بازی Call Of Duty و توضیحاتی در مورد این بازی جذاب

Call Of Duty

در یکی از جدید ترین خبرهایی که از کمپانی اکتیویژن شرکت سازنده بازی Call Of Duty منتشر شده است. به این موضوع اشاره دارد که باز قصد دارند این روند را ادامه دهند و در همین راستا دو تن از بازیکنان NFL به اسم های لوون بل و الخاندرو ویلانووا را در این سری از بازی مورد استفاده قرار دهد.

Call Of Duty
Call Of Duty

در سری بازی های Call Of Duty ما شاهد این هستیم که این شرکت از بازیگران و ورزشکاران در شخصیت های بازی خود استفاده می ­کند. در این میان به بازیگران زیادی می ­توان مثل کیت هرینگتون، ران پرلمن، کانر مک گروگر و همچنین مارشاون لینچ اشاره کرد.

لوون بل همچنین در صفحه ی فضای مجازی خود عکسی را منتشر کرد که نشان می داد این خبر شایعه نبوده و این دو نفر در این بازی به نقش آفرینی می پردازند. همچنین لوون برای بازی در این سری از Call of Duty بسیار ابراز خوشحالی کرده است و گفته که این بازی از بازی های مورد علاقه ی او است.

الخاندرو ویلانووا جز افسران ارتش آمریکا بوده و در آرمی رنجرز خدمت کرده است. پیش از این که در تیم پیتسبرگ استیلرز بازی کند، مشغول بازی در تیم آکادمی آمریکا بازی کرده است. او همچنین در جنگ با افغانستان هم حضور داشته و بسیاری از سربازان آمریکایی را نجات داده که از سوی نیروی هوایی آمریکا به وی نشان لیاقت داده شده است.

همیشه بازی های زیادی در مورد جنگ های جهانی ساخته شده است. این بازی هم که جدیدترین ساخته های Call of Duty است داستانی مشابه دارد. در بازی شما از سلاح های مدرن و شگفت انگیزی استفاده می­کنید که در ادامه به آن اشاره می­کنیم، اما از نظر داستانی بسیار جذاب و خوب کار شده است.

توضیحاتی در مورد بازیCall Of Duty

در مرحله ی اول شما باید با شخصیت هایی نظیر دنیلز، زوسمن آشنا بشوید. در همان قدم اول شما به ساحل نرماندی می ­روید که قسمتی از محدوده های جنگ جهانی است. در بازی از جلوه های ویژه ی زیادی مانند شلیک بمب ­ها­، منفجر شدن اجسام داخل بازی مثل قایق و تانک ها و… استفاده شده است.
به نظر می آید این بازی در قدم اول بسیار موفق بوده است. همان طور که می دانید همیشه در بازی های Call of Duty شاهد این جذابیت داستانی بوده ایم. در کنار داستان بازی سازندگان به خوبی به شخصیت های خود پرداخته ­اند.

گیک پلی مفید این بازی حدود ۱۵ ساعت است که در طول بازی می توانید از هیجان داخل بازی لذت ببرید. در این بازی ویژگی های جدید تری نیز اضافه شده است مثل کنترل انواع تانک ها و هواپیماها که شما در بازی باید شهر پاریس را که توسط نازی ­ها اشغال شده پس بگیرید.

ماموریت هایی که در بازی به شما داده می ­شود باید به خوبی انجام دهید، همچنین در بعضی از مراحل بازی شما نیاز دارید با لباس مبدل به ارتش دشمن وارد شوید و کار خود را انجام دهید. در سری های قبلی این بازی فقط روی جنگ تمرکز داشت و تیراتدازی مداوم در بازی و کشته شدن سرباز ها اما در Call of Duty:WW2 شما شاهد این هستید بازی برروی برخی شخصیت های بازی زوم کرده و نوع مرگشان را نشان می­دهد که همین هم به زیبایی داستان بازی کمک زیادی کرده است.

برخی از منتقدان این بازی می­گویند داستان بازی که راجع به جنگ جهانی است؛ بسیار تکراری و خسته کننده شده است. اما سازندگان بازی به شکلی بازی را جذاب ساخته­اند که حتی با وجود شباهت هایی به سری های قبلی اما برای بازیکنان خسته کننده نیست.

در بازی Call of Duty:WW2 نه تنها قسمت داستانی وجود دارد؛ بلکه دو قسمت زامبی و چند نفره نیز وجود دارد که شما می توانید با دوستانتان بازی کنید و لذت ببرید. در تمامی سری های بازی از مد زامبی استفاده شده است. در این بازی مپ های جدیدی مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین چهره های زامبی ها نسبت به قدیم تغییرات بسیاری داشته است.

اما وقتی به گرافیک بازی می رسیم بعد از تجربه ی ضعیف در نسخه ی بتای این بازی می ­توان امیدوار بود که در نسخه اصلی این مشکلات حل شوند. در قسمتی از بازی سربازان در برف حضور دارند که با راه رفتن روی برف های رد پای آن ها باقی می ماند که این مورد از کارایی خوب گرافیک بازی است. صداگذاری این بازی فوق العاده بوده است. از صدای شخصیت ها و چهره های آن تا صدای انفجارها و تیرهای درون بازی بسیار طبیعی به نظر می آید.

Call Of Duty
Call Of Duty

پیشنهاد می ­شود اگر می خواهید که تمامی صدا­ها را بصورت دقیق و واضح بشنوید و از آن لذت ببرید از هدفون استفاده کنید. اما یکی از مشکلاتی که این بازی سال هاست نتواسته آن را رفع کند قسمت سرورهای آنلاین آن است. همیشه بازیکنان از این که در هر لابی بازی باید به طور متوسط ۱۰ دقیق صبر کنند ناراضی اند. با توجه به این که آنلاین بازی کردن طرفدارهای بسیاری دارد. این مورد بازیکنان را اذیت کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شانزده =