Call of Duty Korea احتمالاً سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

Call of Duty Korea

Call of Duty Korea احتمالاً سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. طبق گفته IGN، بازی Call of Duty Black Ops: Cold War یا COD Blops: CoW، مخففی که فکر می‌کنیم درست باشد، یکی از پرفروش‌ترین بازی‌ها در ایالات‌ متحده است. هر سال، سازندگان Raven Software، Treyarch و Infinity Ward تصمیم می‌گیرند عنوان جدیدی را بسازند.

مبارزات COD Blops: CoW در اوایل دهه ۱۹۸۰ شکل گرفت و همانطور که حدس می­‌زنید مربوط به جنگ سرد بود. اگر شایعاتی که اخیراً منتشر شده ‌اند درست باشند، پس این مجموعه قرار است به ۳۰ سال جلوتر یعنی Call of Duty Korea پرش کند.

یک منبع انتشار اخبار معتبر یعنی @ModernWarzone در توییتر ادعا کرده است که بازی بعدی این فرانچایز در دهه ۱۹۵۰ شکل خواهد گرفت. اندکی آگاهی تاریخی جهان به ما نشان می‌دهد که جنگ کره از ۱۹۵۰ تا ۱۹۵۳ طول کشیده بود که احتمالاً زمینه خوبی برای ۲۰۲۱ COD خواهد بود. از آنجایی که این خبر فعلاً فقط در حد شایعه است، زیاد آن را جدی نگیرید تا اخبار رسمی منتشر شود. بازی‌های اخیر Call of Duty روی مبارزاتشان در جنگ‌های تاریخی مانند جنگ جهانی دوم و جنگ ویتنام تمرکز داشتند، پس Call of Duty Korea درست در جای مناسب خود قرار خواهد گرفت.

اگرچه ModernWarzone درباره شایعات اخیر COD منبع معتبری بوده، اما هنوز هیچ مدرک مشخصی برای تأیید یا رد این ادعاها وجود ندارد. Activision تاکنون چیزی نگفته و احتمالاً تا زمانی که آماده اعلام اخبار نباشد هم چیزی نخواهد گفت. در حال حاضر، منتشر کننده مشغول اعلام فصل دوم Call of Duty: Warzone است که اواخر این ماه عرضه می‌شود.

به خاطر سرعت مابین انتشار بازی‌های COD، شایعاتی مانند این بسیار معمول و رایج هستند. سال قبل، محیط و بخشی از عنوان COD Blops: CoW تقریباً شش ماه قبل از عرضه آن، منتشر شده بود.

 

منبع: Dualshockers

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =