Crystal Time های داخل بازی Mortal Kombat 11 مشخص شد

Crystal Time های داخل بازی پلی استیشن 4 Mortal Kombat 11 مشخص شد

صنعت بازی های رایانه ای در عصر حاضر از یک بازی ساده کامپیوتری بسیار فراتر رفته تا جایی که در سراسر دنیا از این صنعت برای بیان مفاهیم اجتماعی، سیاسی و حتی کسب درآمدهای هنگفت استفاده می‌ شود. امروزه در سراسر دنیا بسیاری از شرکت‌های پیشرفته در حوزه صنعت بازی‌های رایانه‌ای ویدئویی فعالیت دارند و همه ساله سرمایه هنگفتی را از طریق فروش محصولات خود بدست می‌ آورند.

یکی از بازی‌ های هیجان‌ انگیز که در سبک قدیمی ایجاد شده و مخاطبان بسیار زیادی را برای خود به دست آورده است، بازی Mortal Kombat 11 می‌ باشد. این بازی پلی استیشن فوق‌ العاده، یک سری بازی‌ های به هم زنجیری با سبک اکشن قدیمی هستند که هر یک با تکمیل دیگری پا به عرصه بازی‌های رایانه‌ ای نهاده‌ اند. سازنده این بازی شرکت Netherrealm Studios می‌باشد که در زمینه تولید بازی‌ های رایانه‌ ای بسیار مشهور و صاحب سبک است.

Crystal Time های داخل بازی پلی استیشن 4 Mortal Kombat 11 مشخص شد
Crystal Time های داخل بازی پلی استیشن ۴ Mortal Kombat 11 مشخص شد

تهیه کننده این بازی پر هیجان شان همریک است که در صنعت تولید بازی‌ های رایانه‌ ای بسیار شناخته شده است. او در یکی از سخنرانی‌ های خود موضوع پول داخل بازی یا همان Time Crystals را معرفی کرد که در بین طرفداران این بازی بسیار نکته قابل تحسینی بود. از دو راه می‌ توان در بازی فوق به پول داخل بازی دست پیدا کرد. اول از طریق انجام صحیح بازی و دستیابی به امتیازات ویژه در این بازی و دوم اینکه از طریق پرداخت پول واقعی و تبدیل به پول داخل بازی.
نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در این بازی این موضوع است که از این پول برای به دست آوردن مهارت نمی‌ توانید استفاده کنید و صرفا از آن برای استفاده از ویژگی‌ های زینتی و زیبایی‌ بخشی به بازی خود می‌ توانید استفاده کنید. بسیاری از کاربران با پرداخت پول واقعی سعی در جذب پول بیشتر و دستیابی به مهارت و پیشرفت در بازی هستند که این امکان برای آن‌ها در این بازی فراهم نیست و صرفا با انجام یک بازی هوشمندانه و متفکرانه می‌ توانند به این ویژگی‌ ها دست یابند.
پول درون بازی یا همان Time Crystal جنبه زینت‌ بخشی به بازی شما را دارد. استفاده از تم‌ های زیبا، جلوه‌ بخشی ظاهری و سایر موارد از این دست از جمله موارد قابل خرید به کمک این پول درون بازی هستند. داستان بازی Mortal Kombat 11 بسیار زیبا و هیجان‌ انگیز است و نسخه تحسین برانگیزی در زمینه بازی‌ های اکشن در ژانر قدیمی است. این بازی با حضور یکسری مبارزان قدیمی صورت می‌ گیرد.

Crystal Time های داخل بازی پلی استیشن 4 Mortal Kombat 11 مشخص شد
Crystal Time های داخل بازی پلی استیشن ۴ Mortal Kombat 11 مشخص شد

کاراکتر ها و شخصیت‌ های این بازی PlayStationریدل، ویدن، ساب-زیرو و .. هستند که هر یک از آن ها با داشتن ویژگی‌ های خارج از عادت معمول، شما را در تلاطم و هیجانی وصف‌ ناشدنی در روال بازی قرار می‌ دهند. متوقف کردن زمان، بازگشت به عقب یا سفر در زمان از جمله مهم‌ ترین ویژگی‌ های محیرالعقول شخصیت‌ های درگیر در این بازی است.

این بازی مهیج حدود ۲۵ شخصیت دارد که ایجاد جنگ‌ ها و مبارزات متعدد در بین آن‌ها به همراه استفاده از مهارت‌ های خاص آنان، شادابی و پویایی و هیجان خاصی را برای مخاطبان خود به همراه دارد.

داستان بازی مورتال کامبت

داستان اصلی این بازی شبیه نسخه نهم از مجموعه سری بازی‌های مورتال می‌باشد و می‌توان گفت با تکمیل شخصیت کاراکتر ها و افزودن مهارت‌های جدید و هیجان‌ انگیز به آنان این مجموعه بازی گامی بلند در پیشرفت خود برداشته است. در این بازی کاراکتر ریدل تعادل جهان هستی را با کشتن شخصیتی هیجان‌ انگیز و قدرتمند به نام شیناک متحول کرده و با دگرگونی‌ های زیادی همراه می‌ سازد.

در کنار این اتفاقات، شخصیت کرونیکا که از جنگ و نزاع با زمینیان ناگزیر و خسته به نظر می‌رسد سعی دارد تا با بهره‌ گیری از تمام مهارت‌ های شگفت‌ انگیز خود، نظم را در هستی ایجاد نماید. اگر شما هم به دنبال یک هیجان وصف‌ ناشدنی از مبارزات قدیمی و هیجان‌ انگیز هستید این بازی را از دست ندهید. همانطور که بیان شد اتفاق مهم صورت گرفته در این بازی نیاز به توجه شما به مهارت‌ ها و تفکرات استراتژیک برای انجام بازی و پیروزی در نبردها را دارد.

زیرا که به کمک پول درون بازی یا همان Time Crystal نمی‌ توانید مهارت در بازی خود اضافه کنید و صرفا به کمک آن می‌ توانید جنبه‌ ای زینتی و ظاهری بر بازی خود اضافه کنید. خوشحالی‌ های ناشی از پیروی در نبرد در این بازی تاثیر بسیار زیادی در جنگ‌ های بعدی شما و بالابردن روحیه شما و تخریب سایر شخصیت‌ ها دارد پس تلاش کنید تا پیروز شوید تا از بازی کردن با این بازی بسیار جذاب و فوق‌العاده لذتی بی‌ پایان ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =