بازی Call of Duty جدید دارای محیط های متنوع تری خواهد بود

Call of Duty

مرحله بعدی call of duty از طبیعت بکر و زیبایی به وجود آمده است این مرحله چشم اندازی زیبا به بازیکنان اهدا می کند تا اگر خود بازی نتوانست نظر بازیکنان را جلب کند این چشم اندازی بی نظیر کار مفید خود را انجام دهد ک بازیکنان را خسته از این تجربه نکند این مرحله زیبا Hurgten forest نام دارد مکانی که این مرحله در آن ساخته شده است کنار رود راین است.

Call of Duty
Call of Duty

بازی Call of Duty جدید دارای محیط های متنوع تری خواهد بود

بازهم در عنوانی جدید شاهد اتفاقاتی هستیم که در بازی call of duty رخ می دهد کمپانی سازنده این بازی گویا قصد دارد تا دنیا باقی است برای این عنوان پدیده های متنوع به وجود آورد و روز به روز به علاقه و شگفتی های دنیای کال آف دیوتی عنوان های مختلف اضافه کند. اکنون طبق اخبار جدیدی که در بررسی و نقد آن زحمت فراوانی کشیده ایم متوجه یک موضوع بسیار مهم شدیم که آن هم یک جزئیاتی در ارتباط با مرحله جدید و کاملا هیجان انگیز بازی call of duty است که یک عنوان مخفی کاری به آن داده اند.

پبه نظر ما عنوان مخفی کاری یا همان مرحله مخفی کاری یک عنوان در سبک حضور نداشتن در بازی است این قابلیت باعث می شود که کاربر مخفی شود و در عین حال بجنگد یا در عین حال بازی کند، اسلحه بخرد، سکه به دست آورد و خلاصه هر کاری کند اما دشمنان نتوانند او را ببینند.

از نظر ما مخفی کاری یعنی چنین حالتی که می تواند بسیار هیجان انگیز باشد فکرش را کنید کسی شما را نمی بیند و حتی احساس هم نمی کند اما شما او را ضربه فنی خواهید کرد و در نهایت برنده شما خواهید بود.

این بازی یعنی call of duty با این که سبک اکشن و ماجراجویی بی نظیری دارد اما قسمت مخفی کاری آن بیشتر مخاطب جذب کرده و روند خوبی خواهد داشت از جمله بهترین عنوان مخفی کاری می توان code modern warfare را نام برد به طوری که این سبک نهایت هیجان و گیم پلی است تمام اطلاعاتی که در ارتباط با بازی کال اف دیوتی call of duty و نسخه مخفی کاری آن به دست آوردیم که توسط یک مجله به نام گیم اینفور مر برای اولین بار منتشر شده بود که ما نیز به تقلید از آن این عنوان جدید و زیبا را معرفی  خواهیم کرد.

پس از مخفی کاری های قبلی یک مخفی کاری جدید ایجاد شد که کمپانی سازنده call of duty تصمیم گرفت نام این بازی مخفی کاری را the wolfs Den بگذارد این نام کاملا شایسته این عنوان می باشد. عنوان مخفی کاری جدید یک سرباز دارد که یک پوشش نازی به آن اختصاص داده اند و کاربران از این سرباز در راستای بازی استفاده می کنند.
این بازی در پایگاه های ارتشی کشور آلمان ایجاد شده یعنی سرباز شما در آلمان است. شما و سرباز شما که اکنون در دست شما قرار دارد باید رفتاری کاملا عادی داشته باشید تا یک موقع پایگاه های آلمانی شک نکنند که شما جاسوس دشمن هستید و به شما حمله  کنند و یا ترور شوید بلکه باید تمام حرکات و فنون و رفتار و حتی گویش زبانی خود را متناسب با آن ها پیش ببرید تا کاملا عادی به نظر برسید و هر حرکت غیر عادی باعث از بین رفتن سرباز پوشش نازی می شود و شما شکست خواهید خورد.

کمپانی سازنده این بازی و عنوان یاد کرده است که این عنوان بسیار بی نظیر صاحب هیجان مخاطبان است و هیچ مخاطبی تا به حال پیدا نشده که از این عنوان جدید یا قدیمی نفرت داشته باشد و یا این که حتی به آن علاقه نداشته باشد. اگر ماموریت شما در این بازی فاش شود و آلمانی ها بفهمند که سرباز از نوع دشمن است حتی نیروی اصلی و پادگان اصلی نیز به خطر می افتند همچنین سایت مورد نظر در ارتباط با بازی مشخصات بیشتری در اختیار شما قرار می دهند و گفته شده: این بازی تجربه و تکنیک های به وجود آمده در آن باعث می شود که بازیکن حس بی نظیر و منحصر به فردی را در این بازی به دست آورد.

این سرباز نازی قابلیت این را دارد که به مکان های مختلف سفر کند و برای پادگان های مختلفی بجنگد و بتواند جاسوسی جایگاه های مختلفی را به دست بیاورد از طرفی تمام اطلاعات و اقدامات به وجود آمده توسط این سرباز کاملا حقیقت دارد و مخفی کاری تام است. برای مثال می توانیم بگوییم که در طول این بازی علاوه بر ماموریت های آلمان به ماموریت در اروپا نیز سفر خواهیم کرد این قابلیتی است که تا به حال در این نسخه جدید ایجاد شده است و اگر کمپانی سازنده این توان را در خود ببیند به نسخه های بعدی و مکان های دیگر اکتفا خواهد کرد و آن ها را دنبال خواهد کرد.

این مرحله بی نظیر از بازی یک ویژگی دیگر نیز دارد که تا به حال توانسته حسابی افکار کاربران را به هم بریزد و حس و حال بی نظیری برای آن ها ارائه دهد از طرفی این حس و  حال جدید و منحصر به فرد برای اولین مرحله از بازی است که در آن اولین نبرد را سرباز در سواحل اوما ها طی می کند.

فضای این نبرد شور و هیجان خاصی دارد اما از جایی که تمام توجه و تمرکز بازی کن روی نحوه مبارزه مخفیانه است دیگر توجهی به فضای بی نظیر این سواحل نخواهد داشت همچنین گفته سایت گیم این فور مر در این رابطه صدق می کند که این بازی مطابق با  داستان فیلم نجات سربازی به نام رایان است. در این جا اشاره ای داریم به ویژگی های دیگر این نسخه که هر چقدر هم که از آن ها تعریف کنیم باز هم گویا نتوانسته ایم حس خود را  به مخاطبان القا کنیم.
پس از معرفی این مراحل زیبا و شگفت انگیز مراحل دیگری نیز در بازی وجود دارند که به اختصار یک سری از آن ها را برای شما باز گو خواهیم کرد مرحله دیگری که در این مجموعه  ایجاد شده است که به سرباز زیرک و باهوش شما این امکان را می دهد تا در مکانی دیگر و شرایطی دیگر به مبارزه و جاسوسی بپردازد.

این مرحله جدید ایجاد شده operation cobra نام دارد که سرباز شما درصدد این بر خواهند آمد تا یک سری نیروی متفق را گرد هم آورد و به فرانسه حمله کند در این بخش نیز ویژگی های خارق العاده ای وجود دارد که بازی کن را بیش از پیش مشتاق می سازد تا بازی را ادامه دهد و حس و حالی که این مرحله تا به امروز برای کاربران ایجاد کرده را هیچ کس در بازی های دیگر تجربه نکرده است.

مرحله دیگر که حضور این مرحله در بازی کمی دور از انتظار بود و کاربران را بسیار غافلگیر کرد مرحله train بود این مرحله باعث می شود تا بازیکنان شما با یکدیگر همراه شوند و یک تیم و گروه بریتانیایی را به خود ملحق کنند و بتوانند یک قطار پر از محموله  آلمانی را متوقف کنند خب اگرچه ممکن است در این مرحله از پس توقف قطار بر نیایند اما خواهند توانست به قطار حمله کرده و او را مجبور به توقف کنند.

Call of Duty
Call of Duty

مرحله بعدی call of duty از طبیعت بکر و زیبایی به وجود آمده است این مرحله چشم اندازی زیبا به بازی کنان اهدا می کند تا اگر خود بازی نتوانست نظر بازی کنان را جلب کند این چشم اندازی بی نظیر کار مفید خود را انجام دهد ک بازیکنان را خسته از این تجربه نکند این مرحله زیبا Hurgten forest نام دارد. مکانی که این مرحله در آن ساخته شده است کنار رود راین است تا بازی کنان بتوانند با استفاده از رود راین به سرزمین برلین برسند عبور از رود راین حس بی نظیر و زیبایی است.

علاوه بر این اتفاقات به وجود آمده در بازی یک سری از اطلاعات جدید در اختیار ما قرار گرفت که مجله  گیم این فور مر از این اخبار بی نظیر سخن گفته بود که این سخنان در ارتباط با مصاحبه ای از سازندگان و تمامی دست اندر کاران به وجود آمده بود و اکنون این اخبار این قضیه را برای کاربران روشن  می کند که یک سری بخش های نازی که در این مراحل بازی به وجود آمده است فقط مختص به همین سری است و در بخش ها و سری های بعدی حتی بخش چند نفره بازی وجود نخواهد داشت.

البته این اتفاق تا به امروز چنین است و ممکن است وقتی کاربران تقاضای این ویژگی را در بخش های دیگر داشته باشند کمپانی در صدد ایجاد آن برای مراحل و بخش های دیگر برآید و آن را به وجود آورد  اما ممکن است این اقدام برای کمپانی غیر قابل ایجاد باشد و یا حتی کمپانی سرمایه کافی برای این چنین قابلیتی را نداشته باشد که بتواند یک ویژگی را در دو عنوان بسازد و یا حتی تا به حال آن نتیجه ای که انتظارش را داشته  دریافت نکرده است.

دلیل این ایجاد نشدن ویژگی نازی در بخش چند نفره این است که این بازی برای تمامی افراد جهان است به صورتی که در بخش چند نفره چند بازی کن در سراسر دنیا به همراه هم بازی می کنند و این یک نماد است که ممکن است این نماد در ملیت و قوانین کشور های دیگر نباشد و زیان های اخلاقی را به دنبال داشته باشد از این رو این امکان تا اطلاع ثانوی برای این بخش وجود نخواهد داشت. call of duty برای پلت فرم های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین رایانه های شخصی قابل دسترس است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =