نحوه اتصال ایرپاد به نینتندو سوییچ

ایرپاد نینتندو سوییچ

ایرپادهای اپل با ایرپاد نینتندو سوییچ متفاوت است و به خاطر سهولت استفاده و راحتی، کاملاً متداول شده‌ اند. بسیاری از خانواده‌ها احتمالاً انواع مختلفی از لوازم الکترونیکی را دارند که می‌توانید ایرپادها را به آن‌ها وصل کنید، مانند کنسول‌های مدرن. اتصال ایرپادهای شما به سیستم‌هایی مانند نینتندو سوییچ، به لطف به‌ روزرسانی اخیر نرم‌ افزاری که بلوتوث را فعال کرده، به سادگی همگام‌ سازی کنسول به آیفونتان است.

اگر قبلاً سعی کرده‌ اید ایرپادهای خود را با سوییچ همگام‌ سازی کنید، احتمالاً با مشکلاتی روبرو شده‌ اید. اخیر، تنها راه برای استفاده از دستگاه‌های بلوتوث روی سوییچ، به کمک دانگل سوم شخص بوده است، اما در حال حاضر این فرآیند بسیار راحت‌تر شده است. این راهنما شامل تمامی مراحلی است که برای اتصال ایرپادها به سوییچ باید انجام دهید. فرقی نمی‌کند که از مدل اصلی استفاده کنید یا OLED و یا Switch Lite.

نحوه اتصال ایرپاد به نینتندو سوییچ

ایرپاد نینتندو سوییچ
نحوه اتصال ایرپاد به نینتندو سوییچ

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید سوییچ شما کاملاً به‌ روز است. پس از به‌ روزرسانی، با کلیک روی نماد Gear در سمت راست صفحه‌ نمایش، تنظیمات سیستم سوییچ را باز کنید. از اینجا، وارد Bluetooth Audio شوید. آن را انتخاب کرده و سپس روی Pair Device کلیک کنید.

سپس، قاب ایرپاد خود، دکمه Sync که در پشت قاب وجود دارد را فشار داده و نگه دارید (این دکمه ممکن است در جلو قرار داشته باشد، این امر به مدل بستگی دارد) تا کلاهک آن باز شود، و پس از چند ثانیه، در لیست منوی نینتندو سوییچ ظاهر می‌شود. برای اطمینان از همگام‌ سازی، به دنبال چراغ چشمک‌ زن سفید روی قاب ایرپاد باشید. در قاب ما، ” Jojo’s AirPods” ظاهر می‌شود، همانطور که نشان داده شده است. از لیست، ایرپاد خود را انتخاب کرده و حالا آماده انجام کارتان هستید!

ایرپاد نینتندو سوییچ
نحوه اتصال ایرپاد به نینتندو سوییچ

درباره انجام این کار چند نکته وجود دارد. زمانی که ایرپادتان با موفقیت جفت شد، دیگر نیازی به انجام این کار نیست. دفعه بعدی که می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، کافی است ایرپاد را در گوشتان قرار داده و این بار، وقتی وارد منوی Bluetooth Audio شدید، خواهید دید که دستگاهتان در لیست وجود دارد. آن‌ها را روی صفحه‌ نمایش انتخاب کنید و سپس روی A فشار دهید. سپس وارد منوی جدیدی می‌شوید که در آن می‌توانید Connect Device یا Remove Device را انتخاب کنید.

Connect Device را انتخاب کنید تا استفاده از ایرپادهایتان را شروع کنید. اگر این کار با موفقیت انجام شده باشد، صدای “اتصال به صدای بلوتوث” را می شنوید. روی OK کلیک کنید و همه چیز آماده است. حالا علامت تیک آبی در سمت راست آن دستگاه روی منو را مشاهده خواهید کرد.

ایرپاد نینتندو سوییچ
نحوه اتصال ایرپاد به نینتندو سوییچ

برای قطع اتصال دستگاه، کافی است ایرپادتان را انتخاب کرده و سپس روی Disconnect Device کلیک کنید. این کار باعث عدم اتصال آن‌ها نمی‌شود، بلکه فقط آن‌ها را خاموش می‌کند و می‌توانید از ایرپادتان برای دستگاه دیگری استفاده کنید. برای حذف کامل آن، باید روی دستگاه کلیک کرده و سپس Remove Device را انتخاب کنید.

برای تنظیم صدای ایرپادتان، از دکمه‌های صدا روی خود نینتندو سوییچ استفاده کنید. همچنین، اگر دستگاه را در داک یا به‌ صورت رومیزی استفاده می‌کنید، دکمه Home روی کنترلر را فشار داده و نگه دارید و منوی در سمت راست صفحه‌ نمایش ظاهر می‌شود. صفحه را به پایین بکشید تا به بخش صوتی برسید و اینجا می‌توانید به کمک نوار اسلایدر میزان صدا را تغییر دهید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + یازده =