بهترین شخصیت های بازی Back 4 Blood

شخصیت بازی Back 4 Blood

بهترین شخصیت های Back 4 Blood، یا پاک کننده ها، ممکن است از برخی جهات بسیار مهم و حیاتی باشند. وقتی صحبت از شخصیت می شود، Evangelo احتمالاً نباید شخصیت مورد علاقه کسی باشد، اما آمارها چیز دیگری را نشان می دهند. هر شخصیت قابل بازی در Back 4 Blood توانایی ها یا تقویت آماری مخصوص خود را دارند، دیگر نیازی به اشاره به سلاح دومی که در نبرد با خود حمل می کنند نیست. ما تمامی این شخصیت ها را در زیر بررسی کرده ایم تا به شما نشان دهیم وقتی وارد نبرد با Ridden می شوید، چطور باید باشید.

بهترین شخصیت های Back 4 Blood

شخصیت بازی Back 4 Blood

در حال حاضر مجموع هشت شخصیت در Back 4 Blood هستند، که هریک توانایی ها و مهارت های خود را دارند، اگرچه هیچیک از آن ها با دیگری یکسان نیستند. نه تنها این، بلکه نحوه باز کردن شخصیت های Back 4 Blood را هم بدانید، به همین دلیل ما راهنمای مفیدی را برایتان آماده کرده ایم.

همانطور که گفته شد، اگر قبل از ورود و سرگردانی در کمپین، بین این ۸ شخصیت یکی را انتخاب کنید، باید بدانید که چه کسی بهترین است. در اینجا سه شخصیت وجود دارد که باید هنگام آغاز ماموریت به آن ها توجه کنید.

کاراکتر Mom

شخصیت بازی Back 4 Blood
کاراکتر Mom
 1. می تواند فورا یک هم تیمی را یک بار در هر سطح احیا کند
 2. ۱+ عمر اضافی تیم
 3. ۱+ موجودی پشتیبانی

مادربزرگ بد اخلاق گروه، Mom فرد قدرتمندی برای زنده نگه داشتن تیم شما است. او یک پاک کننده پشتیبان خط مقدم است، می تواند بدون هیچ چیزی یک شخصیت را احیا کند و با آن جان اضافی به افزایش پایداری کلی همه کمک کند. ۱-Up و یک قدرت احیای سریع می تواند یک موقعیت ناامیدکننده را در یک لحظه تغییر دهد و هنگام دشواری های بیشتر، Mom را به یک انتخاب عالی تبدیل کند.

کاراکتر Doc

شخصیت بازی Back 4 Blood
کاراکتر Doc
 1. می تواند سلامتی هر فرد هم تیمی را یکبار در هر سطح تا ۲۵ افزایش دهد
 2. %۲۰+ کارایی درمانی
 3. %۲۵+ مقاومت تیمی در برابر ضربه

در ادامه موضوع شفابخش و درمان کننده، Doc سلامتی را به خوبی بازیابی می کند و باید برای همه آیتم های درمان کننده بسته همراهی شما باشد، زیرا بهترین تجهیزات را برای استفاده حداکثری از آن ها دارد. %۲۰ سلامتی ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما در طول کمپین، سلامتی بسیار زیادی است. آن را با تقویت سلامتی ابتدایی ترکیب کنید و مقاومت در برابر ضربه کلی را وارد تیم کنید و Doc برای بقا کارهای زیادی انجام خواهد داد.

کاراکتر Hoffman

شخصیت بازی Back 4 Blood
کاراکتر Hoffman
 1. شانس پیدا کردن مهمات پس از کشتن یک Ridden
 2. ۱+ موجودی حمله
 3. %۱۰+ حداکثر ظرفیت مهمات تیمی

حالا به سراغ پاک کننده هایی با ضرورت کمتر می رویم، اما پیرو محبوب همه یعنی John Goodman می تواند کارهای زیادی برای حفظ مهمات شما کند، پس آنچنان ضروری نیست. توانایی Hoffman در بیرون کشیدن مهمات از کشتارها به این معنا است که تیم می تواند کمتر روی حفظ گلوله تمرکز کند و بیشتر روی قدرت شلیک متمرکز شود. هیچکس نمی خواهد وقتی یک Ogre از کنار چشم به او نگاه می کند، به دنبال گلوله باشد.

کاراکتر Karlee

شخصیت بازی Back 4 Blood
کاراکتر Karlee
 1. حس کردن خطرات و جهش های نزدیک
 2. ۱+ موجودی سریع
 3. %۵۰+ سرعت استفاده تیمی

Karlee دو توانایی دارد که باعث می شود بالاتر از بقیه قرار بگیرد. توانایی منفعل او برای برجسته کردن تهدیدات نزدیک و تقویت جدی سرعت استفاده شما از آیتم ها. این یک ارتقاء کلی است و تمرکز بر مهارت Karlee به عنوان یک پیشاهنگ چابک که می تواند خطرات پیش رو را چک کند و برای خارج کردن هم تیمی هایش در موقعیت های بحرانی آن ها را به عقب برگرداند عالی است. به او کارت هایی برای مسابقه دهید و او هر کاری را برای حفظ امنیت شما انجام می دهد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =