک از Templar Den، قادر خواهی بود دو نیروی Assassin به جنبشت اضافه کنی.

نیروهای تازه می توانند شخصیت های عمومی باشند که همیشه در اطراف Templar یافت می شوند همان طور که در Assassins Creed Brotherhood بودند. یا نیروهای جدید می توانند یکی از ۶ نیروی خاصی باشند که عملیات های کوچک را قبل از ملحق شدن به جنبش تکمیل می کنند.

حداکثر ۱۲ نیرو (آدم کش) می توانی داشته باشی و عملیات های خاص آن ها را انجام دهی. اما وقتی تمام شد، آن ها به آدم کش ها (Assassins) ملحق می شوند و به آدم کش های تو ملحق نمی شوند. این نیروها اولین نیروهای Assassins خواهند بود که در منطقه ای آزاد نمایان می شوند و اگر آن ها را پیدا کنی شرایط خود را خواهند داشت.

زمانی که شروع به گرفتن زمین های مختلف در Mediterranean Defence  کردی، می توانی نیروهای آدم کش خود را در زمین هایت مستقر کنی و یک قسمت خالی برای نیروهای جدید در قسمت Recruit Tab ایجاد کنی.

The Acrobat

این صحنه اولیه به صورت خودکار اتفاق می افتد و خواهی دانست که آن را پیدا کرده ای یا نه.

پس یک دوشیزه دیگر در پریشانی را پیدا کردیم.

این Assassin (آدم کش) در جنوب شرقی منطقه Bayezidپیدا خواهد شد دقیقا کنار Assassin’s Den,Healer,Blacksmith و Bank. ابتدا باید منطقه را از Templar ها آزاد کنی.

سرباز ها را بکش، او تا فروشگاه دنبال کن و دوباره با او صحبت کن تا مرحله ۵ Assassin را بگیری. گرفتن نیروهای جدید خیلی ساده است وقتی آن ها زندگیشان را مدیون شما باشند.

The Avenger

این نیرو در منطقه Glata بین برج Glata و Tunnel پیدا می شود. او را در قبرستان در حالی که روی سنگ قبری دراز کشیده است پیدا کنی. ابتدا باید منطقه را از Templar ها آزاد کنی. در این مرحله باید زن و بچه ای را در حالی که شوهر/پدر تلاش می کند که زخم های خود را درمان کند نجات دهی. به هر حال، منطقه ای که در آن جستجو میکنی دقیقا در قسمت جنوبی موقعیت کنونی Ezioدر قبرستان است. با مربع سبز رنگ در نقشه نمایش داده شده است. به آنجا برو و با استفاده از Eagle Vision به دنبال قاتل بگرد. به پشت بام بچسب و دو Kill Jump انجام بده. خانواده را نجات بده و مرحله ۵ بعدی Assassin را خواهی گرفت.

Assassin
Assassin

The Beggars

سکه های نقره چیز شوخی برداری نیستند. The Beggars در قسمت جنوبی Imperial District بین ورودی Tunnel و علامت Bomb Crafting پیدا می شود. خوشبختانه مرحله را در مربع سبز رنگ رمز آلود شروع کردی. پس Eagle eyes را روشن کن و به اطرافت نگاه کن. به (Docks) لنگرگاه بیشتر توجه کن و نیروی جدید را به دست خواهی آورد اگر بتوانی او را بگیری.

The Brawler

این مرحله با رفتن به موقعیتی آغاز می شود که در آن یک رینگ دعوا وجود دارد و باید با کسی که شرط بسته است صحبت کنی. (در سمت چپ نقشه در Constantine District بین Black Market Dealer و موقعیت Bomb Crafting نزدیک به دیوار شهر)

در این مرحله باید با فرد مغروری که برای تفریح دعوا می کند مبارزه کنی. باید او را ۳ بار شکست دهی که ۲ بار آن از طریق حملات غافل گیرانه می باشد. بعد از آن از او درخواست میکنی برای جنبش تو بجنگد و او قبول می کند.

این فرد عمدتاً با پرتاب کردن چرک و کثافت به صورت برای اینکه چشم طرف مقابل آلوده شود دعوا می کند و سپس یک مشت می زند. او مشت های پشت سر هم نمی زند پس بهترین راه برای شکست او این است که او را بگیری و تا زمانی که شکست را بپذیرد به او مشت بزنی.  

The Pickpocket

موقعیت Pickpocket Assassin’s Recruit را در منطقه Bayezid که در قسمت جنوبی Assassin’s Den و Tunnel قرار دارد پیدا کن. ابتدا باید منطقه را از Templar ها آزاد کنی.

از Eagle Vision برای پیدا کردن جیب قاپ استفاده کن و با او حرف بزن. برای بردن این چالش باید ۱۵۰ را در مدت محدود بدزدی. با افراد زیادی که در حال رفت و آمد هستند کار را راحت خواهد کرد. به راحتی به سمت هر یک از گروه ها برو و به دنبال جمعیت راه برو و X (Steal) را فشار بده و به سمت گروه دیگر برو و این کار را تکرار کن. افرادی را خواهی دید که به دنبالت می آیند ولی جای نگرانی نیست. زمانی که پول ها را جمع آوری کردی زن را پیدا کن و با او دوباره صحبت کن تا مرحله تکمیل شود و مرحله ۵ Assassins را بگیری.

دزدیدن شکلات ازبچه ها را دوست دارد!

The Pupil

 Padawon جوان… چیزهای زیادی است که در مورد Assassin باید یاد بگیری. این جوان را با زن ها همراه کن و تا پایان مسابقه بده.  The Pupil در قسمت پایین سمت چپ نقشه در منطقه Constantine جلوی خانه Assassin پیدا خواهد شد که البته منتظر شماست. یک مسابقه ساده است که باید از علامت ها رد شوی تا شمرده شوند.

عملیات های پیشرفته Assassin

Ezio شروع به یادگیری مراحل پیشرفته در فصل سوم در قسمت حافظه ۲ (The Sentinel قسمت اول) می کند. این مرحله در فصل سوم۷ حافظه ۱۰ ادامه می یابد (The Sentinel قسمت دوم).

برای فعال کردن مراحل پیشرفته دیگر در مجموع باید ۷ Templar Den را تصرف کنی. زمانی که خلوتگاه توسط Assassins گرفته شد،Ezio باید Assassin جدید را بگیرد و زمانی که به مرحله ۱۰ رسیدند (از طریق Mediterranean Defence) آن ها را در خلوتگاه قرار بده. با این کار اولین قسمت از عملیات عملیات های پیشرفته Assassin فعال می شود.

برای فعال سازی دومین قسمت از این عملیات های پیشرفته، Ezio باید اجازه دهد تا شاگردش به مرحله ۱۵ برسد. پس از تکمیل هر دو قسمت از عملیات های پیشرفته، Assassin Den قفل می شود.

لیست زیر شامل تمامی مراحل عملیات های پیشرفته است:

    

توجه: تکمیل تمامی عملیات های قسمت اول قفل Master Assassin Armor را در Galata Hideout باز می کند.

نکته: تکمیل تمامی عملیات های پیشرفته همچنین Den Defence Challengeرا برای Assassin’s Guild کامل می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =