CD Projekt RED به خاطر عملکرد ضعیف سایبرپانک ۲۰۷۷ عذرخواهی کرد

عملکرد ضعیف سایبرپانک 2077

امروز، در حساب رسمی توییتر بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی دیگر از پیام‌های مهم با پس ‌زمینه زرد منتشر شد. این پیام در واقع یک پیام عذرخواهی از بازیکنان به خاطر عملکرد ضعیف سایبرپانک ۲۰۷۷ است.

شکی وجود ندارد که بازی Cyberpunk 2077 یک بازی پر از اشکال و خطا است. این بازی در تمام پلتفرم‌های هدف، به ویژه در پلی ‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان با مشکلات عملکردی قابل ‌توجهی روبرو است. این خطاها و مشکلات فنی در کنسول‌های نسل آخر به ‌اندازه‌ای آزاردهنده هستند که باعث می‌شود بازی برای کاربران غیرقابل اجرا باشد. اکنون، چهار روز از راه ‌اندازی بازی گذشته و CD Projekt RED با به اشتراک‌گذاری توییتی رسماً از عملکرد ضعیف محصول نهایی بازی، عذرخواهی کرده و به این مشکلات واکنش نشان داده است.

اول ‌از همه، CDPR اذعان داشته که فیلم کافی برای اجرای بازی در کنسول‌های پلی ‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه نکرده تا بازیکنان قبل از خرید، از وضعیت بازی اطلاع پیدا کنند. دوما، توسعه‌دهنده بازی قول داده بروزرسانی بازی در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌شود و مشکلات کنونی بازی حل خواهد شد. تعمیرات جدید بازی در هفت روز آینده عرضه شده و دو پچ در ماه‌های ژانویه و فوریه سال آینده عرضه می‌شوند تا تمام مشکلاتی که  بازیکنان این دو کنسول با آن‌ها روبرو هستند را رفع کنند.

گفتنی است که به نظر می‌رسد بازی هرگز روی رایانه‌های پیشرفته یا کنسول‌های نسل بعد پلی‌ استیشن ۴ و ایکس باکس وان اجرا نخواهد شد. اگرچه پچ ها ظاهر بازی را بهتر از چیزی که واقعاً است خواهند کرد.

نکته آخر اینکه، CD Projekt RED به کسانی که از عملکرد ضعیف سایبرپانک ۲۰۷۷ راضی نیستند و نمی‌خواهند منتظر بروزرسانی بازی بمانند، گزینه بازپرداخت وجه را پیشنهاد داده است. اگر شما کنسول دارید، می‌توانید وجه پرداختی نسخه دیجیتال Cyberpunk 2077 را از PSN/Microsoft Store دریافت کنید. برای افرادی هم که نسخه فیزیکی بازی را خریداری کرده‌ اند، راحت‌ترین راه این است که پول خود را از فروشنده دریافت کنند.

CD Projekt RED قبل از راه ‌اندازی Cyberpunk 2077 ادعا کرده بود که عملکرد بازی در کنسول‌های نسل آخر فراتر از انتظار است، اما با این توییت جدید، به نظر می‌رسد انتظارات آن‌ها کاملاً اشتباه بوده است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =