معرفی call of duty game

call of duty game

یکی از جذاب ترین بازی های روز دنیا که همیشه پیرامون آن اتفاقات جالبی رخ می دهد و اخبار جدید و جذابی رخ می دهد مجموعه call of duty game می باشد.

call of duty game
call of duty game

اگر دقت کرده باشید در تمامی منابع خبری بازی ها همیشه حتی برای یک بار هم‌ که شده نام عنوان call of duty game به چشم  و گوش می خورد اکنون نیز همین اتفاق رخ داده است و کمپانی عظیم و خاص اکتیویژن اخبار جدیدی منتشر کرده است که بر مبنای نوع و شیوه عملکرد بازی call of duty و همچنین موقعیت ها و شرایط استراتژی بازی را بیان کرده و توضیحاتی در ارتباط با این نوع عملکرد های هوشمندانه بیان کرده است.این مجموعه همان طور که از قبل می دانید بهترین روند در طی تمامی ارقام فروش جذب مشتری و.. را داشته است و همیشه یار و یاور کمپانی اکتیویژن بوده و هنوز هم هست.

این عنوان بسیار مهم و جذاب دو سری دارد. شامل سری اول و سری دوم است که در سری دوم یعنی: call of duty game ww2 یک تجربه منحصر به فرد و جدید را به دنبال دارد. در این تجربه جدید یک بازی به کاربران ارائه داده می شود که این تجربه شامل حضور یک بازی در سبک تیراندازی فراوان برای یک فرد اول شخص می باشد.

این بازی قطعا به نوبه خود طرفداران ویژه و زیادی خواهد داشت و به دنبال این انتظار از چنین نتیجه ای در این بازی خود کمپانی سازنده یعنی اکتیویژن سرمایه زیادی صرف این عنوان کرده است. به صورتی که امید فراوانی به آینده آن دارد و بی شک به دنبال راه حلی برای بیشتر جذب شدن کاربران نسبت به این بازی می باشد. اگر شما از طرفداران قبلی مجموعه call of duty سری اول باشید قطعا می دانید که این بازی کاملا بی نقص و بی عیب و ایراد است. به طوری که از بازی با آن خسته نخواهید شد.
به دنبال ساخته شدن این عنوان کمپانی اکتیویژن جلسه ای ترتیب داد که در این جلسه بر موضوعات سری دوم بازی سخن هایی گفته شد این جلسه مهم با سرمایه داران و سرمایه گذاران و سازندگان  بازی های این کمپانی تشکیل شده است و در ارتباط با سخن هایی راجع به بلاک باستر ایجاد شده برای call of duty 2 سخن گفته است و از آن رو نمایی  کرده است.
همچنین سخنان ویژه و مهمی در ارتباط با آینده این بازی بیان نموده است. همان طور که از قبل به اطلاع رساندیم مدیر عامل کمپانی اکتیویژن شخصی خبره و با تجربه در ساخت بازی های رایانه ای می باشد که اریک هیرشبرگ نام دارد. این شخص ممتاز در ارتباط با محصول خود یعنی call of duty سخن می گوید و از آن تعریف و تمجید می کند.

همچنین در اخرین سخنان خود زمانی که صحبت کاربران و منتقدان به مجموعه call of duty را مشاهده و سپس بررسی کرد به این نتیجه رسید که شخصا یک توییت در صفحه رسمی بازی با مخاطبان به اشتراک بگذارد و هم چنان دل مخاطبان خود را راضی و محکم به این مجموعه نگه دارد طی این صحبت ها به کاربران خود اعلام کرده بود که بازی call of duty game فقط با وجود سری دوم موفق نخواهد بود، بلکه از ابتدای کار این عنوان قدرتمند بوده و محبوبیت خاصی بین کاربران داشته است.
حتی شاید بتوان گفت که این بازی نیازی به ساخت سری دوم نخواهد داشت چون نتیجه مورد انتظار را در سری اول کسب کرده است و ساخت سری دوم صرفا جهت سرگرمی کاربران قبلی این مجموعه می باشد و بنا به خواست کاربران همیشه حاضر در این عنوان ساخته شده است و ما به این قضیه ایمان داریم. همان طور که ما انتظار داشتیم در سری اول نتیجه خاص خود را کسب کرده ایم.

همچنین در سخنان گفت اضافه کرد که بازی infinite warfare با وجود این که کاربران محدودی کم لطفی کردند و در ارتباط با این مجموعه فقط انتقاد به عمل آوردند ولی میزان فروش این بازی هیچ تغییری نسبت به دوره قبلی خود نداشته است پس جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و نخواهد داشت.

البته هیر شبرگ همیشه یک خط قرمز برای سخنان خود قرار می دهد و از آن حد فراتر نخواهد رفت به صورتی که در پی این سخنان از گفتن و فاش کردند رقم ها و اعدادی که به فروش می رسند و دادن اطلاعات دقیق تری از میزان فروش جلوگیری به عمل آورده است.

هیر شبرگ اعلام کرد که دلیل اینکه این عنوان یعنی infinite warfare رشد چشم گیری داشته است داشتن بسته های الحاقی است که پس از مدتی به این عنوان اضافه شدند و باعث جذب کاربر فراوان شدند همچنین این روند برای بازی modern warfare remastered ایجاد شده است. از سخنانی که جناب هیر شبرگ به عمل آوردند در می یابیم که علاقه زیادی به بخش الحاقی بازی ها دارند زیرا علاوه بر عنوان های یاد شده به رسمیت از بسته الحاقی بازی zombies chronicles تقدیر به عمل آورد و همچنین خاطر نشان کرد که این قابلیت نشان دهنده خاص بودن زامبی ها در black ops می باشد همچنین این شخص بزرگ تمام این سخنان را جهت نشان دادن قدرت بی نظیر مجموعه call of duty به عمل آورده است.

این شخصیت بزرگوار که تجربه بی سابقه ای در دنیای بازی ها دارد در ارتباط با سری دوم call of duty سخن گفته است و گفته است که: مجموعه call of duty game ww1 تا به امروز بهترین رشد را در نمودار پیشرفت خود داشته است و اهمیت خاصی در بین تمامی بازی های ثبت شده روز دنیا برای خود ثبت کرده است که‌ کاربران این مجموعه و تمامی علاقه مندان و دنبال کنندگان این سری بهترین توجه را به این مجموعه دارند.

هم چنین ما نیز از این قضیه خرسند و شادمان هستیم چرا که توانسته ایم این عنوان را در بهترین زمان و مناسب ترین زمان برای کاربران به اشتراک گذاریم و باعث بهترین و پر هدفمند ترین ارائه خدمات نسبت به کاربران خود شده ایم و هم چنین تمامی تنوع و تغییراتی که تا به حال به وجود آمده است  در بازه زمانی بسیار مناسبی ایجاد شده است و باعث شده که نتیجه بی سابقه ای در این راستا توسط کمپانی اکتیویژن بلیزارد دریافت شود.
هیرشبرگ در این کنفرانس از هیچ سخنی دریغ نکرد و تعریف و تمجید و انتقاد های خود را به طور خالصانه و صادقانه مطرح کرد و گفته شد که هیچ ابایی از گفتن چنین سخنانی نخواهد داشت همچنین بعد از تمامی این سخنان بزرگ یاد آوری کرد که زمان بندی انتشار این مجموعه به دست خودشان بوده و این بازه زمانی مناسب را خود کمپانی طراحی کرده است و از هیچ استودیو دیگر ایده نگرفته است و تمامی موفقیت در این روند به نام خود کمپانی ثبت شده است.

همان گونه که نظر و انتقاد هر کاربری در رابطه با یک بازی بسیار موثر در آینده آن بازی است که به دنبال ان اریک هیر شبرگ اظهار کرد که کاربران نظر های مثبتی در ارتباط با این بازی و بخش چند نفره آن در یکی از نمایشگاه های E3 داشته اند و از آن ها در این راستا تشکر لازم را به عمل آوردند و همچنین اضافه کرد که ما در حال ساخت یک تریلر جهت اشتراک گذاری با مخاطبان هستیم و به زودی آن را منتشر خواهیم کرد و قطعا  خواهیم توانست بیشترین تعداد علاقه مندی و به زبان مجازی لایک را از طرف مخاطبین دریافت کنیم و خواهیم توانست یک نتیجه شبیه زامبی ها که در استودیو کامیک کان منتشر شده است و بیشترین تعداد لایک را دارد کسب کنیم.

در ادامه این که داستان بازی call of duty game ww2 در تاریخ بیست و پنج لغایت بیست و هشتم ماه آگوست برای آن دسته از کاربران که از قبل بازی را پیش خرید کرده اند قابل اجرا خواهد بود البته در حال حاضر فقط برای پلی استیشن ۴ منتشر می شود و مابقی کنسول ها به ترتیب و طبق یک بازه زمانی مناسب منتشر خواهند شد.

داستان call of duty game

این بازی یعنی  call of duty game ww2  در ارتباط با یک گروه از سربازان است که در ایالات متحده مشغول به انجام وظیفه هستند و یک ارتش در مقابل نیروهای آلمانی تشکیل داده اند  و در نهایت برای شکست المانی ها تلاش می کنند محور اصلی داستان این بازی در ارتباط با یک سرباز به نام دنیل است دنیل دنیای کودکی خود را رها کرده و به سرزمین جدیدی آمده است که در دیار خود همسرش را که به تازگی با او زندگی تشکیل داده بود رها کرده است و در حال جنگ میان حق و باطل است و با ظالمان می جنگد تا ریشه های ستم را نابود کند.

دقیقا حال و اوضاع سربازانی که جوخه را تشکیل داده اند مثل سربازانی است که در جنگ جهانی دوم رخ داد و هیچ تمایزی با یک دیگر نخواهند داشت این بازی هدف این را دارد تا بتواند جنگ های جهانی را به رخ مخاطبان بکشاند و از وصف حال آن دوران برایشان ایده ای در نظر گیرد از طرفی بازی بتلفیلد که تلاش داشت جنگ جهانی اول را توصیف کند در این راستا زیاد موفق نبود و آن چنان که انتظار می رفت اتفاق نیفتاده بود.

این بازی در واقع روایت زندگی یک سرباز را بیان می کند اما آن چنان غرق جنگ و جنگجویی شده است که از زمینه اصلی خود مقداری فاصله گرفته است و اکنون  ww2 call of duty نمایشگر جنگ جهانی دوم است این بازی به اندازه ای در نقش نمادین جنگی خود فرو رفته است که به بازی کن این اجازه را نمی دهد تا بتواند محیط اطرافش را درک کند و بتواند آن ها را حلاجی کند حدود یک سوم این مجموعه روندی کند و عادی دارد و حس هیجان خاصی به بازی کنان ارائه نمی دهد.

اما در مقابل وقتی به نیمه دوم بازی می رسیم تازه متوجه بازی می شویم و خواهیم دید که چگونه یک داستان روایی و جنگجویی با هم آمیخته شده اند   و تمامی این اتفاقات موجود در بازی را حس خواهیم کرد.این بازی سرشار از اتفاقات و وقایع احساسی است برای مثال می توان لحظاتی مثل در آغوش کشیدن کودکان صدمه دیده، آزاد سازی پاریس و همچنین ایجاد لانه جاسوس بین ارتش ناتزی ها همه و همه ایجاد ناب ترین حس را در بازی ایجاد می کند.

call of duty game
call of duty game

کاراکتر های عجیب و بی نظیری در این مجموعه حضور دارند که شاید به خوبی کاراکتر های سری قبلی نباشند اما دست کمی هم از آن ها ندارند و کاملا ذاتی انسان دوستانه دارند و با خشونت بی موقع و نا به هنگام کاملا مخالف اند دو نفر از کسانی که در این بازی کاملا درخشیدند پیرسون و زاسمن بودند این شخصیت ها باعث شده اند که هسته تمرکز بازی روی این دو نفر باشد و بر محور حرکات بی نظیر این دو پیش رود این بازی دارای زوایای خاصی از اتفاقات متنوع است و به چشم دیده می شود.

در بازی کاراکتر ها با چه احساس عمیقی برای دفاع از حق می جنگند. اگر تا به حال این عنوان را تجربه کرده باشید پس متوجه شده اید که بازی کنان در این بازی قادرند کودکان  را در آغوش بگیرند و به آن ها ابراز محبت کنند و این نشان دهنده این مسئله است که فقط یک بازی نیست بلکه شما در دنیایی دیگر در حال زندگی هستید حس می کنید و حس می شوید و هر آن چیزی که در یک زندگی عادی وجود دارد در درون شما نیز وجود دارد.

در سری قبلی بازی کاپیتان برایس و رفقانش در بهترین سبک به مبارزه با دشمنان پرداختند و حسی عمیق تر و بهتری نسبت به زاسمن و پیرسون جدید داشتند.البته در این میان کاربران انتظار داشتند که سری جدید هم با همان کیفیت ارائه شود اما مثل اینکه این گونه نبود و بر عکس انتظار  آن ها  اتفاق افتاد.

این سربازان ایالات متحده در صدد این بر آمدند تا جان در بدن دارند برای دفاع از میهن خود تلاش کنند و از هیچ تلاشی دریغ نکنند تا استکبار را در جهان و کشور خود بیرون کنند و زیبایی های زندگی را از نو بسازند. و در آخر اریک از وجود  ویژگی های آینده بازی زامبی ها توضیحاتی داد و مجله ww2 را کامل کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =