Bloodborne game و توضیحاتی در مورد این بازی و ویژگی های آن

Bloodborne game

یکی از ویژگی های اصلی پکیج souls, باس فایت های عظیم و ترسناک ان ها می باشد.در گیم Bloodborne game هم می بایست با هیولا های کوچک و هم بزرگ و باس فایت های ترسناک گیم روبه رو شوید و darkbeast,یکی از موجوداتی می باشد که گیمر را حسابی به دردسر می اندازد.

"<yoastmark

با ما با نوین ترین باس فایت های Bloodborne game همراه شوید:

اندام این باس فایت ها از استخوان درست شده است واز بین این استخوان ها نوری به رنگ آبی رد می شود.

دارک بیست با حرکات با شتاب خود گیمر را گیج می نماید و اگر فاصله شما به ان ها کم شود با اشعه ای به رنگ آبی که از بدنش رد می شود از میزان سلامتی شما می کاهد.

سوال پرسیدید که چگونه توانایی این را به دست می اوریم که باس فایت را از پا در بیاوریم ؟این پرسشی می باشد که بعد از هر دفعه مردن و یاد گرفتن راه های او برای حمله ور شدن به جواب ان دست می یابید.

در مواردی که توضیح داده شده است این گونه بیان گردیده است که :یک هیولای زشت که با نور آبی احاطه گردیده شده است، با اندامی که از استخوان درست شده است و چین و چروک هایی که بر جمجمه های ان دیده می شود، مردم بیان نمودند که این هیولا از دوران باستان اسم گرفته است، و هیچ کس تا کنون توانایی این را نداشته است که از تاریخچه ی دارک بیست چیزی به دست بیاورد.

یکی از اعتیاد اور ترین ویژگی های پکیج soul، بزرگی جهان ان و کاوش در کنج و زوایای دنیای ان می باشد.

احتمالا بعضی اوقات مثل من راه پنهان را در پیش قرار می دادید و در پایان از کاری که انجام دادید پشیمان می شدید، ولی همین ویژگی تجربه پکیج soul را برای حمایت گران ان پر از شگفتی کرده بود.

توضیحی در مورد Bloodborne game

اکنون Bloodborne game هم از این قائده حمایت می نماید گیمرها توانایی این را در بر دارند که در جهان بزرگ این گیم به کاوش و پیدا کردن آیتم، راه، ماموریت و یا ابزار های جنگی پنهان در گیر بشوند.

خلق کننده Bloodborne game ,هیدتاکی میازاکی یکی از عظیم ترین گیم سازان صنعت سرگرمی های ویدیویی می باشد.

او خلق کننده گیم هایی مثل Dark soul sوdemon s souls می باشد و از مدت اتمام شدن مرحله های تشکیل بخش نخست dark soul s امور تشکیل Bloodborne game را شروع نمود.

در صورتی که from software کار تشکیل این موضوع را بر گردن می دارد، ولی کارگاه بازی ژاپن سونی همچنین در تشکیل و پیشرفت این موضوع با کارگاه بازی اصلی همکاری می نماید.

این همکاری عظیم توانایی این را دارد که نتایج به مراتب بهتری را برای هواداران خود در پی دارا باشد.

اگر از موزیک حماسی Bloodborne game همراه جنگ با هیولا های  بزرگ ان لذت می برید، کم تر از پانزده روز دیگر توانایی این را در بر دارید که آلبوم موزیک متن ان را تهیه نمایید.

موزیک متن Bloodborne game الان به شکل دیجیتالی فقط برای افرادی که ورژن کالکتور گیم را تهیه کرده اند در دسترس می باشد، ولی این وضعیت در همین روزهایی که در پیش است تغییر می نماید.

سایت sumthingElse که به شکل کاملا حرفه ای در راستای موزیک های متن گیم های کامپیوتری کار می کند، آلبوم موسیقی های Bloodborne game را به شکل دیسک و یا دیجیتالی در مورخ بیست و یکم اوریل و یا یکم اردیبهشت ماه برای تهیه کردن قرار داده اند.

این آلبوم شامل بیست و یک موزیک و کلا این پکیج هفتاد دقیقه می باشد و به قیمت ده دلار برای کل پکیج و نود و نه سنت برای هر کدام از اهنگ ها به فروش می رسد.

یوکا کیتامورا,سوکاسا ساتوه و نوبویوشی از اهنگ سازان این پکیج می باشند که موسیقی دانان دیگری هم مثل رایان امون و مایکل وندمچر هم در حال همکاری با ان ها می باشند.

مثله هفته های دیگر, یکی از عظیم ترین کم فروشان کشور ژاپن، شروع به بیان نمودن پر فروش ترین گیم های بازار ژاپن نموده است.

این امار مربوط می باشد به بازه زمانی میان ۱۰ تا ۱۶ ماه فروردین و یا سی مارس تا پنجم اوریل سال ۲۰۱۵می باشد.

مورد زیبای این منوی سقوط گیم انحصاری جدیداً انتشار شده Bloodborne game می باشد.این گیم در اخبار های فروش هفته سابق در مرحله سوم قرار گرفته است و حالا با هشت پله سقوط به مرحله یازده فهرست فروش هفتگی تنزل راه پیدا نموده است.

دلیل سقوط یهویی گیم Bloodborne game این می باشد که گیم های طراز نخست که اگهی های بسیاری را دارا می باشند به طور معمول گیمر ها و تهیه کنندگان را مجبور نموده است که به تهیه گیم در روز نخست می نماید و اگر اگهی های قبل از انتشار گیم تداوم نداشته باشد، محصول به سرعت با پایین امدن فروش مقابله می نماید.

مورد دیگر این می باشد که tsutayaپیرامون می باشد که همه پسندانه است که بسیار محصولات خانوادگی را در بر دارد و مثل فروشگاه های معروف دیگر کشور ژاپن مثل Yodobashiوsofmapنمی باشد.

در Bloodborne game این مورد توانایی این را دارد که دلیل دیگر افت این گیم ددر فهرست بیان شده به دست خرده فروشی tsutayaباشد.

مثله هفته سابق, گیم های دستگاه پلی استیشن توانایی این را در بر داشت که فهرست فروش هفتگی بیان گردیده به دست این خرده فروشی را با هجده گیم از بیست گیم را در دست بگیرند.

"<yoastmark

دو گیم دیگر هم مربوط به دستگاه دستی نینتندو یعنی ۳DS می باشد.چو های زیادی مبنی بر انتشار گیم Bloodborneبرای کامپیوتر های شخصی ویندوزی در محیط مجازی پخش گردیده است که کارگاه گیم فرام سافت وار به کل این شایعه ها اتمام داده است و بیان نمود که هیچ برنامه ای برای انتشار گیم بر روی دستگاه کامپیوتر شخصی ویندوزی وجود ندارد.

ایام سابق در ورژن فرانسه ی پیج آمازون گیم Bloodborneبرای ویندوز های هفت و هشت فهرست گردیده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 15 =