چگونه از پس چالش Bullseye در بازی Fortnite بربیاییم؟

Bullseye

در بخش Bullseye هم یک مرحله وجود داشت که شما در آن نیاز بود که یک جعبه را از فاصله مشخصی نابود کنید. این مرحله هم مانند همان مرحله قبلی است. شما باید Loot Carrier را از فاصله صد متری نابود کنید تا امتیاز را دریافت کنید. البته زمانی چنین کاری را انجام بدهید که نقشه خلوت‌ تر است و خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

Bullseye
Bullseye

همه بازی‌ها بعد از معرفی خود سعی می‌کنند که آپدیت‌ ها و چالش‌ های متنوعی را در بازی خود اجرا کنند تا کاربران علاوه بر سرگرم شدن، حس بهتری هم داشته باشند و در کنار آن گیمر های بیشتری به آن بازی وارد شوند.

بازی Fortnite یکی از آن بازی‌ هایی است که مدام در حال آپدیت دادن است و سعی دارد تا قابلیت‌ های جدیدی را درون بازی خود اضافه کند. همچنین در کنار آپدیت‌ های متنوع خود، چالش‌ های زیادی برگزار می‌ کند که هر کاربر با شرکت در آن چالش‌ ها، امتیازات ویژه‌ ای نصیبش می‌ شود. جدید ترین چالشی که در بازی Fortnite ایجاد شده Bullseye نام دارد که همزمان با یک آپدیت در بازی ایجاد شد و مربوط به هفته نهم می‌ باشد.

طی کردن این چالش‌ ها آسان است و نیاز به انجام کار سختی نیست اما باید بدانید که برخی اوقات همه چیز برایتان سخت‌ تر می‌ شود و نیاز به راهنمایی خواهید داشت. به همین دلیل در این پست راهنمایی‌ های لازم برای عبور از چالش جدید بازی Fortnite بیان شده است. شما با مشاهده این پست می‌ توانید به راحتی از این چالش عبور کنید.

مأموریت‌های مطرح شده در سطح نرمال چالش Bullseye

در ابتدا شما نیاز دارید بدانید که چه کار هایی در سطح نرمال این چالش باید انجام بدهید تا سپس بتوانید راهنمایی‌ های لازم را دریافت کنید. در بخش زیر نام این مأموریت‌ ها بیان شده است و بعد از آن هم راهنمایی لازم برای چالش نوشته شده است.

Land on different Bullseyes (1)

رد شدن این چالش کار راحتی است و نیازی نیست که هیچگونه ریسکی انجام بدهید. در حقیقت اگر بتوانید نام همین چالش را به فارسی ترجمه کنید، به راحتی هم می‌ توانید از آن عبور کنید. در چنین مرحله‌ ای باید در یکی از Bullseye هایی که در نقشه وجود دارد، فرود بیایید تا امتیاز این بخش را برای خودتان دریافت کنید.

Hit Weak Points while harvesting (2)

اگر دقت کرده باشید، در این چالش متریال های خاصی وجود دارد که هنگام جمع آوری آن ها نقطه‌ های خاصی برای شما ایجاد می‌ شود. اگر می‌ خواهید امتیاز این بخش را برای خودتان دریافت کنید باید پنجاه بار بر روی آن نقطه‌ ها ضربه بزنید تا این امتیاز به شما برسد و متریال خودتان را هم دریافت کنید.

Get an elimination with a Sniper Rifle (3)

برخی از چالش‌ ها به این نیاز دارند که شما یک قتل را به روش‌ های خاصی انجام بدهید. این بخش از چالش هم چنین چیزی را از شما می‌ خواهد. در این بخش شما باید یک اسنایپر برای خودتان انتخاب کنید و شخصی را به وسیله همان اسنایپر به قتل برسانید. بعد از کشتن یک نفر، امتیاز به شما خواهد رسید.

Hit easy firing range target (4)

در چنین مرحله‌ ای، بخش‌ هایی از نقشه برای شما به عنوان مکان شلیک تعیین شده است. زمانی که آن مکان‌ ها را برای خودتان پیدا کردید به همان بخش بروید و سعی کنید به هدف‌ هایی که تعیین شده است شلیک کنید، با شلیک کردن به آن ها امتیاز این بخش به شما می‌ رسد.

Complete the skydiving course over Fields after jumping from the Battle Bus (5)

برخلاف نام سختی که این مرحله برای خود دارد، طی کردن آن کار سختی نیست و تنها نیاز به کمی زمان دارد. در چنین مرحله‌ ای شما باید سعی کنید که از اتوبوس خارج شوید. این خارج شدن را در بخش Fatal Fields انجام بدهید و بعد از خارج شدن از چهار حلقه هوایی دیگر هم عبور کنید تا امتیاز این بخش هم وارد حساب شما بشود.

Hit headshots (6)

انجام دادن چنین مرحله‌ ای کار بسیار ساده‌ ای است. تنها نیاز به کمی دقت از شما دارد. در این مرحله شما باید ده نفر را هدشات کنید یا به سر آنها شلیک کنید. البته باید دقت کنید که تمامی این شلیک‌ ها باید در یک بازی باشند و اگر در چندین بازی رخ بدهند نمی‌ توانید امتیاز لازم را دریافت کنید.

Bullseye
Bullseye

Destroy Loot Carriers from 50m away (7)
همیشه در حین مبارزه، جعبه‌ هایی از سوی آسمان به زمین می‌ رسد که به جعبه‌ های لوت معروف هستند و با نابود کردن آن‌ ها می‌ توانید لوت‌ های مختلفی دریافت کنید. حال در این مرحله شما باید دو عدد از همین جعبه‌ ها را از فاصله مشخص شده که پنجاه متر است نابود کنید تا بتوانید امتیاز لازم را دریافت کنید.

مأموریت‌های مطرح شده در سطح قدرت و سخت‌تر چالش Bullseye

در کنار تمامی چالش‌ هایی که بخش بالا مطرح شد، مراحل دیگری هم در همین چالش Bullseye بازی فورتنایت وجود دارد که طی کردن آن ها کمی سخت‌ تر است و نیاز به مهارت بیشتری دارد. تمامی این مراحل در بخش زیر بیان شده‌ اند و راهنمایی‌ های لازم هم ذکر شده است که با استفاده از آن ها می‌ توانید از این چالش هم عبور کنید.

 Hit 5 consecutive Weak Points while harvesting (1)

همانطور که می دانید همیشه در نقشه‌ های بازی فورتنایت، وسایل بسیار زیادی وجود دارد که می‌ توان آن ها را نابود کرد. این مرحله هم مربوط به همان بخش‌ های نابود کردنی است. کافی است شما یک وسیله را پیدا کنید و به پنج بخش آن ضربه بزنید تا نابود شود. بعد از آن می‌ توانید امتیاز لازم را از این بخش دریافت کنید.

Destroy Loot Carriers from 100m away (2)

در بخش Bullseye هم یک مرحله وجود داشت که شما در آن نیاز بود که یک جعبه را از فاصله مشخصی نابود کنید. این مرحله هم مانند همان مرحله قبلی است. شما باید Loot Carrier را از فاصله صد متری نابود کنید تا امتیاز را دریافت کنید. البته زمانی چنین کاری را انجام بدهید که نقشه خلوت‌ تر است و خطری شما را تهدید نمی‌ کند.

Hit headshots in a single match (3)

این مرحله کاملاً ساده است و نیاز به هیچ کار خاصی ندارد. زمانی که می‌خواهید وارد بازی شوید برای خود اسنایپر انتخاب کنید یا در نقشه به دنبال اسنایپر باشید. سپس بعد از انتخاب سه نفر را هدشات کنید یا اصطلاحاً به سر آن ها شلیک کنید تا بتوانید به راحتی امتیاز این بخش را برای خودتان دریافت کنید.

Hit hard firing range target (4)

این مرحله مربوط به نوع بازی خودتان است. در بخش نرمال مهم نبود که شما از کجا شلیک می‌کنید و هر نوعی برای شما یک امتیاز محسوب می‌شد اما در این بخش قضیه کمی فرق می‌کند. برای اینکه بتوانید امتیاز این بخش را دریافت کنید، باید از بخش‌های سخت نقشه به حریفتان شلیک کنید و آن را به قتل برسانید تا امتیاز به شما برسد.

Complete the skydiving  over Dusty Depot after jumping from the Battle Bus (5)

این مرحله مانند یکی از مراحل قبلی است. شما باید در هرجایی که می‌خواهید فرود بیایید و سپس از چهار حلقه‌ای که در آسمان وجود دارد عبور کنید تا بخشی از این مرحله را رفته باشید. تنها تفاوت این مرحله با مرحله‌های قبلی این است که بعد از رد کردن چهار حلقه باید خودتان را به بخش Dusty Depot برسانید تا امتیاز به شما برسد

Hit headshots with a Scoped weapon (6)

در این بخش هم شما نیاز به هدشات یا همان شلیک به سر حریفتان دارید. تنها یک فرق در این مرحله وجود دارد و آن هم استفاده از تفنگ‌ های دوربین دار است. یعنی شما باید تنها از اسنایپر هایی که دوربین دارند استفاده کنید و سه نفر را هدشات کنید تا امتیاز به شما برسد.
Land a Bottle Flip on a target near a giant fish, llama, or pig. (7)

در نام همین مرحله، نام مکان‌هایی آمده است که در بازی وجود دارد. برای اینکه امتیاز این مرحله نصیب شما شود، باید در کنار همین مرحله‌ها فرود پیدا کنید تا امتیاز کاملاً به شما برسد و چالش را تمام کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =