نحوه بازی کال آو دیوتی چند نفره به صورت آفلاین

کال آو دیوتی چند نفره آفلاین

اگر می خواهید نسخه های کال آو دیوتی چند نفره را آفلاین بازی کنید، در این مقاله به همه ی سوال های شما پاسخ داده ایم. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را باز کرده و به بخش حالت های بازی بروید. در این بخش گزینه هایی شامل Campaign ،Multiplayer ،Zombies و Dead Ops Arcade را خواهید یافت. به سمت پایین رفته و یکی از گزینه های بازی آنلاین و آفلاین را انتخاب کنید.

آیا می توانید کمپین صفحه تقسیم شده را در WW2 بازی کنید؟

دسترسی به صفحه نمایش تقسیم شده در بازی Call of Duty جدید بسیار ساده است. ابتدا باید مطمئن شوید که دو کنترلر به پلی استیشن ۴ یا Xbox One متصل است. در منوی استارت، پیامی روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد که به بازیکن می گوید X در پلی استیشن ۴، یا A در Xbox One را فشار دهد تا به بازی بپیوندد.

کدام بازی Call of Duty را می توان به صورت کمپین ۲ بازیکنی بازی کرد؟

در Call of Duty: Black Ops و Call of Duty: Modern Warfare 3، وقتی از صفحه نمایش تقسیم شده به صورت آنلاین استفاده شود، فقط یک بازیکن دیگر می تواند بازی کند و دو بازیکن می توانند از یک حساب کاربری بازی کنند. صفحه نمایش به صورت افقی به دو قسمت تقسیم می شود و بازیکن می تواند بازی کرده و امتیاز بگیرد، اما این فقط برای بازیکن اصلی اعمال می شود.

چگونه از صفحه نمایش تقسیم شده در بازی Call of Duty استفاده و بازی می شود؟

تمام کاری که برای ورود به بازی چند نفره باید انجام دهید مانند قبل است، اما این بار باید به پایین صفحه و گزینه Custom Games بروید. به محض باز شدن منو، با فشردن دکمه X روی کنترلر دوم، بازیکن دیگری را از طریق صفحه نمایش تقسیم شده اضافه کنید. با این حال، بازیکنانی که از این گزینه استفاده می کنند در واقع به عنوان یک نفر بازی می کنند، مگر اینکه ربات ها اضافه شوند.

کدام بازی Call of Duty را می توان به صورت کمپین مشارکتی انجام داد؟

بازی Call of Duty: World at War

آیا دو نفر می توانند Call of Duty Black Ops را بازی کنند؟

بله، صفحه نمایش تفسیم شده برای دو نفر چه به صورت آنلاین چه آفلاین کار می کند. گزینه هایی برای صفحه نمایش عمودی و افقی وجود دارد. هر دو گزینه باعث کاهش اندازه واقعی صفحه نمایش می شود، با این حال، نوارهای مشکی چپ، راست، یا بالا و پایین به ترتیب معرفی می شوند.

آیا Black Ops 2 به صورت صفحه نمایش تقسیم شده روی رایانه شخصی وجود دارد؟

خیر، صفحه نمایش تقسیم شده روی رایانه شخصی بسیار نادر است، Call of Duty از این ویژگی پشتیبانی نمی کند.

چگونه Black Ops 2با صفحه نمایش تقسیم شده را به صورت آفلاین بازی می کنید؟

این مورد در منوی بازی چند نفره زیر قسمت Local قرار دارد. هنگامی که از شما خواسته شد روی کنترلر دوم، کلید X را فشار داده و بازیکن دوم ملحق می شود.

چگونه در صفحه نمایش تقسیم شده، زامبی را به صورت مهمان ها را بازی کنیم؟

اگر دوست شما می خواهد با صفحه نمایش تقسیم شده بازی کند، انجام این کار به شدت آسان است. کافی است کنترلر دوم را روشن کرده و روی کنترلر پلی استیشن خود دکمه X، یا روی کنترلر Xbox دکمه A را فشار دهید و وارد حساب دوم شوید. اگر طرف مقابل حسابی نداشته باشد، می تواند به عنوان مهمان وارد شود.

آیا مهمان ها می توانند زامبی بازی کنند؟

با به روزرسانی فصل اول در Black Ops Cold War، زامبی ها با ثبات بهتر، همراه با بازی چند نفره پشتیبانی می شوند. در منوی بازی چند نفره یا زامبی، کنترلر دوم را متصل کرده و سپس X یا A را فشار دهید. بازیکن دوم می تواند از حساب مهمان استفاده کرده یا وارد حسابی جایگزین شود.

چگونه دوستی را در plutonium اضافه کنم؟

برای اضافه کردن یک دوست، هر دو شما باید یکدیگر را در Plutonium Forum دنبال کنید. فردی که دنبال کردید یک اعلان دریافت می کند، او می تواند با کلیک روی نماد چپ آواتر خود در بالا سمت راست انجمن، اعلان ها را چک کند. شخص دیگر نیز باید شما را دنبال کند.

آیا Black Ops 2 هم قابلیت صفحه نمایش تقسیم شده دارد؟

در Black Ops 2 هیچ کمپینی وجود ندارد. این بازی دارای دو حالت زامبی و چند نفره در مقابل ربات ها است. چند نفره می توانند Call of Duty: Black Ops 2 بازی کنند (به صورت مشارکتی)؟ چهار بازیکن می توانند به صورت صفحه نمایش در یک سیستم بازی کنند.

در بازی Warzone چه مواردی را می توان به صورت صفحه نمایش تقسیم شده بازی کرد؟

متاسفانه، امکان بازی Call of Duty Warzone در حالت صفحه نمایش نیست. اگر سعی کنید کنترلر دوم را به کنسول متصل کنید، احتمالا پیامی ظاهر می شود که توضیح می دهد این حالت از صفحه نمایش تقسیم شده پشتیبانی نمی کند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =