بررسی مراحل جدید بازی Celeste

Celeste

بدون شک Celeste از عناوین جذاب سال گذشته است که در نزد بسیاری از گیمر ها شناخته شده است. کاربران و علاقمندان به Celeste می توانند اطلاعات مربوط به این بازی را در صفحه توییتر این عنوان جذاب و محبوب پیگیری کنند.

Celeste
Celeste

در حال حاضر بازار رقابت مابین بازی های ویدئویی بسیار سخت و فشرده شده است. حالا بازی سازان برای اینکه بتوانند دل مخاطب را به دست بیاورند، راه سخت و پر پیچ و خمی را در پیش دارند. همواره المان های مختلفی بر درخشش یک بازی ویدئویی نقش داشته است که داستان و گیم پلی از مهم ترین آنها به حساب می آیند. برای درک بهتر این موضوع بهتر است به عناوینی که در این صنعت ماندگار شده اند، نیم نگاهی بیاندازید. پس از یک بررسی کوتاه در این زمینه متوجه می شوید که عناوین محبوبی که در این سال ها در ذهن و نگاه مخاطب حک شده اند یا داستان جذابی داشته اند یا گیم پلی محبوبی را شامل می شدند و یا ترکیبی از هر دوی این گزینه ها بوده اند.

توضیحاتی در مورد بازی Celeste

ما تصمیم داریم در این مقاله در مورد یکی از بازی های جذاب سال گذشته که پس از انتشار مورد حمایت گیمر ها قرار گرفت، با شما صحبت کنیم. بدون شک Celeste از عناوین جذاب سال گذشته است که در نزد بسیاری از گیمرها شناخته شده است. گیمرهایی که به سبک پلتفرمر علاقمند هستند، به شدت از داستان و گیم پلی که در این عنوان حکم فرماست، رضایت دارند. گیمرها در این بازی با معنا و مفهوم تازه ای از تحمل مشکلات و غلبه بر سختی ها مواجه شدند. Celeste عنوان جذابی است که مفاهیم را به شکل تازه تری به مخاطب القا می کند.

استقبال بی نظیر از Celeste تیم سازنده را بر آن داشت تا به فکر طراحی مراحل تازه ای از این بازی بیفتد. انتشار این خبر موجب شادی و رضایت کاربران شد. البته زمانی که تیزری از موسیقی مراحل تازه بازی به نمایش درآمد،  صبر برای دسترسی به مراحل جدید برای مخاطبان سخت تر از گذشته شد. به نظر می رسد موسیقی به کار گرفته شده برای مراحل تازه بازی، هیجان گیمر را برای پیش روی در داستان بازی بیشتر می کند.

کاربران و علاقمندان به Celeste می توانند اطلاعات مربوط به این بازی را در صفحه توییتر این عنوان جذاب و محبوب پیگیری کنند. تیم سازنده تیزر مربوط به بازی را در صفحه توییتر قرار داد و در ادامه ان را متعلق به چپتر نهم دانست. مخاطبان در ادامه متوجه خبری تازه از سوی سازنده بازی Celeste شدند. این مجموعه اعلام کرد که مراحل تازه بازی به زودی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

این خبر بزم کاربران و علاقمندان به بازی Celeste را کامل کرد. به طوری که همه منتظر ماندند تا ببینید در ادامه چه بر سر بازی جذاب Celeste می آید. گویا در این مراحل Farewell هم در نظر گرفته شده است. گفتنی است که مراحل تازه، حسن ختامی بر داستان بازی Celeste خواهند بود.

همان طور که پیشتر هم گفته شد، سال گذشته سال شانس برای Celeste بود. زیرا این بازی توانست در سایه گیم پلی جذاب و داستان منسجمش به فروشی بالغ بر ۵۰۰ هزار نسخه برسد. این موفقیت چشمگیر تیم سازنده بازی را ترغیب کرد تا به فکر عرضه مراحل جدیدی بیفتد. این خبر به شدت کاربران و بازی بازان را خوشحال کرد. اما تیم سازنده زمان دقیقی برای این انتشار اعلام نکرد. فقط مشخص شده بود که مراحل تازه بازی Celeste در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ میلادی به دست مخاطبان می رسد.

بر طبق آخرین اخباری که به دست مخاطبان رسید، قرار شد تا قسمت نهم از Celeste به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار بگیرد. به این ترتیب مخاطبان پلتفرم های مختلف می توانستند بدون پرداخت مبلغی به مراحل تازه این بازی جذاب سرگرم شوند.

Celeste
Celeste

بر طبق گفته بازی ساز این عنوان، قرار است تا این مراحل در انسجام با یکدیگر قرار داشته باشند و در قالب یک قسمت کاملا متصل به دست طرفداران برسند. ضمن اینکه گویا قرار است بازی بازان در این مراحل با سیاست ها و مکانیسم های تازه ای در گیم پلی بازی مواجه شوند. البته در این میان خبری موجب ناراحتی برخی از بازی بازان شد. گویا قرار است تا در گیم پلی مراحل تازه توت فرنگی ها کنار گذاشته شوند. به این ترتیب دیگر خبری از جمع کردن توت فرنگی ها نخواهد بود که این موضوع برای گیمرهایی که از این کار لذت می بردند، کمی ناراحت کننده است.

به طور کلی بازی Celeste یک عنوان سخت است که پیش روی در آن اصلا کار ساده ای نیست. اما همان طور که پیشتر هم گفته شد داستان و گیم پلی جذاب بازی موجب شده است تا گیمرها این سختی را به جان بخرند و به دل اتفاقات هیجانی Celeste بزنند. به نظر می رسد که این سختی در Celeste کماکان ادامه دارد. تیم سازنده در مراحل تازه نه تنها راه را هموارتر و راحت تر نکرده است، بلکه گیم پلی بازی را به میزان قابل توجهی سخت تر کرده است که این سختی میل بازی بازان را برای پیش روی در مراحل تازه بازی دوچندان می کند.

مطمئن باشید حتی اگر از علاقمندان به بازی های پلتفرمر دو بعدی نباشید هم از تجربه حضور در Celeste خوشتان خواهد آمد. این عنوان واقعا کم نظیر و با کیفیت است و به خوبی تفاوتش را با سایر نمونه های مشابه نشان می دهد. Celeste برای تمامی کنسول های بازی در دسترس است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + چهار =