قوانین جدید بخش آنلاین Call of Duty: Adanced Warfare برای بازیکنان متقلب

Call of Duty: Adanced Warfare

 قابلیتی همانند پارکور به بازی Call of Duty: Adanced Warfare اضافه شده است و شما می توانید از در و پنجره ها وارد خانه ها و قسمت های مختلف مپ شوید، روی زمین کشیده شوید و از اشیا بالا بروید که بسیار بازی را جذاب می کند.

Call of Duty: Adanced Warfare
Call of Duty: Adanced Warfare

قوانین جدید بخش آنلاین Call of Duty: Adanced Warfare

قطعا سبک اکشن و تیر اندازی از همان ابتدای خلق بازی های ویدئویی مورد استقبال گیمر ها قرار گرفت. این سبک همیشه در حال پیشرفت بوده و ما هر سله با بازی های جدید این پیشرفت را مشاهده می کنیم. این سبک در زمان ها مختلف و تکنولوژی های مختلف روایت می شود. یک بازی جنگ جهانی را روایت میکند ، یک بازی به ۳۰۰ سال دیگر می رود و با ربات ها مبارزه می کنید و یک نسخه نیز در زمان حال روایت می شود.
این سبک به قدری غنی است که می تواند هر داستانی را با آن روایت کرد. کمپانی های بزرگی نیز همیشه بازی های سبک اکشن و شوتر را تولید می کنند و همه کمپانی های معروف حداقل یک بازی شوتر در کارنامه اش دارد.
سبک شوتر در بازی های ترسناک، فانتزی، معمایی و … نیز تلفیق شده و همیشه نتیجه مثبتی به همراه داشته است. یکی از بازی هایی که همیشه گیمر ها منتظر نسخه جدید آن بودند و علاقه شدید به آن داشتند مجموعه Call Of Duty بوده است. تقریبا هیچ گیمری را نمی توانید پیدا کنید که این مجموعه را نشناسد و آنقدر همیشه تاپ بوده است که همه با آن آشنایی دارند.
این مجموعه فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کرده است. زمانی تبدیل به پر فروش ترین بازی شده بوده است و زمانی میز تبدیل به بکی از بازی هایی که منتقدان را شاکی کرده بود. انا همیشه طرفدارانش از این بازی حمایت کرده اند و همیشه به بازی کردن آن پرداخته اند.

این مجموعه با داستان های مختلفی عرضه شده است. مجموعه ای با نام WWII که جنگ جهانی دوم را روایت می کرد، Black Ops که در آینده روایت می شد و مجموعه های دیگری که هرکدام یک داستان را داشتند. اما بلک اپس را می توان بهترین مجموعه این بازی معرفی کرد. همه طرفداران کال اف دیوتی این مجموعه را بهترین مجموعه و غنی ترین سری در بازی می دانند.

مدتی بود که از عرضه اخرین نسخه بازی میگذشت و طرفداران که از اخرین نسخه اش آنقدر ها راضی نبودند منتظر عرضه نسخه جدید مانده بودند.
که بالاخره اکتیوژن نسخه جدید را که بلک اپس ۴ بود را معرفی کرد و توانست گیمر ها و طرفداران را شگفت زده کند و دوباره گیمر ها را به سوی خود باز گرداند.
اما این نسخه تفاوت های بسیاری و تغیرات زیادی را به همراه داشته است و تقریبا یکسری از ویژگی های سری قبل را حذف کرده است. اولین و بزرگترین تغییر این نسخه حذف بخش داستانی بود. شاید تصمیم ریسکی باشد این کار ولی خب اکتیویژن تصمیم گرفت که این نسخه را بدون بخش استوری منتشر کند؛ دلیل این کار را استقال نکردن گیمر ها از بخش داستانی بلک اپس ۳ اعلام کرده است.
اابته بخش زامبی دارای یک داستان غنی است هرچند که نمیتواند جای استوری مود را پر کند ولی باز هم بد نیست . در کنار این بخش مولتی پلیر بسیار خوب طراحی شده است و همه تمرکز این کنپانی بر روی این بخش است. این بخش دارای ۸ نیروی ویژه است که هرکدام دارای یک قابلیت منحصر بفرد هستند و در روند برد یک مچ بسیار تاثیر گذار هستند.
از طرفی قابلیتی همانند پارکور به بازی اضافه شده است و شما می توانید از در و پنجره ها وارد خانه ها و قسمت های مختلف مپ شوید، روی زمین کشیده شوید و از اشیا بالا بروید که بسیار بازی را جذاب می کند. همچنین قابلیت کاستومیاز بسیار قوی در این نسخه وجود دارد و شما می توانید کاراکتر هایتان را و اسلحه هایتان با سلیقه خودتان زیبا و کاستوم کنید.
اما اکتیویژن تغییرات را در این نسخه شروع نکرده بود و سال ها پیش در زمان عرضه کال اف دیوتی ادونسد وارفر شروع به تغییراته سر سختانه ای در بازی کرد. این روز ها دیگر بخش انلاین تبدیل به بخش اصلی بازی ها شده است و بیشتر گیمر ها بدنبال بخش انلاین بازی ها میروند و دیگر انقدر ها مهم نیست که بخش استوری مود یا افلاین چه محتوایی داشته باشد.
البته این بی اهمیت شدن استوری مود چندین سال است که اتفاق افتاده است. در زمانی که advanced warfare منتشر شد مدتی بعد همه گیمر ها به بخش انلاین این بازی اعتراض کردند. قطعا اگر انلاین باز باشید می دانید که در باز یها انلاین این روز ها با توجه به مقام و رتبه شما دشمنانتان مشخص می شوند و حریف های شما با توجه به رنکتان انتخاب می شوند.
اما در این بازی یک مشکلی وجود دارد و آن این است که افراد متقلب با کاهش رنک خود سعی می کنند با حریف های ضعیف تر بیفتند تا بتوانند به خواسته هایشان برسند.

Call of Duty: Adanced Warfare
Call of Duty: Adanced Warfare

همین امر باعث میشود که گیمر ها از این بازی ها زده شوند. دلیل اینکه گیمر های درست کار و غیر متقلب از این مورد بدشان میاید نیز این است که وقتی در حال بازی هستند ناگهان هم تیمی شان خودش را میکشد تا بازی را ببازند و این باعث باخت تمام گروه میشود نه فقط آن شخص.
مدتی پیش وقتی که کاندری رییس اسلج همر در حال بازی کردن ادونسد وارفر بود متوجه این موضوع شد از این موضوع بسیار ناراحت شد و قول داد به گیمر ها که زین پس این اتفاقات در این نسخه ها نیفتد و جلوی آن ها گرفته شود.
او گفت با بن کردن این افراد متقلب از بازی به صورت مدت دار و در اخر بن داِم کردن اکانت باعث می شود تا دیگر این اتفاقات در این بازی نیفتد. اگر این اتفاق در سایر بازی ها نیز بیفتد و کمپانی ها با بن کردن ایدی های متخلف از این جور رنک داون کردن ها جلو گیری کنند قطعا محیط بازی های انلاین بسیار دوستانه تر و بهتر می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 6 =