نکاتی که باید قبل از بازی کردن Back 4 Blood بدانید

راهنما بازی Back 4 Blood

اگر خیلی زود وارد بازی Back 4 Blood شده باشید، احتمالاً می خواهید با راهنما و نکات Back 4 Blood آشنا شوید و اطلاعاتی درباره تبر آتشین به دست آورید. زنده ماندن در این دنیای زامبی آسان نیست و اگر آماده ورود نباشید ممکن است اشتباهات زیادی مرتکب شوید. پس ما در اینجا نکات و موارد مهمی که باید هنگام بازی در این شوتر زامبی مشارکتی که اتفاقاً جانشین خوبی برای Left 4 Dead پلی استیشن ۵ است، بدانید را آماده کرده ایم.

راهنما بازی Back 4 Blood

۱. از مبهوت کردن پرندگان اجتناب کنید

راهنما بازی Back 4 Blood

بیرون کردن دسته ای از پرندگان در Back 4 Blood تقریباً به اندازه نشان دادن ساندویچتان به مرغ دریایی، کاری اشتباه است. انجام هر کاری که باعث مزاحمت آن ها هنگام خوردن شام شود باعث می شود گروهی از آن ها بر سر شما فرود بیایند. پس به راهتان ادامه دهید، به آن ها شلیک نکنید و تیم خود را از گلوله های زیاد نجات دهید.

۲. مراقب درب ها و ماشین های دارای هشدار باشید

راهنما بازی Back 4 Blood

فقط پرندگان نیستند که صداها زیادی ایجاد می کنند، زیرا هشدارهایی در همه جای جهان Back 4 Blood وجود دارد. مراقب درب هایی با هشدار صوتی امنیتی بلند باشید. آن ها را باز نکنید، بلکه به آن ها شلیک کنید یا ضربه بزنید. به طور کلی سعی کنید از تیراندازی به وسایل نقلیه هم اجتناب کنید. به صدا در آمدن هشدار یک ماشین که سکوت را به هم بزند احتمالاً آخرین چیزی است که می خواهید.

۳. به صدای Retch گوش دهید

راهنما بازی Back 4 Blood

می توانید از نشانه های صوتی به اندازه Ridden – نام مستعار زامبی های درون بازی – استفاده کنید. یک جانور زنده خاص وجود دارد که وجود او با صدای خش خش به شما هشدار داده می شود. او Retch نام دارد. این Ridden اسید را روی شما بالا می آورد تا آسیب جدی به شما وارد کند. به او شلیک کنید تا قبل از اینکه روی شما منفجر شود، خودش منفجر شود.

۴. مزاحم پادهای Sleeper نشوید

راهنما بازی Back 4 Blood

اگر صدای خواب زیبایی شنیدید، بیش از پیش مراقب باشید، زیرا یک Sleeper در آن اطراف است. این Ridden خوابیده کوچک روی دیوارها و سطوح دیگر می خوابد و وقتی شما را ببیند، نابودتان می کند. مانند صحنه های ترسناک فیلم های وحشتناک است، درست است

۵. مطمئن شوید که Tool Kits کسی را ذخیره کرده اید

راهنما بازی Back 4 Blood

وقتی در فروشگاه Safe Room در حال ذخیره مجدد آیتم هایتان هستید، مطمئن شوید که حداقل یک نفر در تیمتان یک Tool Kit داشته باشد. این آیتم های کوچک بامزه در واقع همان چیزهایی هستند که برای باز کردن درب ها و انبارها به آن ها نیاز دارید و همیشه دارای مهمات و آیتم های مفیدی هستند که در طول هر Act به شما کمک می کنند.

۶. همیشه ارتباط برقرار کنید و کنار هم بمانید

راهنما بازی Back 4 Blood

ناگفته نماند که اگر می خواهید در Back 4 Blood موفق شوید، باید به صورت تیمی کار کنید. مانند مجموعه OG Left 4 Dead، اگر مایل ها دورتر از تیمتان نابود شوید، دیگر می میرید. باهم بمانید، ارتباط برقرار کنید، از طریق انتخاب کارت ها و سایر خریدها با هم حرف بزنید. با این کار بیکون Cleaner شما نجات پیدا می کند.

۷. سرمایه گذاری روی نقاط تدارکات را فراموش نکنید

راهنما بازی Back 4 Blood

برای تکمیل وظایف مختلف و انجام کارهای کمپینی، نقاط تدارکاتی کسب می کنید. وقتی به Fort Hope بازگشتید، به سمت میز پیکنیک بروید تا کارت های جدید را در آنجا خرج کنید. این کارت ها که از Supply Lines جمع آوری شده اند، آیتم های جدیدی را ارائه می دهند. نه فقط کارت هایی برای اضافه کردن به داراییتان، بلکه خیلی مهم هستند. این کارت ها شامل اسکین های تفنگ، گزینه های شخصی سازی جدید برای شخصیت شما و به دست آوردن های بیشتر می شوند. پس خرج کنید!

۸. با کارت هایتان درست بازی کنید

راهنما بازی Back 4 Blood

سرگرمی های زیاد با Back 4 Blood مربوط به ساختن یک موجودی سفارشی است که با شخصیتی که تصمیم گرفتید زمان را با آن بگذرانید مطابقت داشته باشد. پس زمانی که شروع به انتخاب کارت های مناسب کردید، احتمالاً می خواهید موجودی سفارشی خود را بسازید. مثلا اگر حملات ضربتی را دوست دارید، مطمئن شوید کارتی که به شما سلامتی برای مرگ با ضربات را می دهد، دارید و البته کارتی که ضربه شما در چاقو را برای برش های بیشتر تغییر می دهد. اما می توانید این موارد تخصصی را بیشتر به دست آورید. مانند کارت هایی که مقاومت شما را افزایش می دهند اما مقدار مهمات محدودی حمل می کنند. که البته برای کسانی که به جای AK-47، یک خفاش با خود دارند خوب است. با این کارت ها بازی کنید و آن دسته از کارت هایی که برای شما بهترین هستند را پیدا کنید.

۹. به دنبال اهداف اختیاری باشید

راهنما بازی Back 4 Blood

برخی از کارت های بازی شده توسط دشمن در واقع اهداف اختیاری هستند که می توانید آن ها را تکمیل کنید و نقاط تدارکات بیشتری به دست آورید. این ممکن است هرچیزی باشد، از اطمینان از بقای همه Cleaners تا پیدا کردن چند آیتم و حمل آن ها در طول راه رسیدن به مکان امن بعدی شما باشد. هرچه که باشد، اگر مشغول جمع آوری کارت ها هستید، احتمالاً خیلی سودمند خواهند بود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 17 =