نبرد با Bonecharm | راهنمای قدم به قدم بازی Dishonored 2 (قسمت چهارم)

Bonecharm در Dishonored 2

برای به دست آوردن رمز گاوصندوق باید به بخش جلویی فروشگاه بروید و به دنبال صندوق پول شماری بگردید که جلوی میز واقع شده است. آن را باز کنید تا مقداری سکه و همین طور رمز گاوصندوق را بیابید – این رمز هم هر بار که بازی را انجام می دهید به طور تصادفی تغییر می کند. گاوصندوق حاوی یک Bonecharm دو شمش نقره، یک شمش طلا و یک کلت کمری و چند فشنگ است – یک سرقت جانانه.

Bonecharm در Dishonored 2
Bonecharm در Dishonored 2

نبرد با Bonecharm | راهنمای قدم به قدم بازی Dishonored 2 (قسمت چهارم)

Bonecharm #3 – اگر Heart  را بیرون بیاورید و نگاهی به بالای جایی که هستید بیندازید، متوجه یک Bonecharm بر روی پشت بام خواهید شد. برای رسیدن به آنجا باید بالا رفته و از حفاظ ها کمک بگیرید تا بتوانید خود را به گذرگاه کوچک طاقداری برسانید. حالا از نرده های پشت بام عبور کنید و به طرف بارانداز حرک کنید. در گوشه ای از این پشت بام جسدی قرار گرفته که پرندگان خونخوار سرتاسر آن را پوشانده اند. به آرامی نزدیک شوید و همه آن ها را از محل برانید، سپس Bonecharm را بردارید و آن را تصاحب کنید.

The Overseers Outpost (پایگاه Overseerها)

کمی که در طول کانال پیش بروید، می توانید چند Overseer را ببینید که در حال صحبت با غیرنظامی ها هستند، در همان حال یکی دیگر از آن ها از بالکن طبقه اول ساختمانی مشغول نظاره اطراف است. اگر قبلا برای به دست آوردن Bonecharm که درباره اش صحبت شد، به پشت بام رفته باشید، اکنون می توانید نقطه برتری خوبی نسبت به  Overseerها داشته باشید – درضمن باید حواس تان به پنجره باز طبقه سوم نیز باشد. بهتر است از پنجره ای که از همه به ورودی اصلی نزدیک تر است، استفاده کنید – این ورودی به دفتر Vice Overseer منتهی می شود. در بالکن بعدی دو Overseer دیگر در حال بحث درباره جعبه موسیقی خود هستند. در اتاق بعدی یکی دیگر از Overseerها در حالی که پشت به پنجره دارد، روی میز خود مشغول نوشتن چیزی است. او را از پا در بیاورید یا جیب او را بزنید و نامه هایش را به سرقت ببرید.

Blueprint #2: در آن سوی میز Overseer یک blueprint (طرح کلی) قرار گرفته است، بنابراین بهتر است به شکلی حواس او را پرت کنید و او را از صحنه خارج کنید تا بتوانید blueprint را به سرقت ببرید.

در این لحظه یکی از دو Overseer که در اتاق کناری حضور دارند، به راه افتاده و برای فکر کردن به اتاق دیگری وارد می شود، در نتیجه این فرصت را دارید تا با استفاده از راه پله خود را به Overseer دیگری که مشغول بررسی جعبه موسیقی خود است، برسانید و او را غافلگیر کنید. در اتاق عبادت نیز چند سکه و یک معجون mana وجود دارد که می توانید با بررسی این محل آن ها را بیابید.

Rune #5: در این اتاق گاوصندوقی قرار گرفته که در آن قفل است. روی میزی که در نزدیکی جعبه موسیقی قرار گرفته است یادداشتی پیدا می کنید که سرنخی را در اختیار شما قرار می دهد – کتاب مقدس از شما محافظت می کند. این یادداشت به سه نکته خاص اشاره دارد، اگر از فهرست این کتاب به کتاب دیگری که در کنار گاوصندوق قرار دارد مراجعه کنید،  رمز گاوصندوق را خواهید یافت. با باز کردن قفل، ژورنال را به دست خواهید آورد (به یاد داشته باشید که هر بار که بازی را انجام می دهید،رمز به صورت تصادفی تغییر خواهد کرد). درون گاوصنوق یک Rune و همین طور یک آوراره نهنگ خام و سه شمش نقره دیده می شود.

Painting #3: The Vice Overseer’s Predicate Logic (منطق مستند Vice Overseer) – این نقاشی بزرگ را می توانید در اتاق اولی که به آن وارد شدید، پیدا کنید – فقط باید قبل از این که ۲۰۰g را بردارید، اطمینان حاصل کنید Overseer که مشغول بررسی جعبه موسیقی است، سر راه تان نباشد.

در این مرحله می توانید به طرف طبقه بالا یا پایین حرکت کنید. اگر طبقه پایین را انتخاب کنید، دوباره به لابی راه پیدا خواهید کرد، در اینجا می توانید یک اثر منبت کای شده عاجی را زیر یک محفظه شیشه ای پیدا کنید (کسانی که بیرون از این محل هستند، صدای شکسته شدن محفظه را نخواهند شنید).

Rune #6 و Bonecharm #4 – پیش روی تان دو Overseer را خواهید دید که در حالی که به یک Rune و Bonecharm پشت دارند، سرگرم موعظه کردن هستند. علاوه بر این ها چند استخوان آرواره خام را نیز ملاحظه خواهید کرد. اگر به طرف چپ حرکت کنید، می توانید از چند صندوق چوبی که در کنار آثار عطیقه قرار دارند، بالا بروید – آن هایی که در حال گوش کردن به سخنرانی Overseerها هستند، توجهی به حرکات شما نخواهند کرد.

در طبقه چهارم منطقه ای قرار دارد که محلی برای نگهداری است، در اینجا دو Overseer در اتاق نظارت مشغول بحث درباره جسدی هستند که قرار است شما آن را به Mindy برسانید. بعد از این که صحبت های شان تمام شد، یکی از آن ها شروع به گشت زنی در راه پله ها خواهد کرد، بنابراین می توانید در صورت تمایل، یکی یکی آن ها را از پا دربیاورید یا از کنارشان عبور کنید و خود را به اتاق بازجویی برسانید.

اما در این اتاق قفل است و این یعنی باید کلید آن را از Overseer که هنوز در اتاق نظارت ایستاده، بگیرید و یا به دنبال قفسی در اتاق کارکنان بگردید و بعد از گرفتن یکی از موش ها آن را وادار به ورود به اتاق کنید. وقتی مردی را که در اتاق نظارت است، از پا در می آورید، باید نگاهی به یادداشت او بیندازید، این یادداشت درباره آپارتمان یک متهم است، اکنون مینی را که در آن نزدیکی است بردارید.

Bonecharm #5: وقتی وارد اتاق بازجویی می شوید، روی میز و در کنار یادداشت یک Bonecharm، مقداری دارت فلزی، چند سکه و یک معجون mana خواهید یافت.

دستاورد: سرقت وحشت انگیز – وقتی در اتاق بازجویی هستید، جسد را طبق راهنمایی های Mindy بردارید، سپس پا به فرار بگذارید. در صورتی که خود را به پشت بام برسانید، باید بدانید که دو Overseer در آنجا مشغول تماشای محل تمرین تیراندازی هستند. اگر نمی خواهید ریسک کرده و با آن ها دست به گریبان شوید، از پنجره سقفی خارج شده و به طرف ساختمان مجاور حرکت کنید. حالا با احتیاط در امتداد لبه حرکت کنید و مراقب باشید وقتی به تابلوی بزرگ دندان پزشکی نزدیک می شوید کسی شما را نمی بیند، حالا به سرعت به طرف راست بپیچید و وارد زیرزمین شوید، اینجا Mindy منتظر شما ایستاده است. او به خاطر لطفی که در حقش کرده اید، چند آیتم را به شما هدیه خواهد داد – اما مهم تر از آن این است که سیستم ریل را برای شما خاموش خواهد کرد تا بتوانید بدون هیچ زحمتی به مسیر خود ادامه دهید.

Addermire Station

وقتی خود را به پشت بام می رسانید، حتما پیش از آن که ریل ها پایین افتاده و روی تابلوی دندانپزشکی فرود آیند، ساختمانی را که کمی دورتر واقع شده، بررسی کنید. درون این ساختمان مراسمی در حال برگزاری است که درست پیش نمی رود، چند جسد را هم در این بخش خواهید دید و همچنین آیتم هایی که می توانید آن ها را به سرقت ببرید. حال که در نزدیکی ایستگاه راه آهن هستید، پایان تقریبا در برابر چشمان شماست – مگر آن که بهتر بدانید دست به عمل هیجان انگیزی بزنید.

Rune #7: با استفاده از تابلوی دندانپزشکی پایین بپرید و روی کانال فرود بیاید، در اینجا آب از قفسی در حال بیرون آمدن است، حال خود را به Heart مجهز کنید تا یک Rune را پشت تخته ای چوبی تشخیص دهید. اگر نمی خواهید نگهبان هایی که در آن حوالی هستند، متوجه حضورتان شوند، برای خرد کردن کامل تخته، باید از یک دارت فلزی استفاده کنید، حالا rune به طرف شما حرکت خواهد کرد.

دستاورد: نغمه های Serkonos – درست زیر ایستگاه افرادی را خواهید دید که مشغول نواختن موسیقی هستند. مراقب باشید که آن ها را نترسانید، به آهنگ آن ها گوش کنید تا یک سوم این دستاورد کامل شود.

راه خود را ادامه داده و از کنار نغمه خوان ها عبور کنید، سر راه مجسمه ای را سمت راست خود خواهید دید، آن را بردارید. ایستگاه کمی جلوتر و سمت چپ واقع شده است، در حالی که چند نگهبان در اطراف آن در حال انجام وظیفه هستند. اما اگر Mindy پیش تر وسائل نقلیه ریلی را متوقف کرده باشد، می توانید از پله هایی که درست سمت راست نغمه خوان ها قرار دارند، بالا رفته و خط ریلی را که اکنون از کار افتاده است، بردارید.

Bonecharm در Dishonored 2
Bonecharm در Dishonored 2

اگر مایلید آخرین منطقه را نیز بررسی کنید، باید در امتداد مسیر مقابل ایستگاه حرکت کنید، اما مراقب باشید، چرا که نگهبان های زیادی در حال رفت و آمد در این منطقه هستند. به دیوار سمت راست بچسبید و به مسیر خود ادامه دهید، به این ترتیب به مسیر کوچکی خواهید رسید که به یک ساختمان منتهی می شود. وقتی وارد این ساختمان شدید به طرف چپ بپیچید تا پا به بخش پشتی یک فروشگاه بگذارید، در اینجا روی یک میز یادداشتی را در نزدیکی یک کلید خواهید یافت – کلیدی که متعلق به در آپارتمان دکتر Hypatia است. داخل فروشگاه نیز گاوصندوق بزرگی است که تصور می رود نفوذناپذیر است – اما زهی خیال باطل.

Bonecharm #6 – برای به دست آوردن رمز گاوصندوق باید به بخش جلویی فروشگاه بروید و به دنبال صندوق پول شماری بگردید که جلوی میز واقع شده است. آن را باز کنید تا مقداری سکه و همین طور رمز گاوصندوق را بیابید – این رمز هم هر بار که بازی را انجام می دهید به طور تصادفی تغییر می کند. گاوصندوق حاوی یک Bonecharm، دو شمش نقره، یک شمش طلا و یک کلت کمری و چند فشنگ است – یک سرقت جانانه.

فروشگاه را ترک کنید و به طرف راه پله ای که پشت فروشگاه است، راه بیفتید، بعد از آن به خانه دکتر خواهید رسید، حالا باید با استفاده از کلید قفل را باز کنید.

Painting #4: نگاه افشاگرانه Hypatia – وقتی با استفاده از کلیدی که آن را پیش تر در فروشگاه پیدا کرده اید، وارد آپارتمان شدید، پا به خانه گذاشته و با بررسی دیوار چپ نقاشی دیگری را پیدا کنید، حال آن را کنار زده و ۲۰۰g کاسب شوید.

آپارتمان این کیمیاگر علاوه بر این تابلو آیتم های جذاب دیگری را نیز در خود جاد داده است. کنار حمام کمدی است که می توانید با شکستن آن مقداری نمک حمام به دست آورید، همچنین با این کار یادداشت جالب توجهی را درباره Nest Keeperها (محافظان آشیانه) خواهید یافت، به علاوه چند دارت.

همچنین روی میز اصلی یک پرنده خونخوار خشک شده به ارزش ۱۰۰g و یک آیودیوگرف را خواهید یافت. حالا به راه آهنی که Mindy برق آن را از کار انداخته است، باز گردید – زیرا گذشتن از Addermire Station با توجه  به این که  نگهبان های بسیاری در هر قدم مشغول پرسه زدن هستند، کار چندان عاقلانه ای نیست – پشت بام هم از این قاعده مستثنی نیست.

حرکت در امتداد خط راه آهن به یک واگن منتهی خواهد شد، سپس می توانید بدون این که کسی متوجه شود، وارد این واگن شوید (از پله های اصلی استفاده نکنید، چرا که یکی از نگهبان ها در این محل حضور دارد). مقصد بعدی شما Addermire Institute است.

ماموریت سوم – good doctor (پزشک خوب)

در ماموریت سوم (پزشک خوب) به درون انستیتوی Addermire نفوذ خواهید کرد – این محل زمانی به این شهرت داشت که از بیماران مراقب می کند و سدی در برابر بیماری هایی است که از معادن  نشات می گیرند، اما اکنون متروکه است و همه به غیر از کسی که مسئول مراقبت از یک کیمیاگر تنهاست (دکتر Hypatia) آنجا را ترک کرده اند.

Runeها: شش عدد

معبدها: ۱

تعداد کل سکه ها: ۲۲۰۶

Blue printها: ۲ عدد

وقتی با استفاده از واگن پا به این جزیره می گذارید، منطقه به نظرتان متروکه و خالی از سکنه می رسد، اما سیستم PA نشان می دهد که این مساله درست نیست. در این مرحله باید کاملا مراقب باشید، چرا که در قلمروی ناشناخته ای حضور دارید و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اول از همه کار را با بررسی چمدان های رهاشده آغاز کنید تا یک معجون و ۵ سکه نصیب تان شود.

Bonecharm #1 – وقتی متوجه شدید که در چه وضعیتی قرار دارید، Heart را بیرون آورده و با استفاده از آن Bonecharm را که درست زیر واگن قرار دارد، شناسایی کنید. برای رسیدن به آنجا به دنبال نرده شکسته ای بگردید که زیر خود لوله ای را جای داده است، پس از آن زیر پلتفرم بروید تا یک قایق پارویی کهنه را پیدا کنید.

اگر می خواهید آیتم های بیشتری را سرقت کنید، به کشتی شکسته ای دقت کنید که درست کنار راه آهن قرار گرفته است، حالا به درون آب بپرید تا موقعیت را بررسی کنید، اینجا می توانید در قایق چند سکه و مقداری فشنگ بیابید.

نقشه Addermire را به دست آورید

وقتی به ورودی اصلی باز می گردید، دو در اصلی را خواهید دید – سمت راست نگهبانی در حال انجام وظیفه است، در حالی که دو نگهبان دیگر داخل ساختمان مشغول صحبت کردن هستند، بعد از آن یکی از این دو به طرف ورودی دیگر می رود تا از آن محافظت کند.

برای عبور از سد این نگهبان، می توانید به دنبال پنجره بازی بگردید که درست در کنار ورودی قرار دارد.

در غیر این صورت با ورود به لابی دو نگهبان را مشاهده خواهید کرد که روبروی Wall of Light ایستاده اند، در همان حال نفر سوم مشغول نگهبانی از منطقه ای است که بالا آمده و نگهبان چهارم در اتاقی سرگرم تایپ کردن است. بعد از ورود یک غیرنظامی آخرین نگهبان به جمع دوستان خود در لابی اصلی اضافه می شود – با احتیاط می توانید تک تک آن ها را از پا در بیاورید.

Bonecharm #2 – پس از ورود به atrium (اتاق اصلی ساختمان)، سمت چپ را بگردید تا گاری مخصوص حمل چمدان را پیدا کنید، حال آن را زیر و رو کنید تا Bonecharm در برابر چشمان تان ظاهر شود.

اگر وارد آشپرخانه نشده باشید، باید راهی برای عبور از Wall of Light بیابید – در این صورت دو گزینه پیش رو خواهید داشت: استفاده از مسیر The Dining Hall و یا غیرفعال کردن Wall. همچنین پیشنهاد می کنیم لابی را هم جستجو کنید تا آیتم هایی را که در این محل واقع شده اند، بیابید.

برای غیرفعال کردن دیوار باید خطوط برق را تا طبقه دوم دنبال کرده و محفظه روغن نهنگ را پیدا کنید، سپس می توانید آن را بردارید و دیوار را از کار بیندازید. در واقع وقتی در طبقه دوم حضور دارید، باید از طریق در نگاهی به راهرو بیندازید. به این ترتیب منطقه ای را خواهید که در آن قتل وحشتناکی اتفاق افتاده، همچنین یادداشتی را خواهید دید که نشان می دهد احتمالا  Crown Killer در این اتفاق دست داشته است.

Blueprint: فرمول دارت خواب آور: در این بخش یک گاوصندوق باز و یک گاوصندوق قفل وجود دارند – رمز گاوصندوقی را که قفل است (این رمز هم تصادفی است)، می توانید در نامه ای پیدا کنید که روی یکی از میزهای سمت راست قرار گرفته است. گاوصنوق باز حاوی چند سکه و مقداری پَر است که به پرنده ای رنگارنگ تعلق دارند. گاوصندوق قفل نیز شامل یک blueprint و همین طور یک شمش طلا و یک سیم مسی است.

Portrait (پرتره): وضعیت گزاره ای Duke Abele – درست سمت راست Wall of Light، جایی که یکی از نگهبان ها در ابتدا نشسته بود، می توانید پرتره ای را از دشمن مورد علاقه جدیدتان پیدا کنید.

اگر مسیر Dining Hall را انتخاب می کنید، باید مراقب باشید، چرا که نگهبان های بسیاری سر راه تان قرار خواهند داشت، از جمله سه نفر در مرکز قسمت غذاخوری و دو نفر دیگر که در کناره ها سرگرم پرسه زدن هستند. همچنین در آشپرخانه نیز دو آشپز حضور دارند، آن ها قبل از این که به طرف نگهبان ها حرکت کنید، به شما هشدار خواهند داد – بهتر است اجازه ندهید جای چندان دوری بروند.

اگر همچنان قصد دارید از مسیر dining hall عبور کنید، بهتر است منتظر آمدن نگهبانی بمانید که در نزدیکی آشپرخانه در احال انجام وظیفه است، سپس او را از پا در آورید، بعد از طرف چپ به راه خود ادامه دهید و تا آنجایی که می توانید از اجسام برای پوشش دادن خود استفاده کنید، یا می توانید با پرتاب یک بطری در جهتی مخالف حواس نگهبان ها را پرت کنید.

Rune #1 – در اواسط  dining hall یک rune قرار دارد، این rune درست بالای سر نگهبانی که در حال غذا خوردن است، به دیوار متصل شده. برای این که این مورد را بی سر و صدا به دست آورید، باید راه خوبی به منظور پرت کردن حواس نگهبان پیدا کنید. کاری کنید که منطقه را بررسی کند و یا نگاهش به جای دیگری معطوف شود، حال می توانید سلانه سلانه به طرف محل مورد نظر حرکت کنید و روی جسم چوبی که می بینید بپرید. اکنون باید به آرامی خم شده و rune را تصاحب کنید.

Consultation

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − نه =