بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2 سال ۲۰۲۲

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2

اگر Oculus Quest 2 جدیدی خریده اید و می خواهید بهترین تجربه واقعیت مجازی را داشته باشید، پس باید خرید و تهیه برخی از بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2 را هم در نظر بگیرید. این لوازم جانبی بندهای سر بهبود یافته تا باتری داخلی خوب، کیف های حمل و موارد دیگر را شامل می شوند. از طریق ترکیبی از آزمایشات و بررسی ها، مشخص شده که لوازم جانبی زیر ارزش خرید بالایی برای حداکثر بهره بردن از بهترین هدست های واقعیت مجازی را دارند.

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2

۱- Oculus Quest 2 Elite Strap with Battery

Elite Strap با باتری برترین (Battery Pack) پیشنهاد ما برای خرید بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2 است، چرا که طراحی فوق العاده ای دارد. هرچند قیمت آن ۹۹ دلار است، اما به راحتی به Quest 2 متصل شده و به کاربران اجازه می دهد مکان و موقعیت هدست را با چرخش صفحه تنظیم کنند.

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2
Oculus Quest 2 Elite Strap with Battery

ما حس می کنیم Elite Strap بیشتر به خاطر سهولت استفاده و عملکرد سریع اش کاربردی تر از بندهای معمولی است. تقریباً هر کسی می تواند نحوه کارکرد آن را متوجه شود. به علاوه، بسته باتری اضافی انرژی بیشتری را حین جلسات طولانی بازی به ارمغان می آورد.

به خاطر داشته باشید، ما Elite Strap with Battery Pack را توصیه کرده ایم و نه Elite Strap که قیمتی برابر ۴۹ دلار دارد. برای آن هایی که به دنبال صرفه جویی اندکی در هزینه ها هستند، Elite Strap می تواند خوب باشد. اما ما دریافتیم که نسخه Battery Pack کاربردی تر است.

۲- Oculus Quest 2 Carrying Case

با توجه به اینکه Quest 2 را می توان بدون رایانه هم بازی کرد، کیف حمل یکی از لوازم جانبی ضروری برای واقعیت مجازی در حال حرکت (منظور حمل دستگاه به هر مکانی که دوست دارید) است. ما کیف حمل اصلی Oculus Quest 2 را پیشنهاد می کنیم، زیرا طراحی عالی دارد، اما گزینه های دیگری هم هستند که به عنوان بهترین کیف های Oculus Quest 2 تست کرده ایم.

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2
Oculus Quest 2 Carrying Case

جدا Meta با طراحی و عرضه این کیف کار شگفت انگیزی انجام داده است. این کیف به گونه ای طراحی شده که Quest 2 و کنترلرهای آن به خوبی در بسته بندی محکمی قرار می گیرند. این بدان معنا است که فضای کمی برای لوازم جانبی دیگر وجود دارد. همچنین، کیف حمل Oculus Quest 2 ممکن است برای همه ی بندهای دستگاه مناسب نبوده و جا نداشته باشد. اما نمای بیرونی عالی به همراه زیپ تکی نشان می دهد که طراحان زمان زیادی را صرف کرده اند تا این کیف ظاهری زیبا و استثنائی داشته باشد.

۳- Facial Interface & Foam Replacement Set for Quest 2

پوشش صورت همراه با Quest 2 عالی نیست. مواد فوم قابل تنفس نبوده و به راحتی عرق را جذب می کند. به علاوه، کاربران گزارش هایی از تحریک پوست منتشر کردند و فیسبوک مجبور شد برای کسانی که با این مشکل مواجه شدند فراخوانی صادر کند.

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2
Facial Interface & Foam Replacement Set for Quest 2

وقتی حرف از بهترین پوشش صورت برای Oculus Quest 2 می شود، باید از رابط صورت و مجموعه جایگزین فوم از VRCover صحبت کرد. این کاور صورت عالی بوده و دارای گیره های مخصوصی است که به داخل Quest 2 می چسبد. سپس این گیره ها به راحتی به کاربران اجازه می دهند پوشش های صورت خود را وارد کنند، که اگر چند نفر بخواهند از یک هدست استفاده کنند و اگر نخواهند فوم خود را باهم به اشتراک بگذارند، بسیار مفید خواهد بود.

۴- AMVR Touch Controller Grip Cover

AMVR Touch Controller Grip Covers بهترین بندها برای Oculus Quest 2 هستند. این بندها به راحتی در لحظه قابل تنظیم و استفاده هستند. برای بازیکنانی که به مشت زدن یا حرکات ناگهانی دیگر نیاز دارند، روکش های گیره AMVR تضمین می دهند که کنترلرهای Quest به دستان شما بچسبند.

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2
AMVR Touch Controller Grip Cover

قیمت فروش AMVR یکی از نقاط ضعف آن است. از آنجایی که این دستگیره ها به دست می چسبند، باید کنترلر را به طور کامل از روی دستتان بردارید تا انگشتانتان آزاد شود. برای مثال، تنظیم بند سری Quest 2 بدون اینکه ابتدا کنترلر را از دستان خود آزاد کنید، ممکن نیست. این امر کمی اذیت کننده است، اما امنیتی که به آن اضافه می شود ارزش خرید را دارد.

۵- Anker Charging Dock for Oculus Quest 2

از بین تمام لوازم جانبی موجود در این لیست، خرید Anker Charge Dock اختیاری تر است. این داک می تواند هدست و کنترلرهای شما را زمانی که بازی نمی کنید، شارژ نگه دارد. به نظر جذاب می رسد و می تواند افزودنی عالی برای هر تنظیماتی باشد.

بهترین لوازم جانبی Oculus Quest 2
Anker Charging Dock for Oculus Quest 2

نکته مثبت درباره Anker Charging Dock این است که دارای یک ورودی مغناطیسی USB-C است که وارد درگاه شارژ Quest 2 می شود. هنگام اتصال این داک به Quest 2، آهنربا به داک می چسبد و امکان شارژ خودکار فراهم می شود. نه تنها این، بلکه داک با پوشش های مخصوص باتری کنترلر همراه هستند که دارای شاخک های فلزی برای شارژی بی سیم می باشند.

با این حال، دو نکته منفی وجود دارد. این داک می تواند با لوازم جانبی Elite Strap with Battery Pack تداخل ایجاد کند. البته که کار می کند، اما باید باتری را جدا کرده و جداگانه شارژ کنید. با این حال، داک با Elite Strap حدود ۵۰ دلاری استاندارد به خوبی کار می کند. نکته منفی دیگر قیمت آن است. Anker Charge Dock با قیمت ۹۸ دلاری اش، برای چیزی که دریافت می کنید خیلی گران است. حس می کنیم اگر این قیمت کمی رقابتی بود، ارزش خرید فوری را داشت.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =