نحوه تغییر نام در Warzone

تغییر نام در Warzone

اگر تصمیم دارید نام خود را در وارزون تغییر دهید، در این مقاله راهنمای قدم به قدم تغییر نام در Warzone توضیح داده شده است.

نحوه تغییر نام در Warzone

مراحل سریع

  1. Warzone را روی رایانه شخصی یا کنسول خود راه اندازی کنید
  2. در منوی اصلی، پایین سمت چپ گزینه Options را انتخاب کنید
  3. از تب های بالا، تب Account را انتخاب کنید
  4. از منوی سمت چپ Activision Account را انتخاب کنید
  5. در پنجره ظاهر شده، Change Display Name را انتخاب کنید
  6. نام جدید خود را انتخاب کرده و سپس روی تائید کلیک کنید

فرقی نمی کند حساب Warzone را در دوران عصبانیت خود ساخته باشید یا بخواهید فقط چیزها را تغییر دهید، اکنون زمانی عالی برای تغییر اسم بازیکن شما است. با عرضه فصل ۳ و به روزرسانی عظیم Warzone، ورود به سیستم ممکن است چند دقیقه طول بکشد، اما اینجا دقیقاً همان جایی است که منوی گزینه ها را برای شروع کار پیدا خواهید کرد.

ابزارها و موارد مورد نیاز

  • صبر برای انجام دانلودهای Warzone
  • یک حساب موجود با Activision

مراحل

فرقی نمی کند روی کنسول بازی کنید یا رایانه شخصی، مراحل مشابه هستند و خوشبختانه این مراحل بسیار آسان هستند. فقط به خاطر داشته باشید که هر شش ماه یک بار می توانید نام خود را عوض کرده و فقط می توانید دو بار این کار را انجام دهید، پس نمی توانید هر بار که دوست داشتید این کار را انجام دهید.

تغییر نام در Warzone

۱- Warzone را باز کرده و یک هات داگ برای خود آماده کنید تا وقتی در حال صبر برای به روزرسانی هستید، آن را بخورید.

تغییر نام در Warzone

۲- در پایین سمت چپ، منوی گزینه ها را انتخاب کنید. این گزینه کمی کوچک است، اما احتمالا قبلا برای تغییر کنترل ها یا تنظیم صدا به آن نیاز داشته اید.

۳- در بالا، تب هایی وجود دارد، Account را در سمت راست انتخاب کنید. اینجا همان جایی است که تمام گزینه های لازم وجود دارند.

تغییر نام در Warzone

۴- Activision Account را از صفحه منوی اصلی انتخاب کنید. با این کار پنجره ای باز می شود که نام و اطلاعات حساب کنونی شما در آن نشان داده می شوند.

۵- در پنجره جدید، Change Display Name را انتخاب کنید. با این کار، پنجره دیگری باز می شود که به شما می گوید در حال حاضر چند توکن برای تغییر نام دارید.

تغییر نام در Warzone

۶- نام خود را در جای خالی وارد کنید و سپس روی Confirm کلیک کنید. به همین راحتی کار تمام شد.

نظرات نهایی

وقتی تصمیم گرفتید که واقعاً یک بازیکن تهاجمی باشید، هیچ چیزی بدتر از این نیست که با چیزی مثل Xx_tHa_sNiPa_xX گیر بیفتید. خوشبختانه، با تغییر نظرتان، می توانید چیزهایی را عوض کنید و یک تگ بازیکن جدید را متناسب با خودتان قفل کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 7 =