بلاگ

معرفی بازی day of the viking ساخته ی کمپانی adult swim games

day of the viking

در بازی Day of the Viking ماجرای بازی از جایی شروع می شود که که وایکینگ ها حمله کرده اند و شاهدخت نیاز به محافظت دارد و تنها کسی که می تواند از شاهدخت در برابر واییکینگ ها دفاع کند شما هستید.

day of the viking

day of the viking

معرفی بازی day of the viking ساخته ی کمپانی adult swim games

بر اساس جدیدترین اخبار دنیای بازی های ویدیوئی کمپانی adult swim games به تازگی از یکی از بهترین و مهیج تری بازی های خود رونمایی کرده است.
این بازی سرگرم کننده که Day of the viking نام دارد به صورت انحصاری برای پلتفرم سیستم عامل اندروید طراحی شده است. بازی بسیار جذاب می شود و از تنوع مراحل بسیار خوبی برخوردار است که می تواند ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید.
ماجرای داستان بازی Day of the Viking به حمله وایکینگ ها و محافظت از شاهدخت که شخصیت اصلی داستان است در برابر وایکینگ ها اشاره دارد.
بازیکن در این بازی باید با استفاده از مهارت ها و امکاناتی که در اختیار دارد از شاهدخت محافظت نماید و در مقابل حمله وایکینگ ها به خوبی با آنها مبارزه نماید و این موجودات عجیب را از بین ببرد هرچند کار دشواری است ولی اگر با دقت به بخش های مختلف بنگریم قطعاً می توانیم بهترین تصمیمات را برای رسیدن به هدف خود در بازی بگیریم.
بازی های دفاع از قلعه متعددی برای سیستم عامل اندروید و سایر پلتفرم ها ساخته شده است که هر کدام از زوایه ای خاص به روایت داستان بازی پرداخته اند، همین مسئله موجب شده است که هریک از این بازی ها با دیگری متفاوت باشد. تمامی این بازی ها از سطح کیفیت مناسبی برخوردار هستند و می توانند نظر مخاطب را به خود جلب نمایند.
یکی از بهترین و مشهورترین بازی های تولید شده با این موضوع بازی Day of the Viking می باشد که قابل مقایسه با هیچ کدام از این بازی ها نخواهد بود و طرفداران بسیاری دارد.
نگرش و زاویه دید متفاوت سازندگان بازی دفاع از قلعه موجب شده است که در گروهی از بازی ها بازیکن برای دفاع از شاهدخت به ساخت پایگاه های دفاعی روی آورد و از حمله وایکینگ ها و شیاطین جلوگیری نماید و در گروهی دیگر از این بازی ها بازیکن باید پادشاهی جنوب را کنتل و هدایت نماید تا بتواند هر گونه حمله احتمالی وایکینگ ها از جنوب را زودتر تشخیص دهد و از شاهدخت محافظت نماید.
در بازی Day of the viking نام شاهد روایتی ساده از این ماجرا در عین جذابیت هستیم که می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

در بازی Day of the Viking ماجرای بازی از جایی شروع می شود که که وایکینگ ها حمله کرده اند و شاهدخت نیاز به محافظت دارد و تنها کسی که می تواند از شاهدخت در برابر واییکینگ ها دفاع کند شما هستید.
در این بازی بر خلاف سایر بازی های دفاع از قلعه خبری از ارتش جهت دفاع از قلعه نمی باشد. و شما تنها می توانید از کماندارها برای محافظت از قلعه و نابودی وایکینگ ها استفاده نمایید.
در این بازی تنها راه مقابله با وایکینگ ها و حفظ جان استفاده از دست های خود و لمس کلیدهای گوشی با دست می باشد و هیچ امکان دیگری را در اختیار نخواهید داشت. شما برای آنکه بتوانید در این بازی پیروز شوید باید از ترفندهای متفاوتی استفاده نماید.
از جمله امکاناتی که در این راه در اختیار بازیکن قرار می گیرد می توان به کماندارها، تخته سنگ های بسیار بزرگ، بشکه های حاوی مواد منفجره و خوک های وحشی اشاره نمود که اگر شما می توانید با یک برنامه ریزی مناسب و انتخاب آگاهانه هر یک از آن ها با توجه به مراحل بازی مورد استفاده قرار دهید قطعاً از بازی لذت خواهید برد و پیروز مبارزات می گردید.
هر چقدر که در بازی پیش می رویم و به مراحل بالاتر می رویم بازی برای آنکه بازیکن بتواند در برابر وایکینگ ها با قدرت بیشتری ظاهر شود مهارت ها و قابلیت های خاصی را به او می بخشد که یکی از پرکاربردترین آن ها توانایی منجنیق می باشد که با استفاده از آن تنها با یک پرتاب باعث کشته شدن چندین وایکینگ شوید.

همانطور که برای شما در مراحل بالاتر بازی توانایی های دفاعی بیشتری قرار می دهند امکاناتیی نیز برای وایکینگ ها فراهم شده است به عنوان مثال سطح هوش این موجودات بسیار بالارفته و می توانند مکانیسم های دفاعی شما را حدس بزند و قوی تر از قبل به مبارزه با شما بپردازند. از این رو همواره باید با دقت تمام و تمرکز به مراحل بازی ادامه دهید.
افزوده شدن چنین قابلیت هایی به دو طرف موجب شده است که بازی نسبت به گذشته با هیجان و جذابیت بیشتر برخوردار باشد و همچنین میزان سختی مراحل آن افزایش یابد.
در بازی ماشین ها و لوازم جنگی متعددی در اختیار وایکینگ ها قرار دارد که می توانند در مبارزات از آن ها استفاده نمایند، شما نیز در صورت کسب امتیاز می توانید از سلاح ها و امکانات بیشتری برخوردار شوید تا در مبارزات برابری شرکت نمایید.
بازی از تنوع مراحل بسیار مناسبی برخوردار است به طوری که بازیکن می تواند ۸۰ مرحله مهیج را که دارای مبارزات و چالش های بسیاری است را طی کند و ساعت ها سرگرم و درگیر این مراحل باشد. یکی از ویژگی های مثبت بازی نور پردازی فوق العاده مراحل بازی می باشد که بسیار خیره کننده است به طوری که نظر هر بیننده ای را جلب می کند.
یکی دیگر از بخش های بازی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است گرافیک بی نظیر آن می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخودار است و همه چیز را در بازی به زیبایی تمام به تصویر کشیده است. انیمیشن بازی نیز در حد بسیار بالایی قرار دارد که باعث شده است بازی از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.
سیستم ارتقا بازی یکی از بخش های مهم بازی می باشد که در آن می توانید قابلیت ها و مهارت های نیروهای خود را افزایش بدهید. هر چقدر که سطح این نیروها افزایش یابد تعداد آن ها نیز بیشتر می شود در نتیجه می توانید خط دفاعی خود را قوی تر نمایید و از تعداد بالاتری نیرو استفاده نمایید.

day of the viking

day of the viking

شما در این سیستم می توانید از پرداخت درون برنامه ای استفاده نمایید و یا با استفاده از سکه هایی که در بازی با کسب امتیاز به دست آوردید تجهیزات و قابلیت های خود را ارتقا دهید.
از جمله مواردی که در این بخش می توان آن را ارتقا داد کماندارها، پرتاب سنگ، منجنیق، سلاح ها و ماشین های جنگی موجود در بازی می باشد.
بازی Day of the Viking علاوه بر بخش داستانی یک بخش جذاب دیگر به نام حالت بی پایان وجود دارد که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. کاربران در این بخش می توانند از تمام قدرت و نیروی خود برای مبارزه با وایکینگ ها و مقابله با آن ها استفاده نمایند و فرصتی برای کسب امتیاز بیشتر برای دریافت ستاره های زیادتر در بازی می باشد.
محیط های بازی بسیار جذاب و خوش آب و رنگ می باشد و نورپردازی خاصی که بر روی آن انجام گرفته است موجب شده است جذابیت آن دو چندان شود. بازی به جهت گرافیک بالایی که دارد به خوبی جزئیات را به نمایش می گذارد به طوری که می توان تغییر آب و هوا و شب و روز را در بازی احساس نمود.
در کنار سایر بخش های قوی بازی صداگذاری بازی مقداری ضعیف به نظر می رسد و می توانست بهتر از این باشد اما در مجموع وجود چنین عوامل و ویژگی هایی در کنار هم باعث شده است این بازی از موفقیت بالایی برخوردار باشد.
بازی Day of the Viking می تواند یکی از بازی های دفاع از قلعه جذاب و مهیج می باشد که به تمامی زوایا به خوبی پرداخته است و می تواند انتخاب مناسبی برای سرگرمی اوقات فراغت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =