معرفی بازی call of duty infinite warfare

call of duty infinite warfare

در بازی call of duty infinite warfare همان طور که از شواهد پیداست بازی call of duty infinite warfare یک نسخه ریمستر شده از modern warfare می باشد. با وجود اینکه در حال حاضر کمپانی activision و infiniti wared در مورد انتشار این بازی مطلبی بیان نکرده اند.

"<yoastmark

ولی پلی استیشن نام این بازی را در فهرست بازی های خود جای داده است. از آنجا که اکتیویژن در طول فعالیتش هر ساله در این موقع از سال، از بازی جدید call of duty رونمایی می کند، این روزها باید منتظر انتشار جدید ترین اخبار از انتشار این بازی از سوی کمپانی نام آشنای اکتیویژن باشیم. اصولا کار بر روی مجموعه modern warfare بر عهده مجموعه اینفینیتی وارد می باشد و infiniti warfarde نیز از سوی همین استودیو در حال توسعه می باشد.

در پی خبری که از اکتیویژن منتشر شد در نمایشگاه  E3 2016 غرفه ای نخواهد داشت و این دوره این بازی call of duty infinite warfare ادای وظیفه را بر عهده شریک دیرینه اش سونی خواهد گذاشت. اکتیویژن قبلا اذعان داشته بود که در سری جدید call of duty نوآوری خواهد داشت.

همانطور که مستحضر هستید مجموعه این بازی ها به صورت تک تیراندازی و اول شخص می باشد. که برای مجموعه پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و ویندوز قابل اجرا می باشد. این بازی را می توان به صورت تک نفره و حتی گروهی به صورت اینترنت LAN، شبکه پلی استیشن و ایکس باکس آنلاین بازی کرد. توزیع این بازی بصورت دانلود، دیسک بلوری DVD-DL  می باشد.

داستان بازی call of duty infinite warfare

داستان بازی call of duty infinite warfare از این قرار است که شما در ادای وظیفه ۴ جنگاوری نوین شاهد این هستید که مخوف ترین تروریست منطقه خالد آل اسد که پادشاه عربستان را به قتل رسانده است و خود در جای او به کرسی نشسته است. در این بین انگلستان در کندوکاش است که چطور یک شخص توانسته اینگونه کودتا کند و پادشاه یک کشور را به قتل برساند می خواهد بداند که آیا دست های پشت پرده بودند یا خیر؟ آمریکایی ها آماده حمله می شوند و هدف اول شان نابودی شبکه تلویزیونی است که خالد توسط آن برنامه هایش را پخش می کند، ولی انگلیسی ها تصمیم دیگری دارند و می خواهند مهره اسب را اول به آنجا بفرستند اما در این میان مهره اسب گم شده است.

در بازی call of duty infinite warfare نیکولای یک جاسوس جهانی است و به نقل از ارتش روسیه توسط نیروهای خالد ال اسد ربوده شده است. تیم عملیاتی تشکیل می دهند و با همکاری مشترک به روستای اشغال شده در یکی از روستا های روسیه می روند و نیکولای را نجات می دهند نیکولای که از محل مخفی شدن خالد باخبر بود به همراه تیم عملیاتی به وسیله یک فروند هلیکوپتر به طرف آن منطقه می روند ولی در راه هلیکوپتر توسط یک موشک مورد اصابت قرار می گیرد و سقوط می کند.

آمریکایی ها که عملیات خود را آغاز کرده بودند به ایستگاه تلویزیونی می رسند ولی متوجه می شوند که تمام برنامه ها از پیش ضبط شده بوده است و عملیات با شکست روبرو می شود، عملیات بعدیشان که اسکورت یک تانک برای پاکسازی شهر بود را آغاز می کنند ولی از آنجا که تروریست ها قانون خاصی ندارند تام شهر را با یک بمب هسته ای منفجر می کنند و در طی این عملیات ۳۰ هزار سرباز آمریکایی کشته می شوند.

نیرو های پرایس در روستایی مستقر هستند که اسد در آنجا مخفی شده است طی عملیاتی آل اسد دستگیر می شود ازآنجا که پرایس می خواست بداند که چه کسی از اسد حمایت می کند ناگهان تلفن همراه اسد به صدا در می آید و واقعیت مشخص می شود همانجا پرایس خالد ال اسد را به درک واصل می کند. اما واقعیت چه بود در حدود ۱۵ سال پیش در چرنوبیل، پرایس باید طی عملیاتی ایمران زاکائف را به قتل می رساند توسط گروه های مورد اصابت قرار می دهد ولی زاکائف نمی میرد فقط در آن حادثه دستش را از دست می دهد.

پرایس و تیمش در مخفیگاه خالد در مورد محاصره نیروهای ایمران زاکائف قرار گرفتند و با کمک حملات هوایی توانستن از مهلکه خارج شوند تنها راهی که در بازی call of duty infinite warfare برای دستگیری ایمران به ذهنشان رسید گروگان گرفتن پسرش بود که طی عملیاتی آن را محاصره می کنند ولی او با اسلحه خودکشی می کند. حالا که آمریکا باید منتظر انتقام سختی از طرف زاکائف باشد، متوجه می شود که زائو یکی از پایگاه های روسیه را تسخیر کرده است و زاکائف آمریکا و انگلیس را تهدید می کند ولی با انتشار همین تهدید آمریکایی ها و انگلیسی ها جای او را می فهمند و نیروهای خود را به این پایگاه منتقل می کنند و هدف است.

این عملیات این بود که تیم بتواند به سگها راه پیدا کند تا کد انهدام موشک ها را وارد کند تا هیروشیمای دیگر رخ ندهد اما با نزدیک شدن آمریکایی ها به زاکائف او دو فروند موشک بالستیک را که حامل کلاهک های هسته ای بود پرتاب می کند و آسیب های قابل توجه ای را وارد می سازد. در نهایت آنها می توانند موشک ها را منهدم کنند ولیکن موقع فرار با جیپ نیرو های زاکائف آنها را تعقیب می کنند و خود زاکائف سوار بر هلیکوپتر پل را منهدم می کند و هلیکوپتر را به زمین می نشاند و می خواهد خود شخصاً آخرین سربازی را که باقی مانده به قتل برساند.

همان لحظه هلیکوپتر توسط هلیکوپتر روسیه منهدم می شود و پرایس اسلحه را به سمت آخرین سرباز باقی مانده پرتاب می کند تا ماموریتی را که ۱۵ سال پیش باید به انجام می رسید را به پایان برساند، سرباز باقی مانده که سوپر نام داشت زاکائف را می کشد. روزها طوری وانمود می کنند که پرایس کشته شده است و آن را نزد خود نگه می دارند. در call of duty modern warfare 2 در یکی از مراحل اش کاپیتان پرایس را از زندان روس ها نجات می دهند.

در بازی call of duty infinite warfare ندای وظیفه جنگ های بی نهایت که میراث دار جنگ های مدرن است به شکل تیراندازی اول شخص می باشد و در واقع ریمستری از call of duty modern warfare می باشد، شرکت اکتیویژن در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ این بازی را برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس منتشر نموده است.

آهنگ ساز تم این بازی سارا شاکنر و نویسنده ها برایان بلوم۶ و تیلور کوروساکی، و کارگردان های این قسمت از بازی جیکوب مین کاف، جوردن هرش، برایان برایت هستند. و این بازی call of duty infinite warfareرا هم مثل جنگ های نوین هم به صورت تک نفره و هم گروهی میتوان بازی کرد.

سازندگان بازی می گویند قسمت گروهی بازی جنگ های بینهایت ، دقیقا همان طور که گیمر ها توقع دارند ساخته شده است و بسیار سریع و خطی مهیج را در پیش می گیرد، که از آن می توان به حالت زامبی اشاره کرد. جالب اینکه call of duty difiniti warfare نامزد جایزه های Game Critics Awards 2016 و ۱۵the Annual Visual Effects Society Awards  شده است. داستان بازی آینده را ترسیم می کند. هنگامی که جمعیت زمین آنقدر زیاد شده است که مردم در تمام منظومه شمسی به صورت کلونی های فشرده کنار یکدیگر زیست می کنند.

"<yoastmark

در بازی call of duty infinite warfare ولی گروه تروریستی SDF، به سیاره هایی که زیر نظر اتحادیه ملل فضایی که سکان هدایت آن را بر عهده داشتند حمله کردند، و تعداد زیادی از آدم ها را نابود می کنند. کاپیتان نیک رویس این وظیفه را دارد که با این گروه تروریستی به مبارزه بپردازد. سروان رویس که یکی از مبارزان گروه ساتو است و از وظایف این گروه، حفظ و نگهداری از مرزهای آدمی در کره زمین می باشد. نیک روس با یک ربات جنگی به نام ایتن در یک مانور شرکت می کنند، در همان حین رایا یکی از افراد گروه تروریستی sdf برای از بین بردن سپر دفاعی زمین خود را به زمین می رساند.
رویس با آن می جنگد وآن را شکست می دهد، بعد از این موفقیت کاپیتان روز به سفینه فضایی رتریبیوشن به معنای مجازات منتقل می شود تا فرماندهی آن را به عهده بگیرد. پس از گذشت مدت زمانی و جنگ های متعددی که در سیارات انجام می دهد متوجه می شود که گروه تروریستی اس دی اف توانسته اند رایا را فراری بدهند و با برنامه ای سپر دفاعی را غیر فعال کردند و آیا تنها وسیله بازدارنده آن را که در شکم خود قرار داشت را از بین برد ولی رویس توانست به سفینه استیفن نفوذ کند و کنترل آن را به دست بگیرد.

روس در تلاش است که به سفینه های فضایی دشمن در مریخ حمله کند ولی هواپیمای آنها سقوط می کند و ریس و سالتر و ایتمن با تمام تلاش به پایانه میرسد. کار انداختن سپر دفاعی هسته را نابود می کنند و آتش سنگینی را بر سر نیروهای دشمن می ریزند، بر اثر انفجار عظیمی شیشه های پایگاه می شکند و رویس به خارج از پایگاه پرتاب می شود. رویس بر اثر برخورد قطعه های کشتی فضایی به کلاه خودش و شکسته شدن شیشه آن و به دلیل کمبود هوا بر اثر انجماد جان خود را از دست می دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =