نحوه مسدود کردن تبلیغات توییچ

مسدود کردن تبلیغات توییچ

در این مقاله از سایت مرکز خرید دات کام قصد داریم نحوه مسدود کردن تبلیغات توییچ، نحوه عملکرد کانال و اشتراک های توییچ و توربو و اینکه آیا مسدود کننده های تبلیغات واقعا در توییچ کار می کنند را بررسی کنیم.

چطور باید تبلیغات در توییچ را مسدود کرد؟

دو راه کلی برای مسدود کردن تبلیغات در توییچ، اشتراک در یک کانال یا اشتراک در توییچ توربو است. وقتی شما مشترک کانالی می شوید، اکثر تبلیغات آن کانال را نخواهید دید. وقتی مشترک توربو توییچ شوید، اکثر تبلیغات کل توییچ مسدود خواهند شد.

آیا اشتراک توییچ تبلیغات را حذف می کند؟

هم بله و هم نه، اما اکثرا بله. وقتی شما مشترک یک کانال توییچ شوید، اکثر تبلیغات در آن کانال برای شما مسدود می شوند. استریمر می تواند به صورت دستی انتخاب کند که مشترکینش را وادار به مشاهده تبلیغات کند، اما این روش چندان رایج نیست. علاوه بر مسدود کردن تبلیغات، اشتراک در یک کانال معمولا اجازه دسترسی به شکلک های چت از آن کانال را به شما می دهد و احتمالا نشان ویژه را در کنار نام خود در چت دریافت خواهید کرد که نشانگر مدت زمان اشتراک شما است.

آیا توییچ توربو تبلیغات را متوقف می کند؟

توییچ توربو یک اشتراک سایتی است که اکثر تبلیغات سراسر سایت را مسدود می کند. اما اگر استریمر تبلیغاتی را در استریم خود جایگذاری کرده باشد، آن تبلیغات مسدود نخواهند شد، اما همه تبلیغات پیش از پخش که هنگام بارگیری یک استریم ظاهر می شوند، تمامی تبلیغات بین پخش که در وسط استریم ظاهر می شوند را مسدود می کند.

توییچ توربو علاوه بر مسدود کردن تبلیغات، مزایای دیگری هم دارد. شما نشان ویژه چت توربو را دریافت می کنید که می توانید کنار نام خود در چت استریم قرار دهید، در این صورت به مجموعه ای از شکلک های جدید دسترسی پیدا کرده و می توانید نام خود را در هر چت استریمی تغییر دهید.

توربو توییچ شامل مزایایی برای استریمرها نیز می شود. اگر در توییچ استریم می کنید، اشتراک توربو به شما اجازه می دهد به جای حالت استاندارد ۱۴ روز، موارد پخش شده ۶۰ روز قبل را ذخیره نمایید. توییچ توربو حدود دو برابر اشتراک یک کانال هزینه دارد، پس اگر معمولا بیش از دو کانال را مشاهده می کنید، قیمت مناسبی خواهد داشت. با این حال، اگر کانالی مزایایی چون چت ویژه مشترکین یا ویدیوهای ویژه مشترکین را ارائه نماید، توربو اجازه دسترسی به آن ها را نخواهد داد.

نحوه مسدود کردن تبلیغات با توییچ توربو

مرحله ۱

وارد صفحه توربوی توییچ شوید.

مرحله ۲

اشتراک را انتخاب کنید.

مسدود کردن تبلیغات توییچ
مرحله ۲

مرحله ۳

وارد حساب خود شده و جزئیات را برای پرداخت قبض وارد کنید.

بلاک کردن تبلیغات توییچ
مرحله ۳

مرحله ۴

اکنون تبلیغات سراسر توییچ مسدود خواهند شد.

سوالات متداول

آیا مسدود کننده ها در توییچ کار می کنند؟

هرچند می توانید با استفاده از مسدود کننده تبلیغات، تبلیغات توییچ را مسدود کنید، اما این ها موارد مطمئنی نیستند. توییچ فعالانه در صدد جلوگیری از کارکرد مسدود کننده های تبلیغات در سایت است.

چطور می توان تبلیغات را در برنامه توییچ مسدود کرد؟

اشتراک توییچ و ویژگی های مسدود کردن تبلیغات آن ها به موبایل نیز منتقل می شود. برنامه مسدود کننده تبلیغ ممکن است بسته به توانایی توییچ در گیر انداختن آن ها کار کنند یا حتی کار نکنند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هجده =