بلاگ

بازی Battlevoid Sector Siege برای موبایل معرفی شد

Battlevoid Sector Siege

تصمیم های شما تأثیر بسیاری بر روی روند Battlevoid Sector Siege می گذارد به طوری که می توانید مجموعه را پیروز و صاحب چندین منطقه کنید.

Battlevoid Sector Siege

Battlevoid Sector Siege

بازی Battlevoid Sector Siege برای موبایل معرفی شد

کمپانی بات گیمز که اکثر گیمر ها آن را هنگام ارائه ی گیم Battlevoid شناختند، در حال حاضر اعلام کرده که تا چند وقت آینده سری جدید این گیم را عرضه می کند، و با پسوند Sector Siege در فروشگاه های اینترنتی عرضه ی گیم های موبایلی قرار می گیرد. مدیران کمپانی در ارتباط نوع و روند گیم این گونه بیان کرده اند که، یک گیم استراتژیک قوی می باشد.
که گرافیک آن نسبت به سری های قبلی گیم قوی تر است و آن هم به این دلیل می باشد که از موتور گرافیکی قوی تری استفاده شده، محیط و فضای گیم همانند سابق می باشد و تغییر عجیبی در محیط گیم رخ نداده، کاربر در این گیم دارای یک شبکه ی ناوگان با ۱۲ کشتی و ۱۴ ایستگاه می باشد.
در این گیم کاراکتر اصلی که شما نقش آن را ایفا می کنید می بایستی نیروهای انسانی و کشتی هایش را هدایت کند و با تصمیم گیری های درست گیم ر ابه جلو پیش ببرد، چون کاربر مسولیت هدایت تعداد زیادی نیرو اعم از انسانی و غیر انسانی را بر عهده دارد می بایستی به شدت باهوش و ذکاوت باشد، و با تندی و زیرکی تمام استراتژی ها در اختیار نیروهایش بگذارد.
چون روند گیم به این صورت می باشد که هر لحظه ای امکان دارد در محاصره ی یک سری از دشمن ها قرار بگیرد، به همین دلیل باید همیشه آماده باشد تا شکست نخورد، لازمه ی این پیروزی و شکست نخوردن داشتن سربازهای آماده و قوی می باشد، و همین طور مدیریتی بی نقص و هوشیارانه. در این گیم شما منطقه هایی را تحت سلطه ی خودتان در می آورید.
و آن ها را محاصره می کنید در چنین حالتی هر لحظه امکان حمله ی دشمن ها وجود دارد، شما باید به اندازه ای سرعت عملتان بالا باشد که بتوانید به سرعت دشمن ها را از منطقه ای که تحت حفاظت شما می باشد دور کنید. و این مقابله با دشمن فقط از طریق داشتن نیروهای قوی می باشد که تربیت این نیروها با کاارکتر اصلی می باشد که گیمر در نقش آن قرار دارد.
شرایط عجیبی که در Battlevoid Sector Siege وجود دارد این موضوع می باشد که شما توانایی این را دارید وارد کشتی های دشمن شوید و متوجه اخبار و کارهای آن ها شوید، در واقع شرایط جاسوسی برای شما در روند گیم برقرار می باشد، این اتفاق تا کنون در هیچ کدام از بازی هایی که در این ژانر هستند نیفتاده که کاراکتر گیم بتواند برای جاسوسی به سراغ دشمن هایش برود.
سلاح ها و ابزار آلاتی که در گیم در اختیار کاربران قرار می گیرد از انواع بسیار عجیب و قوی می باشند که این موضوع نشان از پیچیده بودن بازی دارد، و به حدی دشمن ها قوی می باشند که با سلاح های پیش پا افتاده امکان مبارزه به هیچ وجه وجود ندارد. اما با تمام این تفاسیر و با وجود این امکانات کاربر تنها در صورتی برنده می شود.
که برنامه ای مناسب برای مقابله با دشمن هایش را داشته باشد، علاوه بر سلاح ها و ابزارهای جنگی، قابلیت هایی و دیگری در گیم وجود دارد که کاربر می تواند از آن ها بهره ببرد برای پیروزی در مبارزه و شکست دادن دشمن، همان طور که گفته شد کاراکتر گیم منطقه ای را تحت حفاظت خودش در آورده که سربازهایی شب و روز در حال محافت از آن منطقه می باشند.
دشمنی که در مقابل این کاراکتر اصلی قرار دارد هم دارای منطقه ای انحصاری و حفاظت شده برای خودش می باشد، اما اتفاقی که در گیم می افتد بسیار جذاب می باشد، همانند داستان های تاریخی این دو کاراکتر به مبارزه با هم می پردازند و از تمام نیروها و امکانات و برنامه ها و نقشه ها استفاده می کنند تا بتوانند منطقه ی دیگری را از چنگالش بیرون بکشند.
این مبارزه علاوه بر اینکه هدف پیروزی را برای آن ها به همراه دارد در واقع نوعی کشور گشایی نیز محسوب می شود!! آن ها می خواهند با شکست دادن دشمن خود هم پیروز شوند، هم صاحب منطقه ی انحصاری او شوند. همان طور که بیان شد حتی از جاسوسی هم استفاده می کنند تا بتوانند دشمن را از ناوگان خودشان بیرون کنند.
همان طور که متوجه شدید، از سخنان مدیران کمپانی ارائه دهنده ی گیم این موضوع استنباط می شود که داشتن این گیم بر روی تلفن همراه به منزله ی وجود چندین گیم می باشد، زیرا هم حالت نقش آفرینی دارد به جهت اینکه کاراکتر اصلی بازی را هدایت می کنید و هم در ژانر استراتژیکی می باشد به دلیل این که یک مجموعه ی نظامی و سری را هدایت می کنید.
تصمیم های شما تأثیر بسیاری بر روی روند Battlevoid Sector Siege می گذارد به طوری که می توانید مجموعه را پیروز و صاحب چندین منطقه کنید و یا اینکه باعث باخت و نابودی مجموعه شوید و تمامی امکاناتی را که در اختیار دارید از دست بدهید، همین طور این گیم حالت مدیریتی نیز دارد به جهت اینکه تعداد زیادی نیرو دارید که گوش به فرمان شما هستند برای اجرای عملیات ها.
هنوز تاریخ دقیقی از زمان انتشار گیم ارائه نشده اما قطعاً در صورت ارائه دادن گیم طرفداران بسیار زیادی پیدا خواهد کرد و در همان روزهای اول ارائه رکورد دانلودها را می شکند و گیمر هایی که به این سبک از گیم ها علاقه دارند به سرعتت برای دانلود بازی به فروشگاه های اینترنتی مراجعه می کنند، به این موضوع توجه داشته باشید که اگر این گیم پرداخت های داخل برنامه ای نداشته باشد.
و همین طور کمپانی عرضه کننده برای دانلود آن مبلغی را در نظر نگرفته باشد قطعاً این گیم رکورد دار دانلودهای هفتگی می شود زیرا کاربرانی که به این نوع از گیم ها علاقه دارند به شدت تعداد زیادی دارند، با توجه به تعداد این گیمر ها انتظار می رود دانلودهای فراوانی داشته باشد گیم نام برده شده.
یکی دیگر از دلایلی که باعث شده انتظارها از دانلود گیم نام برده شده بالا برود این موضوع می باشد که سری های قبلی این مجموعه بازی هواداران زیادی را پیدا کرده بود که کماکان از طرفدارهای این گیم می باشند، و با توجه به این موضوع که در ورژن جدید قابلیت های خیلی زیادی اضافه شده و قطعاً گیم جذاب تر شده انتظارها از سازندگان و روند گیم بالا رفته.
در آخر به این نکته توجه داشته باشید که همان طور که تمام آپشن های دیگر بازی با کیفیت و عالی می باشند، گرافیک گیم هم از کیفیت بالایی برخوردار می باشد به حدی که فراتر از کیفیت یک گیم موبایلی است، و همین موضوع باعث شده کاربران به گیم های کمپانی سازنده ی Sector Siege علاقه داشته باشند.
در صورت تمایل به دریافت این بازی می توانید به فروشگاه های آنلاین و معتبر و یا فروشگاه های فروش بازی مراجعه و بازی را با قیمتی مناسب دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفده =