بازی Canon chop chop و توضیحاتی در مورد این بازی

Conan Chop Chop

بر اساس آخرین اخبار مربوط به بازی های ویدیویی ، یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی به دنیای بازی های رایانه ای معرفی شد . در روند برگزاری کنفرانس خبری پی سی گیم شو که در نمایشگاه E3 2019 برگزار شد، بازی جدیدی تحت عنوان Conan Chop Chop معرفی شد.

Conan Chop Chop
Conan Chop Chop

رسانه ها ی فراوانی بازی تازه منتشر شده ی Canon chop chop را تحسین می کنند . این بازی دارای یک گیم پلی هیجان انگیز است و همچنین فضای طراحی شده برای بازی بسیار بامزه است و قرار است کاربران را بسیار سرگرم کند . بر طبق تریلر های منتشر شده از این بازی ، مشخص می شود که بازی کاربران را در تیم های چهار نفره قرار می دهد . کاربران و علاقمندان به این سبک بازی ها انتظار عملکرد خوبی از این استودیو در این بازی دارند و در انتظار انجام مراحل این بازی جدید استودیوی فان کام به سر می برند . این بازی قرار است در تاریخ دوازدهم شهریور ماه ( مصادف با ماه سپتامبر میلادی ) برای علاقمندان به بازی های کامپیوتری برای کنسول های ایکس باکس وان ، پلی استیشن ۴ ، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه و منتشر شود.

زمانی که استودیو ی فان کام بازی Conan Chop Chop را معرفی کرد ، مخاطبان آن را دروغ آوریل به حساب آوردند اما این استودیو اظهار داشت که این یک بازی واقعی است . در اولین روز ماه آوریل بود که شرکت FunCom یک بازی جدید تحت عنوان Canon Chop Chop به دنیای بازی های کامپیوتری معرفی کرد اما به دلیل تاریخ انتشار این عده ای گمان بردند این معرفی صرفا یک دروغ آوریل است . اما این استودیو به مخاطبان اطمینان داد این یک بازی واقعی است و در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد . بر اساس توضیحات ناشر این بازی ، کاربران می توانند بازی را به صورت چهار نفره و در نقش های Canon , Beli , Valeria و Pallantides انجام دهند  . بازی در دنیای خیالی به نام Hyboria ساخته و پرداخته شده است . کاربران می توانند در این دنیای ساختگی به ماجراجویی و کند و کاو بپردازند . در واقع اینکه نهایتا مرگ به انتظار کاربران بازی نشسته است ، غیر قابل انکار است اما کاربران با پیشروی در بازی ، متوجه خواهند شد تنوع اسلحه های زیاد است  و هر چه جلو تر می روند ، توانایی استفاده از اسلحه های قوی تری را خواهند داشت . Funcom می گوید این اسلحه ها می توانند به عنوان یک جاروی ساده تا یک اسلحه ی بسیار قوی و سر سخت برای گیمر ها ، کاربرد داشته باشند . همچنین شخصیت های جذابی در بازی وجود دارد که کاربران به مرور با آنها آشنا می شوند و هر چه در بازی بیشتر پیش می روند ، جذابیت آن نیز بیشتر خواهد شد .

توضیح بازی Conan Chop Chop

این بازی که یک بازی اکشن و ماجراجویی است ، به Mighty Kingdom تعلق دارد و از سری بازی های Canon  به شمار می رود .

استودیو ی سازنده ی بازی Conan Chop Chop ، Funcom ، یک شرکت نروژی است که به هدف ساخت و طراحی و انتشار بازی های چند نفره یا Massively Multiplayer Online Games ساخته شده است . این استودیو بازی هایی نظیر Age of Canon  و The secret world  را در کارنامه ی خود دارد .

تاسیس کنندگان این استودیو در سال ۱۹۹۳ ، اریک گلوئرسان ، اندرو بیکن ، گائوت گوداگر ، اولاو مارکرید و نیلسِن هستند . تمرکز اصلی آنها عمدتا بر بازی های کامپیوتری است اما تا کنون برای سیستم عامل های دیگر از جمله تلفن های همراه و همچنین تبلت ها نیز بازی ساخته و منتشر کرده اند .

از سری بازی هایی که این استودیو ، funcom ، تحت عنوان Canon  ساخته و منتشر کرده است ، می توان Canon Exiles  و  Canon Unconquered  و Age of Canon : Unchained  را نام برد .

بازی های ساخته شده تحت عنوان سری Canon ، به جز بازی Canon Exiles  ، خیلی موفق عمل نکرده اند و حالا باید دید بازی تازه معرفی شده توسط این استودیو چه گونه عمل خواهد کرد .

بازی Canon Exiles  در ابتدای انتشار در دسته ی بازی های Early Access  قرار داشت و بعد ها به طور کامل برای پلتفرم های کامپیوتر ، پلی استیشن و همچنین ایکس باکس وان قابل اجرا شد . این بازی از آن دسته بازی هایی است که در سبک اکشن _ ماجرایی و بقا ساخته شد و به پایان رساندن آن حتی اگر آسان به نظر می رسید اما برای اکشن باز های حرفه ای هم ممکن است سخت و طاقت فرسا بود . این بازی در واقع جان کندن در بیابان های سوزان و تلاش برای جان سالم به در بردن است . تجربه ی این بازی ، برای کاربران مخصوصا در قسمت چند نفره ی بازی ، دنیایی سرشار از گیم پلی های مختلف و جنگاوری و نبرد و تلاش برای بقا و جنگ هایی بزرگ و مقابله با هیولا هاست . دنیای این بازی پر از چاله هایی است که با ورود به هر یک از آن ها ، یک هیولای غول پیکر سر راه کاربر سبز می شود . این بازی از لحاظ  طراحی فضای بازی و همچنین گرافیک بسیار عالی عمل کرده است و بر جذابیت های بازی افزوده است . در واقع استودیوی فان کام ، یک باغ وحش عالی و منحصر به فرد و جذاب برای کاربران خود خلق کرده اند . بسیاری از کاربران و علاقمندان این سبک از بازی ها ، معتقد  هستند بازی Canon Exiles یک بازی فوق العاده در بین بازی های هم سبک و سیاق خود بوده است که آن ها را شگفت زده کرده و رضایت کامل کاربران را جلب نموده است .

Conan Chop Chop
Conan Chop Chop

اما درباره ی دو سری دیگر این بازی ها ، یعنی Age of Canon : Unchained  و Canon Unconquered باید گفت مخاطبان رضایت چندانی نسبت به این بازی ها نداشته اند .

اکثر کاربران نسبت به عدم تعادل مناسب در سیستم اقتصادی و چالش های موجود در بازی Canon Unconquered ، گرافیک قدیمی و نامطلوب انیمیشن ها و موشن گرافی های  ضعیف و همچنین هوش مصنوعی متوسط اعتراض کردند  .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =