داستان بازی Battlefield V و توضیحاتی در مورد این بازی

Battlefield V

اخیرا کمپانی دایس اخبار جدیدی مبنی بر داستان و سبک بازی Battlefield V منتشر کرده است این کمپانی در حال حاضر تمام وقت و سرمایه خود را روی بازی بتل فیلد متمرکز کرده است.

Battlefield V
Battlefield V

هیچ یک از ما دلیل این کار را نمیدانیم آیا این کمپانی دایس کار درستی کرده است یا خیر ؟یا حتی این بازی در این حد آینده درخشانی دارد که این کمپانی خود را وقف بتل فیلد کرده است ؟فعلا و تا اطلاع ثانوی تمامی این سوال ها بی جواب مانده است .

همان طور که سایر کمپانی ها در حال تلاش روی مجموعه بازی های خود هستند در این بین کمپانی دایس فقط روی یک بازی تمرکز کرده است و این تمرکز در حالی است که سایر کمپانی ها اگر بازی مبارزه ای ساخته اند در نسخه های بعدی این بازی را به بخش های چند نفره تبدیل کرده اند اما گویا کمپانی دایس قصد دارد بازی Battlefield V حالت تک نفره خود را حفظ کند اما بخش داستانی این بازی را تا حد ممکن تغییر دهد تا بازی برای تک تیر انداز مبارز جذاب تر ،زیبا تر و سرگرم کننده تر از قبل باشد. ما همیشه از زمانی که یک کمپانی تریلری در رابطه با بازی خود منتشر می کند تا به امروز شاهد انتقادات بی ربط و گاهی بی لطف بوده ایم که از زمان انتشار بازی بتل فیلد  تا به امروز رخ داده است گاهی اوقات کاربران ظاهر یک بازی را مورد توجه قرار می دهند و به دنبال آن این بازی را نقد می کنند و به محتوا و عمق بازی توجهی ندارند که همین باعث حاشیه ساز شدن برای بازی موردنظر می شود. طی مذاکرات دو رهبر این کمپانی یعنی دایس به این نتیجه رسیدیم که گویا بخش تک نفره بودن برای مخاطبان امری غیر عادی نیست بلکه محوریت داستانی بازی Battlefield V مخاطبان را جذب کرده است دوال شاکرز و لارس گوستاوسون با یکدیگر مذاکره کردند و طبق این مذاکرات گفته شده که :نتیجه و سودی که از فروش بازی بتل فیلد به کمپانی دایس رسید بسیار شگفت انگیز بود که بی شک ما هیچ کدام‌ انتظار چنین نتیجه مثبتی از این بازی نداشتیم و دیدیم که بخش تک نفره با وجود یک  سری راه های پر پیچ و خم بازخورد مناسبی از کاربران دریافت کرده است . خیلی  ها بر این عقیده بودند که بازی تک نفره با هر زمین و چشم‌ اندازی که داشته باشد غیر معقول به نظر می آید و هیچ‌ گاه نمیتواند برای آن همه تلاشی که کرده است مخاطب پیدا کند .ما در نسخه پنجم بازی بتل فیلد محوریت داستانی را به طور کلی تغییر دادیم و یک بازی با محور مبارزات حماسی ساختیم و دیدیم که کاربران به خودی خود جذب این نسخه از بازی Battlefield V شدند . ما بازی را خلق کردیم که درا این بازی حس شور و هیجان را در مخاطب ایجاد کردیم و مبارزه ای ابداع کردیم که سرتاسر جهان را گرفته است.

توضیحاتی در مورد بازی Battlefield V

تیم دایس از تمامی کارشناسان خبره ای به وجود آمده که در عین خبره بودن و حرفه ای بودن در کار خود گیمر نیز هستند و تا به حال تمامی بازی های ساخته شده را امتحان کرده اند از این رو تمامی آن ها عاشق و علاقه مند شدید به این مجموعه بازی هستند و گفته شده تا زمانی که دایس روی بتل فیلد کار کند و تا اخرین نسخه خود کارشناسان و کارکنان دایس خریدار این مجموعه بازی هستند .این قضیه نشان دهنده این است که فقط قابلیت چند نفره  بودن بازی مهم‌ نیست گاهی یک بازی با اینکه تک نفره است اما از لحاظ محتوایی آن قدر جذاب هست که کاربر را شیفته خود کند و بتواند ساعات طولانی گیم پلی به اون هدیه دهد.

Battlefield V
Battlefield V

این بازی قابلیت اجرا روی پلتفرم های متفاوتی را دارد از جمله روی تمامی پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه های شخصی قابل اجرا می باشد .

لارس گوستاو سون در توییت خود گفت که من و همکارانم همگی بازیکن هستیم و تجربه بازی با همه ی مجموعه بازی های مبارزه ای را داریم که گویا بقیه کارشناسان از استودیو های متفاوت  این امر را غیر عادی می دانند همچنین من ادعای این قضیه را دارم که ما تریلر ها و ترند های بازی های دیگر را دنبال می کنیم و این امر یک تجربه برای ما به شمار می آید تا بتوانیم تمامی این فن ها را در مجموعه بازی های خود با اندکی تغییر اجرا کنیم و اگر یک بازی دارای نقص است این نقص را برطرف و در بازی خود از ان استفاده کنیم .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =