بلاگ

معرفی و بررسی Crusaders of Light برای اندروید و ای او اس

Crusaders of Light

در واقع در این گیم همه چیز بر عهده ی مخاطب می باشد، بنا به عقیده ی برخی از افراد، Crusaders of Light به صورت مخاطب سالاری طراحی و ارائه شده است.

Crusaders of Light

Crusaders of Light

 

معرفی و بررسی Crusaders of Light برای اندروید و ای او اس

Crusaders of Light گیمی می باشد که در ژانر نقش آفرینی طراحی شده و کاراکترهای آن در نبرد با شیطان به سر می برند، وجود چنین گیم هایی در صنعت گیم های موبایلی برای کاربران بسیار مسرت بخش می باشد، به این دلیل که دیگر همانند سابق فقط با گیم های کلاسیک در ارتباط نیستند و می توانند بر روی صفحه ی موبایلشان هر آنچه از گیم ها انتظار دارند را ببینند.
برای مثال در چند سال اخیر بسیاری از گیم های ویدئویی برای موبایل ها نیز ارائه داده شد، که از نظر گیمر ها بزرگ ترین اتفاقی که در این صنعت می توانست رخ بدهد همین ارائه ی انواع و اقسام گیم ها برای موبایل ها بود، این روند تا جایی پیش رفت که کاربران به جای اینکه شاهد گیم هایی همانند سری اول بازی های موبایلی یعنی (مار) بر روی موبابل خود باشند.
شاهد وجود بازی هایی بسیار پیشرفته تر و جذاب تر بودند که یکی از آن ها Crusaders of Light می باشد، شاید در چندین سال گذشته وجود این بازی بر روی پلتفرم موبایل رؤیایی بیش نبود اما در حال حاضر این رؤیا به تحقق پیوسته و گیمر هایی که به این دسته از بازی ها علاقه دارند به راحتی می توانند آن را از فروشگاه های اینترنتی دانلود کنند.
نا گفته نماند که این گیم برای اندروید و آیفون قابل دانلود می باشد، که این کار کمپانی سازنده بسیار جذاب بوده، به این دلیل که اغلب بازی ها برای یکی از پلتفرم ها قابل دانلود می باشند، یا اینکه در ابتدا برای یکی از آن ها عرضه می شود و پس از مدتی که میزان فروش بالا رفت برای دیگری هم ارائه می شود.
اما در گیم Crusaders of Light شرکت ارائه دهنده در ابتدا برای هر دو پلتفرم بازی را عرضه کرده، که یکی از نکات مثبت همین موضوع می باشد، امروزه به حدی کیفیت موبایل ها بالا رفته که کاربران بدون هیچ دردسری و کاملاً به صورت واضح می توانند از گیم استفاده کنند، و با بهترین شرایط گرافیکی گیم را دنبال کنند.
روند گیم به این صورت می باشد که بعد از به پایان رسیدن مدت زمان صلح ۶۵۰ ساله اکنون باید به جنگ حکومت شیطان ها بروید، شما به عنوان کاربر وارد بازی می شوید این قابلیت را دارید که کاراکتر مورد نظر خودتان را از بین چند کاراکتر مشخص کنید، در واقع گیم شامل سه کلاس می باشد که هر کلاس دارای دو کاراکتر است.
انتخاب با شما می باشد که در نقش کدام کاراکتر به گیم ادامه دهید، یکی از آن ها مرد و دیگری زن می باشد شما قادر هستید بدون هیچ محدودیتی یکی از آن ها راانتخاب کنید، پس از اینکه کاراکتر را انتخاب کردید وارد مرحله ای از گیم خواهید شد که می بایستی در آن به مبارزه با شیطان بپردازید، و در این مبارزه او را شکست دهید تا بتوانید به مرحله ی بعد بروید.
یکی دیگر از نکات جالب توجه در این گیم این می باشد که شما قادر هستید ماموریتی را که می خواهید در بازی دنبال کنید خودتان انتخاب کنید، چون این گیم دارای مأموریت های مختلفی می باشد که آیکون های آن ها در صفحه ی اول گیم قرار گرفته، و شما به عنوان کاربر قابلیت انتخاب هر کدام از آن ها را دارید، و پس از انتخاب به سرعت وارد مرحله ای می شوید که انتخاب کردید و گیم را به صورت جدی شروع می کنید.
یکی دیگر از آپشن های گیم موردی می باشد که شما تا کنون در گیم های موبایلی آن را تجربه نکرده اید، و این آپشن به این صورت می باشد که گیم قابلیت تنظیم کردن محیط گرافیکی را بر عهده ی کاربر گذاشته است، و شما به عنوان کاربر می توانید هر گرافیکی را که دوست داشتید انتخاب کنید. البته نا گفته نماند که اگر بالاترین سطح گرافیک را انتخاب کنید باطری موبایل شما به شدت آسیب می بیند.
در واقع در این گیم همه چیز بر عهده ی مخاطب می باشد، بنا به عقیده ی برخی از افراد، Crusaders of Light به صورت مخاطب سالاری طراحی و ارائه شده!! به این دلیل که از ابتدای ورود به گیم تا انتها همه چیز بنا بر سلیقه ی کاربر پیش می رود؛ حتی انتخاب مرحله ی مأموریت و گرافیک گیم!! در حال با کیفیت ترین گیم موبایلی Crusaders of Ligh می باشد.
تعداد زیادی سلاح و زره های متفاوت در بدو ورود در اختیار کاربر قرار داده می شود، در فضای گیم کاربر قابلیت گشت و گذار را دارد، و این به خاطر محیط بزرگی می باشد که برای آن طراحی کرده اند، حتی مخاطب می تواند در حین گشت و گذار به آپشن های دیگری هم دست پیدا کند.
در این گیم یک اژدها وجود دارد که توانایی این را دارا می باشد که کاراکتر را به هر جایی که می خواهد ببرد و در واقع وجود این اژدها نیز مانند آپشنی دیگر برای گیمر می باشد، هر چقدر که کاربر امتیازهای بیشتری در روند گیم بگیرد از طرف سیستم بازی جایزه هایی را دریافت می کند.
که به وسیله ی آن جایزه ها توانایی این را پیدا می کند که کاراکترها را قوی تر کند و یا اینکه سلاح های جدیدتری را برای خودش بخرد.
یکی از چالش های این گیم به این صورت می باشد که کاربر را وارد چهار محیط می کند که میزان سختی آن ها با هم متفاوت می باشد؛ در این قسمت گیمر حداقل به سه کاراکتر نیاز دارد تا بتواند شکست نخورد و با موفقیت مرحله را پشت سر بگذارد، نامی که برای این مرحله در نظر گرفته اند Adventure می باشد، که در واقع این کلمه به معنای ماجراجو می باشد.
هدف گیم از وارد کردن کاربر به این قسمت این می باشد که او را وارد مرحله ی ماجراجویی گیم کند، همان طور که متوجه شدید این گیم علاوه بر اینکه حالت اکشن دارد و به شکل نقش آفرینی طراحی شده، دارای ژانر ماجراجویی نیز می باشد. در واقع شما با داشتن این گیم بر روی موبایل خود چند بازی را خواهید داشت که همگی در یک گیم جمع شده اند.
حتی گاهی در شرایطی قرار خواهید گرفت که می بایستی با گروه های ۲۰ تا ۸۰ نفره مبارزه کنید! برای این حالت شما هم باید به سرعت دست به کار شوید و بنابر شرایط موجود تعداد افراد تیمتان را انتخاب کنید، یعنی اگر مبارزه به صورت ۲۰ نفره بود شما هم تیمی ۲۰ نفره باید طراحی کنید و اگر تیم های مقابلتان ۸۰ نفره بودند شما هم می بایستی ۸۰ نفر را برای مبارزه به گروه اضافه کنید.

Crusaders of Light

Crusaders of Light

به طور خلاصه یک بار آپشن های بازی را مرور می کنیم تا شما به خوبی متوجه شوید داشتن این گیم به منزله ی وجود چند بازی بر روی تلفن همراهتان می باشد، اولین آپشن انتخاب مرحله ی گیم به صورت دلخواه، گرفتن جایزه های متعدد، وجود چندین شیطان خبیث با شرایط روحی و رفتاری متفاوت، تجربه ی بازی های تیمی، وجود شرایط ماجراجویی.
وجود چهار گزینه برای انتخاب گرافیک گیم، عملیات هایی که به شکل تک نفره انجام می شوند، وجود صدها سلاحی که بسیار عجیب هستند، طراحی جهان گیم به صورتی بسیار پهناور که این شرایط گیم را خوفناک تر می کند مخصوصاً با حضور شیطان هایی که هر لحظه ممکن می باشد بر سر راهتان سبز شوند. طور کلی شرایط این گیم اصلاً خسته کننده نمی باشد.
اگر کاربری بارها و بارها از آن استفاده کند باز هم جذابیتش را برایش از دست نمی دهد، همچنین این گیم دارای گزینه ای می باشد که فرد می تواند چند اکانت بسازد و هر بار با یک اکانت وارد شود، با این شرایط دیگر این گیم جز دسته ی بازی هایی قرار می گیرد که هیچ وقت دوست ندارید آن را از حافظه ی موبایلتان پاک کنید و همیشه آن را نگه می دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =