ویژگی های بازی Cities: Skylines

بازی Cities: Skylines یک بازی ویدیویی بسیار خوب است، اما در طی بررسی‌ها متوجه شدیم که بازی چند مشکل هم دارد. همچنین متوجه شدیم که اکثر آن‌ها با این Mods حل می‌شوند و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق می‌افتد. ما درباره مشکلات جاده‌ای صحبت نمی‌کنیم، یا ساختمان‌ها (به‌ زودی درباره ساختمان‌ها و نقشه‌ها صحبت خواهیم کرد). بلکه درباره تغییرات واقعی که سیستم‌های بازی به واسطه آن عمل می‌کنند صحبت می‌کنیم. چیزهایی که فقط نوع کارکرد شهر را تغییر می‌دهند (برای اینکه بیشتر به سلیقه شما بیایند)، اما فقط می‌توانند تجربه کلی شما را بهبود بخشند.

شما باید بلافاصله مشترک تمام این Mods در Steam’s Workshop شوید. این‌ها باعث می‌شوند بازی بهتر شود ( به شرطی که %۱۰۰ مواقع کار کنند. که برخی از آن‌ها کار نمی‌کنند، پس شاید بخواهید ابتدا از همه آن‌ها مطلع شوید). همچنین توجه کنید که استفاده از Mods باعث غیرفعال شدن دستاوردها می‌شوند.

گزارش ترافیک

یکی از چیزهایی که بازیکنان با آن مشکل دارند، سیستم ترافیک بازی است، که در آن باید شهرسازی خود را بر اساس مکانیسم بازی تغییر دهید. این Mods Cities: Skylines نیز آن را رفع نکرده است، اما به شما اجازه می‌دهد به راحتی ببینید که کجا را اشتباه رفته‌ اید و اطلاعات دقیقی از مواردی مانند مسیرهای وسیله نقلیه و همچنین راه‌های مخصوص وسایل نقلیه که داخل یا خارج ساختمان‌های خاص می‌شوند، ارائه می‌دهد.

وضوح تصویر پویا

بازی Cities: Skylines

اگر یک رایانه مناسب و عالی دارید، ممکن است متوجه شده باشید که بازی کمی بیش از حد انتظار ضعیف است. به ویژه آنتی الیاسینگ (روش افزایش دقت نمایش گرافیگ کامپیوتری) بسیار کاهش یافته است. ما به سازنده این Mods اجازه می‌ دهیم این مورد را توضیح دهد: برای چهار کاربر با پردازنده گرافیکی قدرتمند، وضوح تصویر پویا امکان کاهش مقیاس تصویر تا ۵ برابر وضوح اصلی را می‌دهد. این روش آنتی الیاسینگ را supersampling (یا SSAA) هم می‌گویند، درحالی که هرچه تجهیزات گرانتری باشد نتایج بهتر و تصویر با کیفیت‌تری نسبت به هر روش AA به دست می‌آید. به طور خلاصه: باعث می‌شود بازی بهتر به نظر برسد.

تخریب خودکار

یکی از خسته‌ کننده‌ترین چیزها در بازی این است که، اگر می‌خواهید همه چیز زیبا به نظر برسد و بدون مشکل اجرا شود، باید به صورت دستی نقشه را حرکت داده و ساختمان‌های خالی را تخریب کنید. این کار خسته‌ کننده است. اجازه دهید این Mod ساختمان‌های خالی را برای شما تخریب کند، هرچند هشدار می‌ دهیم که این کار کمی پیچیده است.

دوربین اول‌ شخص

بازی به طور پیش‌ فرض شما را در سطح خیابانی رها می‌کند، اما گاهی، می‌خواهید نزدیک‌تر شوید. این mod شما را در دید اول‌ شخص قرار می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد شهر خود را از دیدگاه عابر پیاده بررسی کنید.

همه ۲۵ منطقه قابل‌ خرید

بازی Cities: Skylines

ممکن است متوجه شده باشید، نقشه واقعی که شروع کردید بسیار بزرگ است! و در حالی که می‌توانید نه کاشی از شهر را برای ساختن باز کنید، که البته مقدار زیادی است، اما در واقع ۲۵ کاشی وجود دارد که باید باز شوند. این mod تمام آن‌ها را باز می‌کند. برای یک شهر بزرگ آماده شوید.

پاک‌ سازی خودکار

در کنار تخریب، آزار دهنده‌ترین کار در بازی Skylines پاک‌ سازی زباله‌دان و گورستان‌ها در زمانی است که آن‌ها پر هستند. پاک‌ سازی خودکار، که توسط همان کسی ساخته شده که mod تخریب خودکار را ساخته است، تلاش می‌کند تا این کار را برای شما انجام دهد، اما توجه کنید، هنوز کمی خطا و اشکال دارد (حواستان باشد برای کنترل آن باید تعداد زیادی قبرستان و کوره‌های زباله‌سوز داشته باشید.)

مسیرهای عابر پیاده

شما با تعیین مسیرهایی که فقط برای عابرین پیاده هستند، نه تنها می‌توانید پارک‌های پیچیده و عظیمی بسازید، بلکه می‌توانید کل محله را از ترافیک نجات دهید. این به چه معنا است؟ این یعنی به جای وابسته بودن به ساختن یک کلان‌ شهر مدرن، می‌توانید بروید و هر کار منحصر به‌ فردی مانند ساختن شبکه‌ای از روستاهای قدیمی اروپایی را انجام دهید.

Mod Achievement Enabler

استفاده از mods دستاوردها در بازی را غیر فعال می‌کند. مگر اینکه از این mod استفاده کنید، این mod دستاوردهای افرادی که از آن استفاده می‌کنند را دوباره فعال می‌کند. Mods بهترین هستند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =