حالت Battle Royale در بازی GTA Online در قسمت Adversary

حالت Battle Royale در بازی GTA Online

طبق خبر های اخیر به نظر می رسد حالت Battle Royale در بازی GTA Online در قسمت Adversary اضافه خواهد شد. نام حالت Battle Royale در بازی GTA Online (ترپ دور) Trap Door خواهد بود. گفتنی است این بازی برای ایکس باکس وان، pc و پلی استیشن ۴ در دسترس کاربران و هواداران این سری از بازی ها قرار دارد.

حالت Battle Royale در بازی GTA Online
عکس GTA ONLINE

خبر بسیار هیجان انگیزی که اخیرا منتشر شده نشان می‌ دهد که کمپانی راک استار در نظر دارد یکسری محتویات جدید را برای GTA Online منتشر کند. طبق خبر های اخیر به نظر می رسد حالت Battle Royale در بازی GTA Online در قسمت Adversary اضافه خواهد شد. گفته می شود نام حالت Battle Royale در بازی GTA Online (ترپ دور) Trap Door خواهد بود. گفتنی است این بازی برای ایکس باکس وان، pc و پلی استیشن ۴ در دسترس کاربران و هواداران این سری از بازی ها قرار دارد.

در این حالت از بازی تیم های مختلف روی یک سطح معلق خواهند بود و این سطح معلق هر لحظه در حال کوچک شدن خواهد بود، هر وقت یکی از شخصیت ها بمیرد بازیکنان دیگر به یک منطقه قرمز منتقل می‌شوند و قبل از اینکه سطحی که از آن نام برد این بازیکن ها را به اقیانوس بفرستد آن ها چند لحظه وقت دارند تا از آن جا فرار کنند. هدیه ای که کمپانی سازنده به مناسبت منتشر شدن این حالت جدید بازی در اختیار کاربران قرار داد این بود که کسانی که در چند روز پیش رو به این حالت اضافه شوند می توانند برخی امتیاز ها ی ویژه را به دست بیاورند.

از این امتیازات می‌ توان به GTA$ و RP اشاره کرد که کاربرانی که از امروز تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت به این قسمت ملحق شوند می توانند در اختیار داشته باشند. در کنار حالت Battle Royale در بازی GTA Online دو برابر GTA$ و RP برای برخی ماموریت ها از جمله Biker Business Sell Missions وجود خواهد داشت. بد نیست نگاهی به وضعیت بازی جی تی ای آنلاین بعد از انتشار آن بیاندازیم روزهای اول انتشار طرفداران و بازیکنان بسیار زیادی برای آمدن این بازی لحظه‌ شماری می‌ کردند و منتظر این بازی بودند و پس از آن که منتشر شد بسیاری از این منتظران و طرفداران این سری از بازی ها شگفت زده شدند.
چرا که با مشکلات بسیار زیاد و دیوانه کننده مواجه شدند. درست وقتی که وارد بخش چند نفره بازی می شدند و سپس کاراکتر شخصی خود را انتخاب می کردند و وارد بازی می شدند این مشکلات شروع می شد، اگر حتی کمی با اینترنت خود مشکل داشتید وارد شدن به این بازی برای شما بسیار سخت و اعصاب خورد کن می شد و در نهایت پس از اینکه بعد از چندین بار تلاش موفق به ورود به دنیای جی تی ای آنلاین می شدید با افت فریم وحشتناک مواجه می شدید و با بافت های بی کیفیت گرافیکی روبرو می شدید.
همه این ها را بگذارید کنار این که بسیاری از آیتم های بازی بسیار دیر لود می شد مثلاً ساختمان‌ها و درختا با سرعت بسیار کمی لود می شدند بسیار فاجعه بود و این موضوع در آن زمان دلخوری زیادی از کمپانی سازنده بازی به وجود آورد. مشکل دیگری که کاربران این بازی را بسیار رنجانده بود این بود که کنسول بسیار فریز می شد این اتفاق خیلی سریع در اوایل بازی رخ می داد. این مشکل بیشتر برای کسانی اتفاق می افتاد که هر دو دیسک بازی را روی هارد نصب کرده بودند

حالت Battle Royale در بازی GTA Online
عکس TRAP DOORدر GTA ONLINE

مشکل در این بازی به گونه ای بود که انگار با اینترنتی با سرعت بسیار پایین در حال بازی هستید و فقط چند دقیقه می توانید بازی را تحمل کنید. بالاخره کمپانی سازنده بازی تلاش کرد با آپدیت هایی مشکلات این بازی را تا حدودی رفع کند. وقتی سازندگان این بازی برای اولین بار تریلری از این بازی منتشر کردند اعلام کرده بودند که این بازی از آن دسته بازی هایی است که پس از انتشار متتظر واکنش طرفداران و بازیکنان می مانند و بعد تصمیم می‌گیرند که در آینده چه اتفاقی می افتد.

همین امر باعث شد برای این بازی آپدیت های زیادی بیاید برای مثال یکی از این آپدیت ها After Hourse نام داشت. این آپدیت برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین برای pc در دسترس کاربران قرار داده شد و کاربران پس از آپدیت کردن بازی می توانستند از اتومبیل های جدید استفاده کنند همچنین یکسری بخش های آنلاین جدید هم به بازی اضافه شده بود.
پس از این آپدیت ۷ وسیله نقلیه جدید به بازی اضافه شد که یکی از آنها اتومبیلی به نامVapid Speedo Custom بود همچنین کسانی که در تاریخ ۳۰ جولای مصادف با هشتم مرداد وارد بازی می شدند می توانستند یک لباس که متعلق به تونی بود را مال خود کنند، این لباس Fun House نام داشت. خوشبختانه محتویات این بازی و این آپدیت با کمی تخفیف منتشر شد و بازیکنان می توانستند با مراجعه به فروشگاه بازی محتویاتی که مربوط به این آپدیت می باشد را با ۲۵% تخفیف بخرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =