بازی Call of Duty: Vanguard

بازی Call of Duty: Vanguard

بازی Call of Duty: Vanguard سال جاری قرار است در پاییز سال ۲۰۲۱ منتشر شود، اما انتظار نداشته باشید که آن را در مراسم E3 آخر هفته بعد ببینید. کال آو دیوتی جدید با عنوان Call of Duty: Vanguard نامیده خواهد شد، در عوض مانند انتشار Black Ops Cold War، در Warzone منتشر می‌شود.

بازی Call of Duty: Vanguard

این اخبار در گزارشی که از Video Games Chronicle (VGC) عرضه شد، مشخص شد، که گزارش‌هایی که نشان می‌داد Sledgehammer Games تیم پشت Vanguard هستند را تکرار می‌کند. گفته می‌شود بازی Call of Duty در طول World War II تنظیم شده است و به شدت در Warzone ادغام خواهد شد.

طبق گزارشات، Vanguard در مسیر دستیابی به یک کمپین تک نفره، یک حالت چند نفره و زامبی است. اینطور برنامه‌ ریزی شده که بازی برای کنسول‌های نسل کنونی، نسل قبلی و رایانه شخصی راه‌ اندازی شود. همانطور که توسط گزارشی از VGC توضیح داده شده است، ادغام Call of Duty: Vanguard’s Warzone بسیار ساده‌تر خواهد بود. ظاهراً کل Warzone به یک تم World War II منتقل شده و محیط دهه ۱۹۸۰ Cold War را پشت سر گذاشته و رها کرده است. با این بازی نقشه کاملاً جدیدی ارائه می‌شود که ظاهراً جایگزین Verdansk ’۸۴ خواهد شد.

در اواخر این هفته در تاریخ ۱۰ ژوئن، Activision به عنوان بخشی از Summer Game Fest قرار است فصل ۴ Call of Duty: Warzone را منتشر کند، که احتمالاً متعادل کننده سلاح و سایر ویژگی‌ها خواهد بود. به دنبال به‌ روزرسانی فصل ۳ بازی، سازنده بازی یعنی Raven Software تعداد تغییرات قابل‌ توجهی را اجرا می‌کند تا گیم پلی و سلاح‌ها متعادل‌تر شوند.

با وجود گزارش‌هایی مبنی بر اینکه بازی Call of Duty: Vanguard قرار است با محیط World War II در Warzone ادغام شود، هنوز مشخص نیست که سلاح‌های جدید چگونه با زرادخانه کنونی متعادل می‌شوند. اگرچه، طبق گزارش VGC، سازندگان Sledgehammer “زمان بیشتری داشتند” تا اطمینان حاصل کنند که این ادغام تا حد ممکن روان خواهد بود.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =