همه چیز درباره ی فصل ۵ وارزون

فصل 5 وارزون

اولین اطلاعات از فصل ۵ وارزون را به دست آورده‌ ایم، زیرا تنها یک هفته به تاریخ انتشار آن باقی مانده است و Activision اپراتورهای جدید، سلاح‌ها و حالت‌های جدیدی که وارد بازی می‌شوند را ارائه داده است. این به‌ روزرسانی، جزئیات دقیقی که باید درباره فصل بعد بدانید، شامل اولین تیزر برای Clash را به همراه دارد؛ حالت جدید Warzone طوری است که احتمالاً می‌تواند محیط مورد علاقه بعدی ما از تجربه بتل رویال کلاسیک باشد و می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره چگونگی ساخت آن بر اساس فرضیه اصلی Warzone Rumble کسب کنید.

همچنین سه اپراتور اصلی شامل هکر اصلی Kitsune را در این فصل ملاقات خواهید کرد. البته، نمی‌توانیم شایعات پیرامون Vanguard را فراموش کنیم، Call of Duty جدیدی که ممکن است نقشه کاملاً جدیدی را برای Warzone ارائه دهد. در ادامه تمام مطالبی که درباره فصل ۵ Warzone می‌دانیم را برایتان گردآوری کرده‌ ایم.

Warzone Season 5 چه زمانی شروع می‌شود؟

درحالی تایمر معکوس بازی نشان می‌دهد که بتل پس کنونی بازی تا ۹ یا ۱۰ آگوست به پایان می‌رسد، حالا تاریخ عرضه فصل ۵ Warzone را برای ۱۲ آگوست دریافت کرده‌ ایم. این بتل پس با توجه به شمارش معکوس خودش احتمالاً ۱۰ یا ۱۱ آگوست تمام شده و پس احتمالاً یک روز قبل از رویداد اصلی فرصت داریم.

اپراتورهای جدید Warzone Season 5

فصل 5 وارزون

سه اپراتور جدید رسماً در Warzone Season 5 وجود دارند: اولین آن‌ها Kitsune است، یک متخصص امنیت سایبری (یعنی هکر) با روابط yakuza که با Warsaw Pact متحد شده است. در به‌ روزرسانی اواسط فصل، جنگجویان آینده (از دهه ۸۰) یعنی Stryker و Hudson – این افراد آخرین بار در DC در کمپین تک نفره Black Ops Cold War دیده شده‌ اند- به نیروی NATO می‌پیوندند.

حالت جدید Clash فصل ۵ Warzone

حالت جدید فصل ۵ Warzone، Clash است، جانشین روحی برای هیاهوی Warzone” که مبارزات ۵۰ در مقابل ۵۰ نفره را در Verdansk به ارمغان می‌آورد. Clash تیم‌های چهار نفره را با تعداد تجدید نامحدودی در مقابل هم قرار می‌دهد و هر تیم با هم مبارزه می‌کنند تا به امتیاز ۲۰۰ رسیده و اول شوند. Starting Loadouts، سیستم Ping، Armor Plate drops، Cash and Buy Stations و Vehicles فعال شده‌ اند. به علاوه، سلاح‌ها مانند بقیه سلاح‌های Warzone عمل می‌کنند، پس می‌توانید تلاش کنید و بیلدهای ترکیبی Cold War و Modern Warfare محبوب خود را بسازید.

شایعات مربوط به Warzone Vanguard

فصل 5 وارزون

مدتی است شایعاتی مبنی بر اینکه Call of Duty جدید امسال تغییرات زیادی در فروشگاه برای Warzone خواهد داشت، پخش شده‌ اند. گزارشات تاکنون از Call of Duty به عنوان کار روی عنوان Call of Duty: Vanguard یاد کرده‌اند و به نظر می‌رسد این نام رسماً از طریق متون ژاپنی در هنرهای اصلی فصل ۵ وجود خواهد داشت.

گفته می‌شود Vanguard ورودی با تم WW2 به این مجموعه خواهد داشت، که در Pacific Theater اتفاق می‌افتد. بدیهی است، که این تأثیر زیادی روی متا با سلاح‌های تاریخی بیشتر در بازی خواهد داشت. اما شاید نکته مهم‌تر این است که، همانطور که خواهیم گفت، شایعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد نقشه کاملاً جدید Warzone به بازی خواهد آمد.

نقشه فصل ۵ Warzone فعلاً همانطور باقی می‌ماند

به نظر می‌رسد وجود نقشه Verdansk ’84 حداقل برای ابتدای فصل ۵ بازی وجود دارد. احتمالاً تغییرات کمی با پیشرفت بازی ایجاد می‌شوند- شامل رویداد میان فصلی که نشانگر چیزی بزرگ با درب‌های قرمز مرموز است- اما به محض اینکه وارد شدید انتظار یک جهان کاملاً جدید را نداشته باشید.

با این اوصاف، شایعات Call of Duty: Vanguard ممکن است نقشه Warzone کاملاً جدیدی را معرفی کنند که بزرگ‌تر از نقشه کنونی Verdansk است. همچنین ممکن است وسایل نقلیه جدیدی به بازی اضافه شوند که به شما اجازه دهند در این فضای بزرگتر به اطراف حرکت کنید. چیزی که هنوز مشخص نیست این است که آیا نقشه جدید و بزرگ‌تر Warzone به طور کامل جایگزین Verdansk می‌شود یا این دو کنار هم قرار می‌گیرند.

تاریخ نشان داده که COD جدید تا اکتبر یا نوامبر سال جاری عرضه نمی‌شود، پس تاریخ آگوست نقشه فصل ۵ Warzone به این معنا است که احتمالاً فعلاً شاهد تغییرات نخواهیم بود. با این حال، آشکار سازی یا تیزرهای زمینه‌ای، به‌ خصوص با وجود نکات پنهان هنری فصل ۵ بازی، برای آینده دور از ذهن نیستند.

چه چیزی در Warzone Season 5 Battle Pass وجود دارد؟

فصل 5 وارزون

می‌دانیم که Kitsune و اپراتورهای معرفی شده دیگر به عنوان بخشی از بتل پس در دسترس خواهند بود و Activision قصد دارد جزئیات کامل را هفته آینده منتشر کند. همچنین می‌دانیم که برخی سلاح‌های جدید، که در ادامه درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم هم قرار است وارد بازی شوند. جدای این‌ها، خیلی زود است که بتوانیم بگوییم چه چیزهایی در بتل پس فصل ۵ Warzone وجود خواهند داشت، اما اخیراً مواردی به فصل ۴ اضافه شد که به نظر می‌رسد تم قوی دهه ۸۰ با تسخیر Cold War مدت‌ها است وجود داشته‌ اند.

ممکن است در رویدادهای قهرمانانه اکشن دهه ۸۰ با Rambo و Die Hard روبرو شویم، اما اسکین ها و نقشه سلاح‌ها در حال حاضر به سمت قلمرو فانتزی تغییر جهت داده‌ اند. زمانی که تم فصل ۵ Warzone ظاهر شود، می‌توان انتظار داشت که بتل پس فصل ۵ Warzone هم رازهای خود را آشکار کند. مانند همیشه، برای باز شدن قفل اولیه بتل پس فصل ۵ Warzone، ۱۰۰۰ امتیاز COD، یا ۲۴۰۰ COD امتیاز برای نسخه‌ای که ۲۵ مرحله اول را باز می‌کند، از شما کم خواهد شد.

سلاح‌های Warzone Season 5 کدام ها هستند؟

سلاح‌های Warzone Season 5 شامل سه سلاح گرم جدید برای آزمایش و یک سلاح حماسی جدید است. اولین مورد EM2 Assault Rifle است، یک سلاح کاملاً خودکار با نرخ شلیک آرام تر و دامنه بزرگنمایی کم‌تر، این سلاح را پس از باز کردن مرحله ۱۵ بتل پس دریافت می‌کنید. سلاح دوم Tec-9 SMG است که با آسیب خوب در محدوده مناسب همراه است و در مرحله ۳۱ باز می‌شود. در نهایت، شاتگان دولول Marshal و سلاح عصایی است که بعداً از طریق چالش‌های درون بازی یا بسته‌های ویژه باز می‌شوند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =