راهنمای پول دراوردن در بازی Assassin’s Creed III

Creed III

در بازی Assassin’s Creed III روشی دیگر برای به دست آوردن پول این است که به شکار بروید. بهترین راه آین است که با کمان و تیغه ی پنهان این کار را انجام دهید. آسانترین راه این است که به شکارتان از روی درخت شلیک کنید (هرگز از تپانچه استفاده نکنید چون پوست را از بین می برد و آن را بی فایده می کند) یا آن ها را از روی شاخه ها بکشید.

Creed III
Creed III

راهنمای پول دراوردن در بازی Assassin’s Creed III

آغاز درآمدزایی شما

مثل قدیمی «پول  ، پول می آورد» در بازی Assassin’s Creed III کاملاً صدق می کند. برای به دست آوردن پول نقد و خرج کردن سریع آن باید تمامی صندوقچه های گنج را جمع آوری نمائید. این صندوقچه ها همچنین شما را به هماهنگ سازی ۱۰۰ درصد خواهند رساند ، پس ارزش این را دارند که کمی سختی برای جمع آوری آن ها تحمل کنید. هر صندوقچه حاوی کلکسیونی از آیتم های مختلف و پول می باشد. برخی از آن ها دارای دستورالعمل ها (که در تکمیل ماموریت های پیک مورد استفاده قرار می گیرند) و برخی دیگر دارای مبلغی به ارزش هزار و پانصد تا ده هزار  یورو می باشند. برای این که بتوانید از راه حلی مقرون به صرفه تر استفاده کنید، به نقشه های مربوطه مراجعه کنید بنابراین لازم نیست پول هنگفتی برای خرید نقشه های درون بازی پرداخت کنید.

روشی دیگر برای پرداخت سریع پول نقد این است که قسمت های با ارزش بازی همچون خرس ها و سگ های آبی را جمع آوری کرده و آیتم هایی که توسط آن ها به دست آورده اید را بفروشید. همچنین می توانید از ماموریت هایی همچون Assassination Contracts و Attack Convoy  نیز تولید درآمد داشته باشید.

ماموریت های Homestead

ماموریت های Homestead برای ایجاد بانک ضروری می باشند. می توانید آن ها را به محض این که در دسترس شما قرار گرفتند انجام دهید. با هر ماموریت Homestead ، کاراکترهایی را قفل گشایی و یا ارتقای سطح می دهید. این کاراکترها به شما برای قفل گشایی تجهیزات ساختنی کمک می کنند.

قلعه ها

قلعه ها در بازی Assassin Creed III اهداف زیادی را دنبال می کنند، اما از لحاظ درآمدی تنها قلعه هایی که Templar دارند ، مالیات بیشتری دریافت می کنند و لذا از لحاظ درآمدی حائز اهمیت می باشند. این قلعه ها را به محض این که در اختیارتان قرار گرفتند (مرحله ی ۶ برای بوستون و Frontier و مرحله ی ۹ برای نیویورک) پاکسازی نمائید و در نتیجه مالیات خود را کاهش داده و درآمد بیشتری کسب نمائید.

فروش پوست سگ آبی

یکی از راه های خیلی ساده برای کسب درآمد با خرید و فروش پوست سگ آبی ، می باشد. می توانید ۴ پوست سگ آبی را به ارزش ۶۴۰ یورو خریداری کنید ، هر کدام از این پوست ها سودی معادل ۱۹۰۰ یورو با فروش آن ها به کاروان ها برای شما به ارمغان خواهد آورد البته اگر به کاروان های زمینی بفروشید.

(سودی که از فروشگاه ها به دست می آید با مالیات متفاوت می باشد)

فروش پوست خرس

یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد ،  شکار خرس می باشد. به طور متوسط هر پوست خرس معادل ۱۶۰ یورو ارزش دارد. فروش چند باره ی این کالا درآمد شما را بالا خواهد برد.

Respawn (بازگشت مجدد به مکانی که جان خود را از دست داده است) سگ آبی در Homestead

سگ آبی یکی از حیوانات ارزشمند در Assassin’s Creed III می باشد ، بنابراین respawn این حیوان ارزش به سزایی دارد. هنگامی که وارد Homestead می شوید و به طور مستقیم در حال قدم زدن در کنار آب هستید ، ۴ سگ آبی در رودخانه و یکی دوتا هم در کنار درختان ، خواهید دید. سگ های آبی نمی توانند به سرعت فرار کنند ، پس به راحتی می توانید آن ها را بکشید (از تیغه ی پنهان (Hidden Blade) برای این کار استفاده کنید تا نتایج بهتری کسب کنید).   

Respawn خرس = درآمد سریع

یک Fast Travel  به ورودی Homestead در Frontier داشته باشید (باید پس از Fast Travel در Frontier باشید). به سمت پائین جاده حرکت کنید و به سمت چپ برگردید تا به سمت آب بروید ، به محض این که به آب رسیدید و از صخره ها بالا رفتید ، باید دو خرس در لبه های آب ببینید که به راحتی می توانید آن ها را با QTE های موفق کشته و پوست و چربی آن ها را به دست آورید. پس از این که پوست خرس ها را کندید و آن ها Respawn شدند ، باز Fast Travel ی به همین لوکیشن داشته باشید (در PS3 و ۳۶۰ این کار انجام می شود).پوست خرس ها یکی از با ارزش ترین آیتم ها می باشد ، اگر مهم تریی آیتم سود آور در بازی نباشد و با این متد می توانید هر چقدر که بخواهید به طور رایگان آن را به دست آورید.

Crafting

ساختنی ها آیتم های با ارزشی هستند که می توانید آن ها را به فروش برسانید. با ساختن آن ها می توانید توسط کاروان ها آنها را صادر کنید و بعداً باز هم آن ها را بیشتر کنید. برای ساخت آیتم ها ، باید دستورالعمل ها را پیدا کنید که یا در صندوقچه های گنج هستند و یا به عنوان پاداش برای تکمیل ماموریت های جانبی دریافت خواهید کرد. جهت ورود به منوی Crafting باید به قسمت Accounting Book  در Homestead  و یا فروشگاه های عمومی بروید. آیتم های تجاری ، آن هایی هستند که بیشترین درآمد را دارند و بهتر است بر روی آن ها تمرکز نمائید. اولین چیزی که برای ساختن لازم دارید این است که کشتی جدیدی را انتخاب کرده و همه ی تجهیزات آن را ارتقا دهید. با این کار درها را برای کسب درآمد هنگفت تر و سریع تر ، خواهید گشود.

جهت پیشنهادات بیشتر به صفحه ی Crafting مراجعه نمائید.

کاروان ها

کاروان ها چگونگی رساندن کالاها به دست مشتریان را فراهم می نمایند. برای ارسال یک کاروان باید آن را هدایت کنید و از منوی Trading در Accounting Books می توانید این کار را انجام دهید. به خاطر داشته باشید که آیتم هایی را بارگذاری کنید که درآمد بیشتری برایتان دارند و محموله ی خود را با اقلام ارزان قیمت پر نکنید.

کاروان های دریایی

اگر می خواهید درآمد هنگفتی در بازی داشته باشید ، به جای صندوقچه های گنج از کاروان های دریایی استفاده کنید. پس از این که Hunter را از صنعت گران ارتقا دادید ، قادر خواهید بود که پوست خرس را از او بخرید. این روش به صرفه تر از این است که خودتان بخواهید خرس را شکار کنید. پس از این که همه ی صنعت گران را ارتقا دادید ، می توانید کاروان های دریایی را بسازید و همچنین ظرفیت های کاروان های دریایی را ارتقا دهید (کالاهای بیشتری را با کشتی جابه جا کنید و سود بیشتری به دست آورید و همچنین سریع تر به درآمد برسید.). ماموریت های دریایی را انجام دهید و از Harbor master «مسیر را پاکسازی کنید» سپس مکالمه ای انجام دهید و خطرات را برای کاروان خود کاهش دهید. می توانید به راحتی بیش از ۲۳۰۰۰ یورو با بارگذاری درست در کاروان های دریایی به دست آورید که از فروش پوست خرس به Saint Augustine به دست آورید.

پنج تا از با ارزشترین کالاهای فروخته شده توسط کاروان های دریایی عبارتند از:

  • فروش لباس های زیبا در جزایر Virgin – هر کدام ۱۹۲۲ یورو
  • لباس زیبا در Louisbourg – هر کدام ۱۸۶۱ یورو
  • آویز خرس به Saint Augustin – هر کدام ۱۶۹۰ یورو
  • بالا پوش ها در جزایر Virgin – هر کدام ۱۶۱۷ یورو
  • بالاپوش ها در Louisbourg – هر کدام ۱۶۱۷ یورو

توجه داشته باشید که هر کاروان دریایی برای بازگرداندن پول کسب شده به شما بیست و دو دقیقه زمان لازم دارد.

خطرات

ارسال کاروان فرآیندی خطر آفرین می باشد ، زیرا باید با تمامی حیوانات و بریتانیایی ها در مسیر مواجه شوید. در این جا چندین روش برای کم کردن این خطرات عنوان خواهیم کرد که به آسانترین روش می توانید ماموریت های Liberation  و Privateer Contracts را پشت سر بگذارید. البته به نظر هوشمندانه تر این است که کاروانخود را به بازرگانی سپرده و از او بخواهید تا آن را ارسال کند و بدین ترتیب خطر را برای خودتان کاهش دهید.

اگر یکی از کاروان های شما در حمله از بین برود ، در صفحه نمایش به شما تذکر داده خواهد شد. پس شما می توانید با یک Fast Travel به آن لوکیشن از کاروان خود دفاع کنید. همه ی دشمنان را بکشید تا محموله ی خود را ایمن نمائید. اگر خودتان در جایی مشغول بودید ، می توانید یکی از Assassin هایی را که استخدام کرده اید به این ماموریت بفرستید. سطحی که آن ها دارند تعیین کننده شانس موفقیت شان در مقابله با دشمنان می باشد.

Creed III
Creed III

Looting

خودتان را در حال قتل عام گروه زیادی از کت قرمزها یافتید؟ یکی دیگر از راه های ساده و سریع برای به دست آوردن چند پوند از اجساد دشمنانتان می باشد که آن ها را به غنیمت می برید. ممکن است فکر کنید که این ارزشی ندارد. با این حال اگربتوانید به این کار عادت کنید بدون این که زمانی را صرف کنید موفق به کسب درآمد خواهید شد. با آغاز بازی ، از به دست آوردن پول نا امید شدم. بهترین راه این است که هر چه می توانید پیدا کنید و آن ها را جمع آوری نمائید تا بعداً در بازی از مزایای آن بهره مند شوید.

Hunting

در بازی Assassin’s Creed III روشی دیگر برای به دست آوردن پول این است که به شکار بروید. بهترین راه آین است که با کمان و تیغه ی پنهان این کار را انجام دهید. آسانترین راه این است که به شکارتان از روی درخت شلیک کنید (هرگز از تپانچه استفاده نکنید چون پوست را از بین می برد و آن را بی فایده می کند) یا آن ها را از روی شاخه ها بکشید.

اگر به دنبال گوزن ، آهو ، یوزپلنگ آمریکایی یا خرس ها هستید از کمان خود استفاده نکنید زیرا با یان کار نه تنها آن ها را نمی کشید که حتی یکی از تیرهای خود را نیز بیهوده از دست خواهید داد. اگر به دنبال گوزن یا آهو هستید از بالای سر آن ها با استفاده از تیغه ی پنهان این کار را انجام دهید یا از پشت اسبتان این کار را به انجام برسانید (ممکن است از پشت اسب کمی برای شما شیادانه باشد اما گوزن و آهو همیشه در حال دویدن هستند).

گرگ ها و باب کت ها بهترین موارد شکاری هستند چون غالباً به صورت دسته جمعی یا جمع های کوچکتر حرکت می کنند (نکته: گرگ ها و باب کت ها را به راحتی می توانید شکار کنید تنها در صورتی که به موقع دکمه ی را فشار دهید.). شکتر گرگ ها در Davenport Homestead آسانترین راه است زیرا آن جا مکان زاد و ولد آن ها است. به Harbormaster بروید و سپس از آنجا به سمت جنوب حرکت کنید.در طول شب  ، می توانید سه گرگ را در این مکان بیابید. برای این که آن ها را Respawn کنید ، کافی است به کلبه ی چوبی بروید و برگردید: گرگ ها بار دیگر همان جا خواهند بود.

Naval Convoy Trading Profits (سودهای تجاری کاروان دریایی)  

این سودها می توانند برای کشتی با آیتم های و لوکیشن های مختلفی که دارند ، موجب سردرگمی شوند. اگر در راندن کشتی برای کاروان ها مشکل دارید به فروشگاه های عمومی سری بزنید. سپس از آن جا منوی Trading Menu را انتخاب نمائید. اگرچه شما در ماجراجویی هایتان در Assassin’s Creed III آیتم های مختلفی را از روش های متفاوت در همه جای بازی ، جمع آوری خواهید کرد (مانند غارت صندوقچه در بوستون یا گرفتن دزد در Gotham). هر کدام از تاجرها قیمت های مختلفی را برای هر آیتم به شما خواهند داد. پس از راهنما استفاده کنید و بدانید که بهترین فروش برای شما کدام است. با کلیک کردن بر روی لینک زیر https://www.ign.com/wikis/assassins-creed-3/Naval_Convoy_Trading_Profits  نمودارهایی رنگی را مشاهده خواهید کرد که تمام اقلام را با قیمت هایی که در لوکیشن های مختلف دارند ، نشان می دهد. بیشترین قیمت برای هر آیتم پررنگ تر نوشته شده است تا بهتر بتوانید آن را شناسایی نمائید. توجه داشته باشید که بیشترین درآمد کسب شده شامل بیشترین زمان کارآیی نباشد.   

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =