بررسی اجمالی و اطلاعاتی در مورد بازی Assassin’s Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate

در تریلری که از بازی پلی استیشن ۴، Assassin’s Creed Syndicate شاهد شبیه سازی جنگ جهانی اول هستیم. برای در جریان گرفتن جزئیات این موضوع ما را دنبال کنید.

"Assassin’s

Assassin’s Creed Syndicate بازی شبیه سازی شده جنگ جهانی اول

در اطلاعاتی که از بازی Assassin’s Creed Syndicate منتشر شده متوجه می شوید که این بازی دارای ۹ مرحله بوده و مرحله نهم آن  Shall We Dance می باشد. همچنین این بازی شبیه سازی شده جنگ جهانی اول است.

نام مراحل جنگ جهانی دوم این بازی  The War at Home بوده که در آن کاراکترهای مربوط به جنگ جهانی اول هنرنمایی می کنند.
به جزء آنچه که گفتیم شما گرافیک جذاب بازی را می بینید که بازی برایتان قابل قبول می شود.

یوبی سافت در مورد فناوری و ساخت جزئیات این بازی گفته که برای ساخت بازی Assassin’s Creed Syndicate تا رسیدن فناوری های نو صبر کرده اند. آن ها می خواستند که لندن جدیدی را بسازند که دوران ویکتوریا و انقلاب صنعتی را یادآور شود.

ما تصمیم گرفتیم برای نسل هفتم دنیای را بسازیم که خبری از ساختمان و خیابان های مدرن نباشد که اگر به این جزئیات پرداخته می شد باید روی قدرت و تکنولوژی کار شود.

در این بخش هدف نشان دادن دوران ویکتوریا در مجموعه بازی های  Assassin’s Creed بود.

این بازی در مورد خواهر و برادر دوقلویی به نام جیکوب و ایوای فرای بوده که در همان دوران ( ویکتوریا ) در لندن زندگی می کردند و در نهایت این بازی برای پلتفرم های  Ps4،  X Box One و  PC عرضه شده است.

اگر علاقمندید که بیشتر در جریان این بازی قرار بگیرید می توانید اخبار اخیر آن را دنبال کنید.

نگاهی گذرا به مجموعه بازی های  Assassin’s Creed

قسمت های اول این بازی در سال ۲۰۰۴ ساخته شد. این بازی سه نسخه بوده که قسمت اولش در سال ۲۰۰۶ برای پلتفرم های  Ps3،  X Box One  و  PC عرضه گردید.

داستان این بازی مربوط به قرون وسطا و جنگ های صلیبی شهر اورشیلم است. در قسمت اول شما در نقش قاتلی در جبهه اساسین می باشید که وظیفه دارید رهبر شوالیه ها را از بین ببرید و با قتل رساندن افرادی که در جنگ های صلیبی می باشند آبروی خود را بخرید.

داستان این بازی جذاب بوده و بعد از جذابیت بازی بهتر است نگاهی به گیم پلی آن نیز داشته باشیم.

گیم پلی بازی به خوبی طراحی شده است و در قسمت مبارزات به خوبی جزئیات آن به کار گرفته شده است. به هر حال سری اول  Assassin’s Creed رضایت منتقدین را جلب نمود و عرضه آن با موفقیت همراه بود. 

سری دوم این بازی یکی از بازی های مهم این صنعت بوده که داستان آن مربوط به قرون وسطا اوایل دوره رنسانس در کشور ایتالیا می باشد.

شما در این بازی از یک نوجوان سرکش به قاتلی حرفه ای تبدیل می شوید. محیط بازی  Assassin’s Creed 2 فوق العاده بوده به گونه ای که جزئیات شهرها به خوبی پرداخته شده است و در طول بازی شما با کاراکترهای واقعی آن دوران روبرو می شوید.

خوشبختانه بازی Assassin’s Creed Syndicate ادامه نسخه دوم بوده که شخصیت داستان در پی انتقام می باشد. از قابلیت های افزوده شده به این قسمت توانایی کاراکترها در نبرد می باشد. یکی از تفاوت های اساسی این بازی با بازی های قبلی بخش چندنفره آن بوده که بسیار پرطرفدار می باشد. داستان آن در مورد یک اساسین حرفه ای می باشد.

هر چند که بازی Assassin’s Creed Syndicate متفاوت از نسخه های قبلی می باشد اما گیم پلی بسیار قوی آن باعث ماندگار شدن آن شده است. کاراکترهای بازی نیز باعث جذاب و پرطرفدار شدن این بازی شده است.

از تغییرات گیم پلی می توان به وجود حالت آرکید دفاع از قلعه و ابزارهای جدید برای بالا رفتن از دیوار اشاره کرد. در نهایت در سال ۲۰۱۲ نسخه سوم این بازی نیز ساخته شد.

این باردر نسخه سوم شما به دوران انقلاب آمریکا سفر می کنید که باید نقش پردازی اساسین واقعی را برعهده بگیرید.

این نسخه شامل ویژگی های چون گرافیک و انیمیشن روان، فضای پویا می باشد که البته دارای مشکلات ریزی بود که در مجموع با استقبال مردم روبرو شد.

نسخه چهارم این بازی یک سال پس از نسخه سوم منتشر گردید که بازی Assassin’s Creed Syndicate با محوریت جنگ های دریایی می بود که بیشتر به حاشیه کشیده شده است اما در یک جمله در مورد ارزیابی این بازی باید گفت که بسیار لذت بخش و سرگرم کننده بود.

با وارد شدن  Assassin’s Creed Unity شما در جریان انقلاب فرانسه و پاریس قرار می گیرید که بسیار زیبا و خیره کننده می باشد. این نسخه در سال ۲۰۱۴ با مشکلات فنی و باگ به بازار آمد اما مشکلات فنی تنها مشکل این نسخه نبودند از این رو بازی بسیار خسته کننده به نظر می رسید.

داستان بازی شفاف نبوده و موارد این چنینی باعث پایین آمدن فروش این بازی گردید. قسمت بعدی این بازی در لندن رخ داد. این قسمت  Assassin’s Creed Syndicate نام دارد و برای نخستین بار کاراکترهای اصلی در بازی می باشند.

مشکلاتی که در سری قبلی وجود داشت در اینب زای وجود ندارد هر چند که تغییرات اساسی در این نسخه صورت نگرفته است.

این بازی نیز چندان فروش بالایی را نداشته است و به صراحت می توان گفت یک توفیق اجباری بوده است. در حال حاضر جدیدترین نسخه بازی های  Assassin’s Creed با نام  Origins است که در بازار موجود می باشد.

بازی Assassin’s Creed Syndicate ،  Ps4

از بازی های انتشار یافته برای پلی استیشن ۴، بازی  Assassin’s Creed Syndicate می باشد که در سال ۲۰۱۵ انتشار یافته است.

بازی Assassin’s Creed Syndicate ساخته شده کمپانی یوبی سافت و توسعه یافته استودیو کوبک است. این سنخه ایده های جدیدی را ارائه داده است و با داستان تاریخی اش بسیار روی گیم پلی تأثیرگذار بوده است.

این بازی با کنترل دو کاراکتر همراه بوده که جزء دوره های است که از نظر فرهنگی بسیار متحول گردیده است. در شروع بازی ویژگی های دو شخصیت بازی متفاوت است مثلا در پنهان شدن حرکات خواهر با برادرش می باشد و این موضوع بر جذابیت گیم پلی بازی افزوده است.

با پیشروی در بازی شما متوجه جذاب تر شدن گیم پلی بازی می شوید. شما می تاوانید کاراکترهای بازی را به وسیله کسب  XP ارتقا دهید. با گذشت زمان بازی کردن تان می توانید امتیازات بیشتری را به دست آورید و به پیشنهادات جدیدی دست یابید.

"Assassin’s

گرافیک بازی Assassin’s Creed Syndicate برای پلی استیشن ۴، زیبا و پر از جزئیات می باشد به طوری که شهر لندن را با تمام ویژگی هایش به تصویر می کشد.

تغییرات جوی اتفاقی رخ می دهد زیرا لندن شرایط جوی اش اینگونه می باشد.

موسیقس بازی دقیق انتخاب شده و حس دقیق  را به گیمران می دهد. صدا و موسیقی بازی در هر صورت پرداخته شده است. به هر حال بهتر است این بازی را برای پلی استیشن ۴ تجربه کنید که ارزش تجربه کردن را دارد.

بازی شبیه سازی شده  Assassin’s Creed Syndicate

اگر به بازی  Assassin’s Creed Syndicate نزدیک شوید اطلاعات لازم در مورد بازی را به دست می آورید.

در این بازی شاهد شبیه سازی جنگ جهانی دوم می باشید که وقایع و اتفاقات آن توسط  Jacob و  Evie Frye در لندن و دوران انقلاب صنعتی اش می باشد و باید بدانید که این بازی دارای بخش چندنفره نبوده و فقط می توان به صورت یک نفره یا تک نفره آن را تجربه کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 14 =