راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (قسمت ششم)

Crash Bandicoot 2

Komodo Brothers در Crash Bandicoot 2 جفتی کار می کنند، اما زمانی که بدانید چگونه باید شکستشان بدهید، شکست دادن آن ها کار سختی نخواهد بود. برادر بزرگ تر در وسط منطقه می ماند و برادر دیگر در اطراف می چرخد تا به Crash حمله کند. از چرخش های او دوری کنید وزمانی که برادرش روی زمین نشسته تا نیرویش را بهبود دهد، با چرخش خود به او حمله کنید.

Crash Bandicoot 2
راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

بازی Crash Bandicoot 2 یک مبارزه را از دست داده است، این به آن معنا است که این بازی از پنج مبارزه اصلی برخوردار است، و هر یک از آن ها به طور جالبی در نسخه بازسازی شده بازی N.Sane Trilogy حضور دارند. در ادامه قصد داریم ترفندها و نکاتی را برای شکست تمامی رئیس ها به شما آموزش دهیم.

نحوه شکست Ripper Roo

Ripper Roo در بازی Crash Bandicoot  بازگشته است، این باز او در اطراف منطقه بزرگی می پرد و TNT و Nitro را کار می گذارد. او بین دو کارگذاری خود تغییر می کند. فرقی نمی کند Nitro یا TNT را کار بگذارد، از آن منطقه دوری کنید. پس از اینکه تمامی TNT ها منفجر شدند، هیچ اتفاق دیگری نمی افتد، اما پس از اینکه Nitro منفجر شد، Ripper در مدت زمان کوتاهی آسیب پذیر می شود. با چرخش خود به او ضربه بزنید و سپس برای موج بعدی TNT آماده شوید. سه بار به او ضربه بزنید و Ripper Roo را شکست خواهید داد.

نحوه شکست Komodo Brothers

Komodo Brothers در  Crash Bandicoot 2 جفتی کار می کنند، اما زمانی که بدانید چگونه باید شکستشان بدهید، شکست دادن آن ها کار سختی نخواهد بود. برادر بزرگ تر در وسط منطقه می ماند و برادر دیگر در اطراف می چرخد تا به Crash حمله کند. از چرخش های او دوری کنید وزمانی که برادرش روی زمین نشسته تا نیرویش را بهبود دهد، با چرخش خود به او حمله کنید. پس از هر ضربه موفقیت آمیز برادری که در مرکز منطقه ایستاده است چاقوهایی را در دایره ای که مخالف عقربه های ساعت در حرکت است پرتاب می کند. سعی کنید خود را از مسیر آن ها دور کنید. حال با استفاده از حملات برادرش، حملات خود را تکرار کنید، و سپس دوباره از چاقوها دوری کنید. پس از دو ضربه موفق، ترکیبی از چرخش و چاقو ایجاد خواهد شد. از چاقو ها دوری کنید تا چرخش ها متوقف شوند، سپس یک حمله چرخشی دیگر را روی برادر در حال احیا اعمال کنید تا Komodo Brothers را شکست دهید.

نحوه شکست Tiny Tiger

Tiny Tiger رئیس دیگری در بازی Crash Bandicoot است که دوست دارد در شبکه ۳×۳ بپرد. Tiny شما را در اطراف دنبال می کند، پس هدف این است که کاری کنید او به در پلتفرم شما را دنبال کند تا او به پایین بیافتد. پلتفرم ها قرمز می شوند و زمانی که در حال افتادن هستند فلش زن می شوند، پس پرش های خود را زمان بندی کنید تا در امنیت کامل آن ها را انجام دهید. کاری کنید او سه بار بیافتد و Tiny Tiger شکست داده خواهد شد.

نحوه شکست Dr. N. Gin

Dr N. Gin رئیس حیله گری است، اما با راهنمایی های ما شکست داده خواهد شد. Crash باید میوه ها را به منطقه زرد رنگی که N. Gin از سلاح هایش استفاده می کند، پرتاب کند، در حالی که در همین زمان باید از ضربات خود او هم دوری کنید.

Crash Bandicoot 2
راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

در فاز اول با لیزرهای آتشین N. Gin روبرو خواهید شد، پس مطمئن شوید که از مسیر آن ها دوری می کنید. زمانی که او به سمت بالا و پایین حرکت می کند، باید حواستان را جمع کنید. در فاز دوم خواهید دید که N. Gin موشک هایی را پرتاب می کند. دوباره باید با دوری از منطقه قرمز رنگ هدف، از آن ها دوری کنید. پس از آن؛ او یک موشک را به سمت شما پرتاب خواهد کرد که شما را در اطراف دنبال می کند. از آن دوری کنید و باز هم به مناطق زرد رنگ شلیک کنید.

در فاز نهایی، N. Gin از اشعه ای استفاده می کند که باعث می شود پلتفرم ها ناپدید شوند. پیش از اینکه به سرعت به سمت پلتفرم امن بپرید، به منظور هدف گیری میوه ها به سمت او باید در مقابل اشعه بایستید و شلیک کنید.

نحوه شکست Dr. Neo Cortex

Neo Cortex به عنوان آخرین رئیس در بازی Crash Bandicoot 2 کمی ناامید کننده است و شکست دادن او بسیار آسان است. شما باید او را در مجموعه ای از حلقه ها دنبال کنید و از موانع دوری کنید. زمانی که به اندازه کافی به او نزدیک شدید، حمله چرخشی را اجرا کنید. این کار را سه بار انجام دهید و خواهید دید که Neo Cortex شکست می خورد و بازی Crash Bandicoot 2 در کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ یا کامپیوتر تکمیل خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =