راهنمای بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (قسمت نهم)

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

برای باز کردن قفل شخصیت Coco و بازی کردن به جای او، در اولین بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy شما باید اولین رئیس یعنی Papu Papu را شکست دهید. این کار را انجام دهید تا توانایی تغییر شخصیت به Coco به عنوان شخصیت بازی کننده را به دست آورید.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

راهنمای گام به گام مرحله Stormy Ascent

زمانی که با پله های چهارتایی ناپدید شونده مواجه شدید، روی پله دوم و سپس روی پلتفرم امنی که در بالا قرار دارد بپرید. از چند پلتفرم بالا بروید تا به چک پوینت دیگری برسید. چند پرش سخت جلوی شما قرار دارند، اما تنها کافی است که به زمان بندی پلتفرم های ناپدید شونده دقت کنید.

در بخش بعدی گروهی از پلتفرم های حرکتی وجود دارند، که به نظر سخت هستند اما می توانید روی پلتفرمی که در نزدیکی Crash حرکت می کند بپرید و روی آن بایستید تا به بخش دیگر برسد. سعی نکنید روی پلتفرم های دیگر بپرید. از مجموعه ای از پرنده های حرکتی بگذرید تا به انتهای این مرحله برسید.

چگونه به عنوان شخصیت Coco در بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy بازی کنید؟

Coco Bandicoot شخصیت اصلی در مجموعه بازی های Crash می باشد، اما برای اولین بار در بازی Crash Bandicoot 3، بازیکن می تواند به عنوان این شخصیت بازی کند. در مجموعه بازی Crash Bandicoot N.Sane Trlogy شما می توانید به عنوان خواهر کوچک تر Crash یعنی Coco در هر سه بازی، بازی کنید. در ادامه قصد داریم نحوه باز کردن این شخصیت را با جزئیات کامل برای شما بازگو کنیم.

برای باز کردن قفل شخصیت Coco و بازی کردن به جای او، در اولین بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy شما باید اولین رئیس یعنی Papu Papu را شکست دهید. این کار را انجام دهید تا توانایی تغییر شخصیت به Coco به عنوان شخصیت بازی کننده را به دست آورید.

برای اینکه بتوانید در بازی Crash Bandicoot 2 به عنوان Coco بازی کنید ابتدا باید رئیس اول را شکست دهید، این رئیس Ripper Roo می باشد. در بازی Crash Bnadicoot 3 شخصیت Coco بدون نیاز به باز کردن قفل در دسترس قرار دارد.

ترفند های بازی Crash Badicoot – آیا می توانید از کدهای تقلب در Crash Bandicoot N.Sane Trilogy استفاده کنید؟

بازی Crash Bandicoot اصلی در دستگاه پلی استیشن به کاربر این اجازه را می دهد تا از کدهای تقلبی استفاده کند. این کدها اجازه انجام کارهای مختلف شامل باز کردن بخش های بعدی بازی را می دهد، پس نیازی نیست تمامی مراحل را باز کنید. متاسفانه این کدها در Crash Bandicoot N.Sane Trilogy قابل استفاده نیستند. در واقع هیچ لیست کد تقلبی وجود ندارد، در نتیجه شما باید تمامی بازی را به طور کامل انجام دهید!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

نحوه کسب جان اضافه در بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

بازی Crash Bandicoot بسیار پیچیده است، در نتیجه به دست آوردن جان اضافه بسیار مهم است. در ادامه چند راه برای کسب راحت جان اضافه را برای شما ارائه کرده ایم. به خاطر داشته باشید که هر بازی در این مجموعه به خودش بستگی دارد، پس جان های هر بازی به بازی بعدی منتقل نمی شود.

  • در بازی Crash Bandicoot (1) می توانید با جمع آوری جان های اضافه در مرحله اول، پنج جان بدست آورید. از بازی خارج شوید و آن را دوباره بارگذاری کنید تا بتوانید بازی را دوباره انجام دهید.
  • در بازی Crash Bandicoot (1) می توانید در چهار جان را در مرحله “” به دست آورید. دو جان در ابتدا و دو جان دیگر درست پس از اینکه از بین دو پلتفرم مخفی پریدید، به دست خواهد آمد.
  • در بازی Crash Bandicoot (1) می توانید بارها و بارها به گروه خفاش ها در محله Lost City حمله کنید. میوه هایی که آن ها می اندازند را جمع آوری کنید تا جان های اضافه را به دست آورید. البته این فرایند آهسته است، اما موثر به نظر می رسد.
  • در بازی Crash Bandicoot 2 می توانید با پرش روی خرس قطبی، ۱۰ جان اضافه به دست آورید.

آیا بازی Crash Bandicoot در مجموعه N.Sane Trilogy سخت تر از قبل است؟

اگرچه ممکن است تصور کنید در این بازی نسبت به بازی اصلی Crash Bandicoot که چند سال قبل تر عرضه شد، تنها چند توانایی در بازی را از دست داده اید، اما شرکت توسعه دهنده بازی یعنی Vicarious Vision تایید کرده که این بازی کپی دقیق بازی اصلی نیست. زمانی که دکمه پرش را رها کنید Crash سریع تر سقوط می کند و پرش های خاصی نیازمند دقت بیشتری نسبت به بازی اصلی می باشند. پس این شما و این هم بازی. نسخه بازسازی بازی Crash Bandicoot کمی سخت تر است!

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =