ماجراهای بازی Battalion 1944 در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود

Battalion 1944

اما حالا قرار است بازی جدیدی در تم جنگ جهانی دوم عرضه شود، بازی با نام Battalion 1944 قرار است منتشر شود و سبک بازی مثل بیشتر بازی های این تم یک بازی تیراندازی اول شخص خواهد بود.

Battalion 1944
Battalion 1944

ماجراهای بازی Battalion 1944 در جنگ جهانی دوم روایت می‌شود

جنگ جهانی دوم همیشه جز تم های بوده که استودیو های بازی سازی که قصد ساخت بازی در سبک شوتر اول شخص دارند این تم را جز اولویت های خود قرار می دهند، جنگ جهانی دوم که با حمله نازی ها برای فتح دنیا شروع شد و با شکست آلمان ها و خودکشی آدولف هیتلر رهبر حزب نازی به پایان رسید.

جنگی که از سال ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۵، دقیقا به مدت ۶ سال در جریان بود و نه تنها تمام اروپا بلکه تمام دنیا را درگیر خود کرد و جهان را به دو دسته و دو گروه متحدین و متفقین تقسیم کرد، یا شما جز یکی از این گروه ها باید می شدید و یا از هر دو گروه باید در برابر استقلال خود دفاع می کردید.

متفقین را اتحاد جماهیر شوروی، آمریکا، جمهوری چین، بریتانیا، فرانسه تشکیل می داد و در آن سو جبهه متحدین شامل کشور های آلمان نازی با رهبری آدولف هیتلر، پادشاهی ایتالیا با رهبری بنیتو موسولینی و امپراطوری ژاپن را هیروهیتو می شد.

پایان جنگ اما به پیروزی متفقین، سقوط نازی ها و مرگ آدولف هیتلر، سقوط امپراطوری ژاپن و پادشاهی ایتالیا و تبدیل شوروی و آمریکا به عنوان دو ابر قدرت دنیا به پایان رسید.

این جنگ همیشه سوژه فوق العاده ای برای ساخت بازی، ساخت فیلم و سریال و یا حتی نوشتن کتاب بوده است و اگر نگاهی به موفق ترین آثار در هر کدام از این مدیوم ها بیاندازیم با عناوینی رو به رو می شوید که این تم را به عنوان تم اصلی خود در نظر گرفته اند، آثاری مثل Call Of Duty و یا Battlefield در مدیوم بازی های رایانه ای، و یا فیلم هایی مثل نجات سرباز رایان، پیانیست و دشمن پشت دروازه ها.

اهمیت این تم را نمی شود تنها در چند خط نوشت و یک مقاله جداگانه می توان از اهمیت تم جنگ جهانی در سرگرمی ها نوشت.

 

اما حالا قرار است بازی جدیدی در تم جنگ جهانی دوم عرضه شود، بازی با نام Battalion ۱۹۴۴ قرار است منتشر شود و سبک بازی مثل بیشتر بازی های این تم یک بازی تیراندازی اول شخص خواهد بود.

بازی Battalion 1944 قرار است توسط استودیو بازی سازی Bulkhead Interactive ساخته شود و وظیفه انتشار آن بر عهده کمپانی بزرگ Square Enix خواهد بود.

استودیو Bulkhead Interactive تا قبل از ساخت بازی Battalion 1944 تنها یک بازی با نام The Turing Test را در کارنامه خود دارد بازی در سبک اول شخصی و پازل است که برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، بازی شما را در نقش زنی به نام  Ava Turing قرار می دهد کسی که یکی از مهندسین  International Space Agencyیا سازمان هوا و فضا بین المللی است و داستان تحقیقات او را در یکی از قمر های سیاره مشتری روایت می کند.

بازی Turing Test توانست در زمان عرضه نسبت به اولین ساخته یک استودیو به نمرات بسیار خوبی دست پیدا کند و اگر به میانگین امتیازات بازی Turing Test در سایت متاکریتیک نگاهی بیاندازید با نمرات خوبی رو به رو می شوید، نسخه کامپیوتر های شخصی بازی Turing Test توانست به امتیاز ۷۴ از ۱۰۰ برسد که امتیاز خوبی به حساب می آید، البته امتیاز فوق العاده ای نیست ولی برای یک کار اول امتیاز بدی هم نیست، نسخه پلی استیشن ۴ بازی توانست به امتیاز ۷۴ از ۱۰۰ برسد و در نهایت بهترین نسخه بازی Turing Test نسخه ایکس باکس وان بازی شد که توانست به امتیاز خوب ۸۰ از ۱۰۰ برسد.

Battalion 1944
Battalion 1944

بعد از موفقیت های نسبی بازی Turing Test حالا گویا استودیو Bulkhead Interactive می خواهد با ساخت بازی Battalion 1944 خود را وارد فضا و اتمسفر جنگ جهانی دوم کند.

چند وقتی است که شاهد بازی قدرتمندی در سبک جنگ جهانی دوم نبوده ایم و خیلی از گیمر ها برای بازی در این سبک که خاطرات عناوین درخشانی مثل Call Of Duty و یا Medal Of Honor را برای شان زنده کند لحظه شماری می کنند و شاید بازی Battalion 1944 بتواند دوباره یک اثر جذاب را به گیمر ها نشان بدهد و بازخورد های بسیار خوبی دریافت کند.

بازی Battalion 1944 قرار است یک بازی چند نفره باشد و به صورت مولتی پلیر بازی شود، بازی با استفاده از موتور فوق العاده قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته خواهد شد موتوری که بازی های فوق العاده ای مثل Daylight، Hatred و یا Tekken 7 با استفاده از این موتور ساخته شده اند که نشان از قدرت این انجین بازی سازی دارد.

 

بازی Battalion 1944 در حال حاضر در مراحل ابتدایی تولید است با این حال استودیو سازنده این بازی با انتشار تریلری به گیمر ها نوید ساخت این بازی را داده است.

تریلری که در آن شاهد محیط های با تنوع بسیار زیادی هستیم که نشان از مپ های خوب بازی Battalion 1944 دارد، از مناطق جنگلی تا مناطق کوهستانی در این بازی حضور دارد و علاوه بر این استودیو سازنده بیان کرده که قصد دارد بازی خود را با استفاده از سیستم های ضد تقلب به شکلی ایمن کند که تنها مهارت تعیین کننده نتیجه بازی گیمر ها به صورت آنلاین باشد.

 

بازی قرار است سیستم رنکینگ هم داشته باشد و گیمر ها با عضویت به داخل این سیستم می توانند در صورت بودن در بین برترین ها جوایز مختلفی در بازی که بیشتر شامل آیتم ها و اسلحه ها می شود را دریافت کند.

 

بازی Battalion 1944 در حال حاضر برای جذب سرمایه از سیستم سرمایه گذاری جمعی سایت Kickstarter استفاده خواهد کرد، سیستم Kickstarter به شکلی است که شما اگر به پروژه ای علاقه داشته باشید می توانید به این پروژه کمک کنید و در صورت رسیدن مبالغ اهدا شده به حد مورد نظر تولید کننده باید پروژه را انجام بدهد و به ازاء هر میزان کمک جوایزی را به حامی ها هدیه بدهد که این جوایز از پیش تعیین شده است و هر چه میزان کمک بیشتر جوایز بیشتری در انتظار حامیان خواهد بود.

حالا طبق صفحه پروژه بازی Battalion 1944 در Kickstarter بازی برای ساخت ۱۰۰ هزار پوند نیاز دارد و هر فردی که با اهدا ۱۳ پوند به سازندگان بازی بعد از ساخت بازی Battalion 1944 می توانند این بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه ای دریافت کنند.

 

طبق اعلام صورت گرفته بازی بعد از کسب بودجه مورد نظر قرار است در می ۲۰۱۷ عرضه شود و می توان با پرداخت هایی که تا این لحظه صورت گرفته انتظار داشت که بازی Battalion 1944 به بودجه مورد نظر خود دست پیدا کند، بازی Battalion 1944 قرار است برای کامپیوتر های شخصی ویندوزی و دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود.

 

همه منتظر عرضه بازی Battalion 1944 هستند تا با تجربه آن ببینند آیا بازی Battalion 1944 توانسته دوباره تم جنگ جهانی دوم را به روز های اوج خود برگرداند یا باید منتظر عناوین بزرگی مثل Call Of Duty و یا Battlefield  باشیم که این تم را برایمان به بهترین شکل نمایش دهند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 8 =