بازی Command and Conquer: Rivals

Command and Conquer: Rivals

Command and Conquer: Rivals که به سبک استراتژیکی است در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۸ برای اندروید و ای او اس منتشر شد که انتظار می رود الکترنیک ارتز این بار مخاطبان خود را حسابی غافلگیر کند.

Command and Conquer: Rivals
Command and Conquer: Rivals

نمایشگاه E3 که هر ساله برگزار می شود، در واقع فرصتی است برای اشنایی با بازی های جدید و در حال ساختی که هنور پا به عرصه ی بازی ها نگذشته اند و به عبارتی این نمایشگاه که به عنوان یکی از مهمترین رویداد های صنعت بازی است، پلی ارتباطی میان بازی بازان و علاقه مندان، با بازی های نوپایی است یا به تازگی منتش شده اند و یا هنوز منتشر نشده اند. با این حال همه ی علاقه مندان دسترسی به این نمایشگاه را ندارند، به هر دلیلی که باشد ما در این مقاله به توضیح و معرفی جدید ترین بازی های این نمایشگاه در سال ۲۰۱۸ می پردازیم و تا حدودی با این بازی های جدید آشنا می شویم. در این بخش لیستی تهیه شده و توضیحاتی در باره ی بازی ارائه می شود.

بازی Assassin’s Creed Odyssey

بازی Assassin’s Creed Odyssey همانطور که میدانید یک بازی تک نفره بوده که به سبک نقش آفرینی و اکشن می باشد. این بازی در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شد و قابل اجرا برروی پلت فرم هایی نظیر مایکروسافت، ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و … است. این بار شرکت یوبی سافت عملکرد بسیار خوبی داشته و در نهایت یک بازی کاملا متفاوت را ارائه داده است. در این بازی ما شاهد دو شخصیت زن و مرد هستیم که دست بازی بازان در انتخاب شخصیت باز تر است و مخاطب به راحتی می تواند یک بازی نقش آفرینی بسیار جذاب را تجربه کند.

بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit

بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit که در ماه ژانویه ی ۲۰۱۸ منتشر شد. این بازی توسط شرکت دونتوند اینترتینمنت تولید شده و اسکوئر انیکس نیز انتشار آن را بر عهده داشته است. بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit که به صورت تک نفره قابل اجرا بوده درواقع گویای داستان پربچه ی ای است که قوه ی تخیل بسیار قوی داشته و همیشه در حال مبارزه با شیاطین است. اتفاقاتی که در بازی رخ می دهد با بازی Life is Strange 2 بسیار ارتباط داشته است.

بازی Babylon’s Fall

بازی Babylon’s Fall که یکی بازی ناآشنا بوده و به عبارتی اطلاعات کمی در این باره در دسترس است، توسط شرکت پلاتینیوم گیمز تولید شده و باز هم اسکوئر انیکس انتشار آن را بر عهده داشته است. این بازی قابل اجرا برروی پلت فرم های پلی استیشن ۴ و پی سی است که قرار بوده در سال ۲۰۱۹ منتشر شود اما تا کنون خبر دقیق و مشخصی از تاریخ انتشار آن منتشر نشده است. با این حال اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه ی زیادی به بازی های اکشن دارید، بازی Babylon’s Fall نیز در این سبک بوده و شما نیز در نقش یک شوالیه خواهید بود.

بازی Battletoads

بازی Battletoads یکی از آن بازی های محبوبی است که از یاد و خاطر بازی بازان قدیمی هرگز محو نمی شود. یک بازی توستالژیک که یادآور روز های گذشته و هیجان های مربوط به ان دوره است. این بازی ، البته اگر از بازی بازان قدیمی باشید در سال ۱۹۹۱ منتشر شد که جزو محبوب ترین بزی های آن دوره محسوب می شود. با این حال خبر خوب این است که استودیو ریر نسخه ی جدیدی از این بازی تولید کرده که قرار است در سال ۲۰۱۹ توسط مایکروسافت منتشر شود.

بازی Command and Conquer: Rivals

بازی Command and Conquer: Rivals که یکی از بازی های ساخته شده توسط شرکت الکترونیک ارتز است نیز در این لیست حضور دارد. Command and Conquer: Rivals که به سبک استراتژیکی است در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۸ برای اندروید و ای او اس منتشر شد که انتظار می رود الکترنیک ارتز ین بار مخاطبان خود را حسابی غافلگیر کند و در این نسخه ، یک بازی جدیدی را به نمایش بگذارد.

بازی Control

بازی دیگری که در این جا می خواهیم معرفی کنیم ، Control است که شرکت رمدی اینترتینمت در نمایشگاه E3 2018  از ان رونمایی کرد. به نظر می رسد که ان بازی نیز یک کار کاملا موفق باشد، چرا که طراحان این بازی در ساخت آن حسابی دقت به خرج داده ند که در نهایت یک شاهکار را در این نمایگاه به نمایش عموم بگذارند. این بازی در تاریخ ۲۷ اگوست ۲۰۱۹ منتشر می شود.

بازی Daemon X Machina

بازی دیگری که در این لیست وجود دارد ربوز به یکی از بازی های ناینتندو است که با نام Daemon X Machina در نمایسگاه حضور پیدا کرد. این بازی به سبک اکشن بوده و به صورت تیراندازی سوم شخص قابل اجرا برروی پلت فرم ناینتندو سویچ است. البته باید گفت که طراحی بازی نیز توسط شرکت مارولوس شده که قرار بوده در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر شود.

بازی Déraciné

بازی Déraciné از دیگر کار ایی است که کنفرانس شرکت سونی رونمایی شد. طراح این بازی فرام سافتور بوده است. این بازی قابل اجرا برروی پلی استیشن ۴ است که به صوت یک بازی تک نفره و ماجراجویی با زاویه ی دید اول شخص قرار بوده که در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شود. هرچند در این نمایشگاه اطلاعات دقیق از بازی منتشر نشده بود و تاریخ آن نامشخص بوده است.

Command and Conquer: Rivals
Command and Conquer: Rivals

بازی Devil May Cry 5

بالاخره شرکت کپ کام بازی Devil May Cry 5 را معرفی کرد و تاریخ نهایی انتشار ان را اعلام کرد. در نهایت پس از مدتی طولانی و بی خبری که باعث می شد تا بازی بازان هر لحظه به دنبال خبر تازه ای از این بازی باشند، در نهایت این بازی قرا شد تا در تاریخ ۸ مارچ ۲۰۱۹ برای پلت فرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و مایکروسافت منتشر شود.

تا اینجای مرابت با چند بازی که در این نمایشگاه معرفی شدند، اشنا شدیم اما گفتنی است که بازی های جدیدی که در این نمایشگاه معرفی شدند محدود به این چند بازی نبوده، در ادامه فقط نام برخی از این بازی را به صورت یک لیست آورده شده:

  • Doom Eternal. (سازنده: ایدسافتور/ ناشر: بتسدا/ تاریخ انتشار نا مشخص)
  • Dying Light 2. (سازنده و ناشر : تکلند/ تاریخ انتشار: نامشخص)
  • The Elder Scrolls VI. (سازنده و ناشر : بتسدا/تاریخ انتشار : نامشخص)
  • The Elder Scrolls Blades. (سازنده و ناشر: بتسدا/ تاریخ انتشار: ۲۰۱۸)
  • Fallout 76. (سازنده و ناشر: بتسدا/ تاریخ انتشار: ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸)
  • FIFA 19. (سازنده و ناشر: الکترونیک آرتز/ تاریخ انتشار ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸)
  • Fire Emblem: Three Houses. (سازنده: اینتلیجنت سیستم/ ناشر ناینتندو/ تاریخ انتشار:۲۰۱۹)
  • Forza Horizon 4. ( سازنده: پلی گراند گیمز/ ناشر: مایکروسافت/ تاریخ انتشار: ۲ اکتبر ۲۰۱۸)

البته این لیست کامل نبوده و فقط بخش از بازی های نمایشگاه را پوشش داده است، با این حال این بازی ها را می توان جزو جدیدترین و جذاب ترین بازی ها دانست.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − دو =