توصیح بخش به بخش بازی مهیج Assassins Creed III

Assassins Creed III

 در بازی Assassins Creed III این قابلیت در اختیار شما قرار دارد که می توانید آن را با نگه داشتن دکمه ی R2 در پلی استیشن ۳ و RB در ایکس باکس ۳۶۰ به کار بندید. این قابلیت شامل سلاح ها و ابزار هایی می باشد. این بار عنوان درخوری برای منوی مربوط به آن انتخاب نکرده اند چون هیچ شباهتی به چرخ ندارد. این بار عنوان درخوری برای منوی مربوط به آن انتخاب نکرده اند چون هیچ شباهتی به چرخ ندارد.

Assassins Creed III
Assassins Creed III

توصیح بخش به بخش بازی مهیج Assassins Creed III

Viewpoints

در طول بازی باید به نقاطی که در بالا قرار گرفته اند و با نام چشم انداز بر روی نقشه مشخص شده اند، بروید. وقتی که به آن بالا رفتید، دستورالعملی را می بینید که باید دکمه ای را فشار دهید و وقتی که این کار را انجام دادید، نقشه ای روبه روی شما گسترانیده می شود و در آن نقشه می توانید هر چیزی که از آن چشم انداز در شعاع دید شما قرار دارد را مشاهده نمائید. با این روش می توانید خیلی سریعتر فروشگاه های عمومی، ماموریت های جانبی و صندوقچه های گنج را پیدا کنید.

در بازی Assassins Creed III چشم اندازها عملاً روی نقشه نشان داده نمی شوند. باید به صورت دستی مکان هایی که مبهم هستند بروید و آن ها را کشف کنید. این کار را به صورت شبکه ای انجام دهید تا بتوانید چالش خوبی را تکمیل نمائید.

Weapon Wheel

 در بازی Assassins Creed III این قابلیت در اختیار شما قرار دارد که می توانید آن را با نگه داشتن دکمه ی R2 در پلی استیشن ۳ و RB در ایکس باکس ۳۶۰ به کار بندید. این قابلیت شامل سلاح ها و ابزار هایی می باشد. این بار عنوان درخوری برای منوی مربوط به آن انتخاب نکرده اند چون هیچ شباهتی به چرخ ندارد. سلاح های دیگر و اصلی در سمت چپ صفحه نمایش قرار دارند و عمدتاً تیغه ها و سایر سلاح های مبارزتی در این رنج می باشند. در سمت راست صفحه نمایش سلاح های ثانویه قرار دارند که غالباً سلاح هایی با محدوده ی وسیع تر می باشند من جمله تپانچه و Rope Dart . از سمت چپ می توانید سلاح های اولیه و از سمت راست سلاح های ثانویه را انتخاب کنید. با استفاده از Weapon Wheel می توانید تا چهار اسلحه را انتخاب کرده و در زمان لازم سلاح مد نظرتان را با دیگری تعویض نمائید. تنها کاری که باید بکنید این است که سلاح مورد نظرتان را انتخاب کرده و دکمه ی مربوط به آن را فشار دهید تا بتوانید تنظیمات مربوط به آن سلاح را انجام دهید.

Whistle

این تکنیک نیز برای اولین بار در نسخه ی ۳ بازی Assassins Creed III استفاده می شود. با این تکنیک می توانید وقتی که در جایی پنهان شدید از سوت زدن استفاده نمائید. با این کار Connor دشمنان را به سمت لوکیشن خود می کشد. بهترین راه برای انجام این کار این است که در مخفیگاه خود بمانید و منتظر شوید تا دشمنان تان نزدیک شوند ، سپس می توانید آن ها را به طور مخفیانه ترور کنید و بلافاصله خودتان را به حالت blending (ترکیب شدن با جمعیت برای ناشناس ماندن) برگردانید. جاهایی که به شما دستور داده می شود که سه نگهبان را بکشید بهترین راه موثر همین روش می باشد.

History, Story, and Location

 بازی Assassins Creed III در چندین لوکیشن و در فریم های زمانی چندگانه اتفاق می افتد. دو زمان کلیدی در این بازی زمان حال و زمان انقلاب می باشد. در ادامه به توضیحی راجع به این لوکیشن ها خواهیم پرداخت.

بوستون

بوستون اولین شهری است که در این بازی در آن قرار می گیرید. جایی که برای اولین بار با شخصیتهای تاریخی بسیاری نظیر  Charles Lee، Benjamin Franklin و Samuel Adams رو به روخواهید شد. چشم اندازهای این شهر را می توان از بالای کلیساها ملاحظه نمود. اینجاست که بازیکنان به چگونگی استفاده از تونل های زیر زمینی ، چشم اندازها ،  پائین آوردن وضعیت مورد نظر و ماموریت های اضافی برای یافتن صفحاتAlmanac ، پی خواهند برد.   

در کنار نیویورک،بوستون نیز یکی از شهرهای اصلی در این بازی می باشد. کارهای زیادی برای جان بخشیدن و واقعی به نظر رسیدن تصاویر شده است که مثلاً در مورد حیواناتی مثل خوک ها و سگ ها شگفت زده می شوید.

جاهای تاریخی زیادی در بوستون وجود دارد که عبارتند از:

  • Boston Neck

در قرن هجدهم تنها یک راه برای رفتن به بوستون وجود داشت که آن هم خیلی باریک بود و به گردنه ی بوستون معروف بود. در زمان جنگ این مسیر بسیار ارزشمند بود زیرا از رخ دادن جنگ در شهر جلوگیری می کرد. مثالی واضح در این خصوص در سال ۱۷۷۵ زمانی است که Governor Gage سنگر بندی را گسترش داد و نتیجه ی آن تشکیل خطوط Gage شد.

در قرن نوزدهم تصمیم گرفتند که آن را جهت سفر از آن جا یا سفر به این شهر گسترش دهند.

 در این بازی نیز یکی از لوکیشن هایی است که به زیبایی هر چه تمام تر در بازی تعبیه شده است.

  • Breed’s Hill

نبرد Bunker Hill در واقع در این مکان اتفاق می افتد و زمان آن هم ۱۷ ژوئن ۱۷۷۵ می باشد. علت این واقعه هم پاسخ به شورشیانی بود که داشتند به تپه های بوستون نزدیک می شدند. در واقع William Prescot تمایلی به فتح Bunker Hill و تقویت Breed’s Hill نداشت. اما آن چه این منطقه را حائز اهمیت می ساخت نزدیکی آن به نیروهای بریتانیایی بود و آن ها به سختی می توانستند نیروهای شورشی را در محدوده آتش بار خود داشته باشند. قطعاً Prescott  هم مایل به فتح این قلعه بود اما نمی دانست که اهمیت این منطقه در چیست.

این مکان در پایان جنگ، برای هر دو طرف بسیار رعب آور بود. شورشیان گیج شده بودند و نمی دانستند به کجا می روند و بریتانیایی ها گرفتار نگهبانان شورشی ها شده بودند و زخمی شدند که مجبور به عقب نشینی شدند. در حالی که شورشی ها نبرد را از دست داده بودند، عمدتا به علت عدم وجود اختلافات نظامی، ضربه های مهلکی به نیروهای بریتانیایی وارد کردند. بریتانیا حدود ۲۲۸ سرباز را از دست داد و ۸۰۰ زخمی نیز داشت اما شورشیان تنها ۱۴۰ نفر را از دست دادند و حدود ۳۰۰ نفر هم زخمی داشتند.

Bunch of Grapes

بهترین خانه در بوستون که محل ملاقات Sons of Liberty نیز بود. آن چه این رستوران را چنیین یونیک می کرد داشتن کتابخانه ای با مقدار زیادی کتب ضد بریتانیا بود. دیگر ویژگی ممتاز این مکان لوکیشن آن بود که در خیابان Boston Massacre واقع شده بود، دقیقاً در خیابانی که پادشاه هم آنجا بود.

Bunker Hill

این تپه نزدیکترین مکان به بزرگترین تپه در جزیره ی چارلستون می باشد.

در زمانی که  نبرد در Breed’s Hill در حال اجرا بود بسیاری از سربازان Putnam به طور ناخواسته Bunker Hill را پیدا کردند، اما نمی دانستند که چه کاری باید انجام دهند.

درست در همین جا بود که Putnam جمله ی معروف خود را بیان کرد «تا زمانی که سفیدی چشمان کسی را ندیدید، شلیک نکنید.»

  • Charlestown

این شهر حدوداً در سال ۱۷۷۵ تنها شهر در شمال بوستون بود که بیشتر آن هم در نبرد Bunker Hill از بین رفت. در واقع در آن زمان بسیاری از مردم آن را نبرد چارلستون نامیدند. در سال ۱۷۷۶ به این شهر حمله شد و به طور وحشیانه آن را سوزاندند. واقعه ی مهم دیگری که در این منطقه رخ داد، شورش معروف Paul Revere بود که به شورشیان هشدار داد که بریتانیایی ها در حال آمدن به سمت شان هستند.

باردیگر چارلستون ساخته شد، اما این بار به عنوان بخشی از بوستون بود.

  • Christ Church

قدیمی ترین کلیسا در منطقه ی شمالی بوستون می باشد. تا سال ۱۷۷۶ نامش Christ Church بود و پس از آن به Old North Church تغییر نام داده شد. در ساختمان آن دو فانوس وجود داشت که از آن طریق به شورشیان که در طرف دیگر ساحل در حال مبارزه بودند، هشدارهای لازم داده می شد. عامه مردم معتقد بودند که علایمی که ارسال می شوند برای Revere می باشد، اما در واقع این علایم برای مردم در ساحل ارسال می شد تا Revere را دستگیر کنند. ارائه کننده ی این ایده هم خود Paul Revere بود.

او فکر می کرد با این ایده می تواند از شک بریتانیایی ها جلوگیری کند. روز بعد فردی که مسئولیت ارسال سیگنال ها را برعهده داشت Robert Newman دستگیر شد و مورد بازخواست قرار گرفت. او توانست آن ها را متقاعد کند که بی گناه می باشد.

Copp’s Hill Battery

بلندترین نقطه در بوستون شمالی تپه ی  Copp می باشد و به عنوان ابزاری برای جلوگیری از شورش ها با سازه هایی مستحکم که از رودخانه عبور می کرد، حائز اهمیت بود.

در حالی که آن جا به خوبی مستحکم و مسلح بود، حملاتی که از این ناحیه انجام می شد سبب سردرگمی دشمنان در طول نبرد Bunker Hill می گردید. به دلیل انجارهایی که دلیل اصلی تخریب شهر بودند، این مکان موثرترین مکان چارلستون بود.

Crown Coffee House

در حالی که بر طبق نام آن باید جایی باشد که قهوه در آن سرو می شود ولی در سال ۱۷۰۰ این مکان یکی از مشهورترین جاهایی بود که شراب در آن به وفور بفروش می رسید. به دلیل این که در نزدیکی اسکله قرار داشت یک از شلوغ ترین میخانه های بوستون بود.هر کشتی که به این بندر می آمد، اولین جایی را که برای نوشیدن نوشیدنی انتخاب می کرد، همین مکان بود.

Assassins Creed III
Assassins Creed III

Faneuil Hall

 این مکان که فن یول نام دارد، برای کمک به شناسایی جاسوسان در منطقه ی بوستون مورد استفاده قرار گرفت. بادنمای هواشناسی یکی از مشخصه های بارز این مکان است که در ساختمانی به نام Grasshopper واقع شده است و از ویژگی های بارز بوستون می باشد. اگر به بخواهید از محلی ها به عنوان یک بازدید کننده بپرسید که بالاترین نقطه ی تپه ی فنویل کجاست، بلافاصله کلمه ی Grasshopper را خواهید شنید.

این نام پس از این که پیتر فنویل که یک بازرگان بود هزینه ی ساخت ساختمان را پرداخت به این نام معروف شد و کشاورزان از این طریق توانستند به تجارت کالاهای خودشان بپردازند و از شلوغی خیابان ها بکاهند. آن ها به این طریق می توانستند محصولات خود را به آسانی منتقل کنند.

این ساختمان لقب “The Cradle of Liberty” «مهد آزادی » را نیز به خود اختصاص داده است. زیرا جایی بود که مردم علیه قانون تمبر که مالیات بر تمامی تمبرها اعمال می شد، اعتراض کردند. این ساختمان مکانی برای بسیاری از اقدامات اعتراضی اعم از ضد مالیات و جلسات ضد بریتانیایی در آن برگزار می گردید. اوقاتی بود که ساختمان کشش این همه جمعیتی که به آن آمده بودند را نداشت.

  • Fort Hill and South Battery

دومین تپه ی بلند در بوستون پس از Breed’s Hill، Fort Hill می باشد. این تپه مشرف بر بندر بوستون می باشد. اینجا به خاطر تغییراتی که در  اسلحه ای انجام شد، با نام South Battery نیز شهرت یافته است.

این سلاح در سال ۱۷۴۰ ساخته شد ولی در سال ۱۷۶۰ دیگر قابل استفاده نبود، لذا بار دیگر Patriot ها (وطن پرستان) به بازسازی آن پرداختند.

در نهایت این تپه به طور کامل در ۱۸۶۰ مورد بهره برداری قرار گرفت و سرزمین بزرگی در اطراف بوستون به وجود آورد.

King’s Chapel

کینگ جیمز دوم می خواست کلیسای  Anglican را در سال ۱۶۸۰ بنا نهد، اما اکثر افرادی که به بوستون مهاجرت کرده بودند Puritan (یکی از فرقه های پروتستان)  بودند و از Angelican خوششان نمی آمد، لذا هیچ کسی حاضر به فروش زمینش برای این کار نشد.

پس از آن کینگ جیمز تصمیم گرفت King’s Chapel را بر روی قبرستان بسازد، چرا که معتقد بود مرده ها نمی توانند شکایتی نسبت به کار او انجام دهند.

پس از انقلاب نیز این کلیسا همچنان استوار ماند و به کلیسای سنگی مشهور شد. این تغییر نام به دلیل عدم محبوبیت پادشاهن آمریکا در آن زمان بود.

  • Macneal’s Rope Yard

در دوره ی زمانی که بازی در آن رخ می دهد تعدا کشتی ها خیلی زیاد بودند و کشتی ها هم به مقدار زیادی طناب نیاز داشتند. تقریباً برای هر کشتی ۲۰ مایل طناب لازم بود.

به این خاطر نیست که Maneal’s Rope Yard بسیار مهم می باشد بلکه به این خاطر است که یکی از کارگرانی که در آن جا کار می کرد سربازی بریتانیایی را گرفته بود و از او پرسیده بود آیا می خواهد شغلی داشته باشد و سپس تمیز کردن دستشویی ها را به او پیشنهاد داده بود، مشخص است که آن را به چه منظوری به او گفته بوده است. پس از آن، سرباز شروع به مبارزه می کند اما مجبور به عقب نشینی می شود. او می رود و با دوستانش باز می گردد. این اختلاف ادامه پیدا می کند و تا زمان قتل عام های بوستون ادامه می یابد.

Moulton’s Hill

کوچکترین تپه در منطقه است که حدود ۳۲ فوت و تقریباً ۱۰ متر ارتفاع دارد. ژنرال در طول نبرد Bunker Hill در این تپه گرفتار شد. او اظهار داشت که باید دشمن را گیج کرد ، اما زمانی که او انتظار داشت نیروهای نظامی اش از آن جا بیرون بیایند به ناگاه با نیروهای نظامی دشمن مواجه شد.

  • New South Meeting House

کلیسایی بود که Samuel Adams آن را بنا نهاد . نه این که در بازی این کلیسا ساخته شده باشد بلکه در واقعیت نیز این کلیسا وجود دارد. 

این کلیسا مکان جدیدی برای جلسات بود که از سردرگمی در کلیسای قدیمی جلوگیری شود و گفته می شود که واقعیات مهمی در آن جا رخ داده است.

  • Old Corner Book Store

فروشگاه کتاب Old Corner تحت مالکیت دو تن از ناشران مشهور دهه ی ۱۷۰۰ به نام های Ticknor و Fields می باشد. این فروشگاه کتاب در بوستون یکی از نمادین ترین مکان های جلسات نویسندگان مشهور در آن زمان بوده است. نویسندگانی نظیر Nathaniel Hawthorne، Harriet Beecher Stowe و Charles Dickens در این مکان باهم ملاقات می کرده اند.

  • Old Meeting House

سخن زیادی را جع به این مکان در بازی به میان نیامده است، اما راجع به کلیسا و آتش سوزی در سال   ۱۷۰۰  مختصری توضیح داده شده است. در آن زمان هیچ زنگ خطری برای اعلام حریق وجود نداشت و به جای آن از ناقوس کلیسا استفاده می شد. این کلیسا به طور خاص مردم را از خطر سیل و محاصره توسط نگهبانان بریتانیایی نیز آگاه می کرده است. زمانی این کار پایان یافت که قتل عام بوستون اتفاق افتاد و ۵ نفر نیز در آن واقع کشته شدند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 19 =