اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

در Deer Hunter Reloaded می توانید خرید درون برنامه ای داشته باشید

Deer Hunter Reloaded

این سلاح در Deer Hunter Reloaded بدون محدودیت بوده و شما را در رسیدن به موفقیت کمک می کند چرا که با دقت بالا و هدف گیری دقیق به هدف می خورد.

Deer Hunter Reloaded

Deer Hunter Reloaded

در Deer Hunter Reloaded می توانید خرید درون برنامه ای داشته باشید

همه ی دوستداران بازی های تلفن همراه به گونه ای با خرید درون برنامه ای اش آشنا هستند. معمولا این بازی ها با قیمت مناسب ارائه می شوند اما همیشه هم خرید این بازی ها بدین صورت نمی باشد.
۱۰ خرید درون برنامه ای بازی موبایل با قیمت بالا
همهی خریدهای درون برنامه ای در دو نوع برای بازی های موبایل موجود هستند. این دو نوع عبارتند از نسخه کامل ( پریمیوم ) و خرید مراحل و ارزها ( در داخل بازی ).
معمولا مراحل و ارزها را می شود با کمترین هزینه و حتی بدون هزینه و با سعی خود گیمر کسب نمود که از طریق نسخه هک شده امکان پذیر می باشد.
در مقابل استفاده به صورت رایگان از نسخه کامل اغلب ممکن نیست و باعث می شود گیمر از بازی خسته شود و آن را کابوسی بیش نبیند.
به هر حال خریدهای درون برنامه ای پرهزینه بوده و در این میان بازی های هم وجود دارد که گران قیمت می باشند و شما را با ۱۰ مورد از این بازی ها آشنا می کنیم.
Simpsons Tapped out
سالن بولینگ بازی یا Simpsons Tapped out از بازی های سبک استراتژی بوده که از سریال انیمیشنی Simpsons گرفته شده است و معمولا نام این بازی برای گیمران آشنا می باشد.
در این بازی شما باید به بازسازی شهر اسپرینگ فیلد بپردازید و با احداث ساختمان های گوناگون درآمد خود را به دست آورید تا از طریق آن به مراحل دسترسی پیدا کنید.
درآمد و مراحلی که برای ساخت محل های دیگر ( مانند همبرگر فروشی کراستی و میخانه مون ) استفاده می شود.
اما بعضی از این ساختمان ها از طریق ارز درون برنامه ای بازی برای بالاتر بردن احداث ساختمان ها می باشد که البته خوراکی مورد علاقه هومر می باشد.
با وجود اینکه زمان زیادی در بازی به جمع آوری این خوراکی اختصاص می یابد اما لذت بخش می باشد و اگر مایل به جمع آوری پیراشکی نیستید می توانید از کارت های بانکی استفاده نمایید. برای خرید سالن بولینگ بارنی باید ۲۵۰ پیراشکی را جمع آوری یا ۲۰ دلار را هزینه کنید.
My Little Pony : Friendship
این بازی مورد علاقه کسانی است که می خواهند یک بازی ساده و بدون پیچیدگی را تجربه کنند.
بازی My Little Pony Friendship از بازی های ساده است که فضای را به وجود می آورد که گیمر را به خوبی سرگرم کند تا بتواند از بازی لذت ببرد که بهتر است به سادگی فریب این بازی را نخورید.
از قسمت های اصلی این بازی که خرید کاراکترهای است که پول آن ها از طریق جمع آوری سکه ها از ساختمان می باشد. شما می توانید بعض کاراکترها را فقط با صرف الماس بخرید.
برای به دست آوردن الماس یا باید برنامه ای درون بازی را خریداری کنید و یا باید سطح تان را بالا ببرید. گران ترین قیمت مربوط به کاراکتر، پرنسس سلستیا بوده که با پرداخت ۱۵۰۰ الماس در اختیار گیمر قرار می گیرد.
Real Racing
از بازی های که در میان گیمران معروف و مشهور است بازی Real Racing 3 می باشد که از نظر بصری و گیم پلی بسیار بی نظیر می باشد این بازی ساخته شده استودیو فایرومانکی و الکترونیک آرتز می باشد که تا قبل از عرضه سومین نسخه اش که در سال ۲۰۱۳ اتفاق افتاد نمی توانستند آن را به صورت رایگان استفاده نمایند.
بعدها این بازی تغییر رویکرد داد و گیمر می تواند به جای خرید بازی، خرید درون برنامه ای را داشته باشد. این بازی دارای چهار بخش به دست آوردن درآمد، خریداری خودروها، ارتقای خودروها و آزاد کردن پیست ها می باشد.
اگر چنانچه در سبک ریسینگ مهارت های لازم را ندارید می توانید با خرید درون برنامه ای به راحتی در بازی پیشرفت کنید. با جلو رفتن در بازی می توانید سکه طلا کسب کنید و آن را برای خرید خودروهای گوناگون و متنوع به کار ببرید.
هر چند که برخی خودرها را باید حتما از طریق خرید درون برنامه ای به دست آورید.
گران قیمت ترین خودرو این بازی Koenigsegg Agera R باشد که برای خریدش باید ۱۰۰ دلار یا ۷۰ پوند پرداخت که این مبلغ معادل ۲ میلیون دلار واقعی است که نشان می دهد خرید آن بسیار پرهزینه می باشد.
Star Trek Timelined
دوستداران سربی استار ترک به خریداری محصولات عجیب و گران قیمت مشهرند و طبق آن می توانند بازی موبایلی را چون Star Trek Timelines خریداری کنند.
اگر می خواهید بدون دردسر بسته بزرگ دیلیتیوم را بخرید لازم است فقط ۸۰ پوند بپردازید این بازی برای دوستداران این بازی زیاد نیست.
Rollercoastter Tycoon 4mobile
اولین نسخه این بازی در سال ۱۹۹۹ برای پلتفرم ویندوز عرضه گردید که محوریت این بازی احداث شهر بازی Rollercoastar Tycoon می باشد.
سال جاری این بازی با نام Rollercoaster Tycoon World انتشار یافت که با استقبال گرمی از سوی منتقدین مواجه شد و تا سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم اندروید و Ios نیز انتشار یافت.
این بازی به دلیل زمان طولانی و خریدهای درون برنامه ای گوناگون و نداشتن ویژگی های لذت بخش گیمر را از تجربه بازی منصرف م یکرد به همین دلیل کمپانی آتاری برای جلب گیمران بازی Rollercoastar Tycoon 3 را روی پلتفرم Ios با حالت آموزشی و ۱۸ بخش داستانی و تنها با پرداخت ۵۰ دلار بدون خرید درون برنامه ای در اختیار گیمران قرار داد.
Deer Hunter Reloaded
از بازی های جذاب صنعت بازی های ویدیویی بوده که از همه جلو زده است. در Deer Hunter Reloaded مانند بیشتر بازی های رایگان می توانید خرید درون برنامه ای داشته باشید.
شما می توانید مراحل مختلف را تنها با هزینه کردن ۵۰۰۰ هزار واحد طلا طی کنید و با آن بهترین سلاح بازی یعنی ۵۰specop را بخرید.
این سلاح از برت ایکس ام ۵۰۰ گرفته شده و می توانید ۲۶۳ واحد ضربه را بزنید و زوم آن ۱۲۸X می باشد. مطمئن باشید که تیراندازی نظامی از حالات دوستداشتنی می باشد که در بازی های گنجانده می شود که بازی Contract Killer آن را دارد.
در این بازی شما باید هدف خود را در محیط شلوغ و سه بعدی بیابید و آن را حذف نماید. توجه داشته باشید که حذف اهداف به سادگی صورت نمی گیرد و با هر بار شلیک تان ممکن است که تیرتان به هدف بخورد یا خطا برود که در صورت خطا رفتن مهمات شما از دست رفته است.
برای اینکه بتوانید از منابع دوباره استفاده کنید باید صبر یا هزینه کنید. به جزء این شما نمی توانید هر مأموریتی را که پذیرفته اید به پایان برسانید چرا که زمان می برد تا مأموریت جدید در اختیارتان قرار بگیرد اما بریا برطرف کردن آن نیز باید باز هم هزینه کنید.
شما می توانید از پول و سرمایه خود برای خرید تسلیحات و تقویت کردن آن ها استفاده نمایید.
در صورتی که از مأموریت ها عبور کردید و از موفقیت خود مطمئن شدید بهترین سلاح بازی را که اسنایپرنانوتک می باشد بخرید.
این سلاح در Deer Hunter Reloaded بدون محدودیت بوده و شما را در رسیدن به موفقیت کمک می کند چرا که با دقت بالا و هدف گیری دقیق به هدف می خورد. برای خرید این سلاح شما باید ۱۰۰ دلاری را هزینه کنید که البته ارزش خرید را دارد و نظر شما را به خوبی جلب می کند.
Dungeon Keeper Mobil
بازی Dungeon Keeper Mobile در سال ۱۹۹۷ عرضه شد. ساخت این نسخه برای پلتفرم داس شروع شد و گیمر در بازی وظیفه ساخت و حفظ سیاه چال در مقابل حمله ها را دارد.
این بازی یک بازی شخص اول می باشد که سبک آن استراتژی می باشد. این بازی در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم های اندروید و ios عرضه گردید و آن را نمی توان بدون هزینه و خرید بسته های که در درون بازی قرار داده شده اند تجربه کرد.

Deer Hunter Reloaded

Deer Hunter Reloaded

Super Monster Bros
از بازی های که تجربه بی نظیری را برای گیمر رقم زده است بازی Sper Monster Bros می باشد. این بازی جیب سازندگان را پر می کند چرا که بسیار باید خرج کنید.
گیم پلی بازی خالی از نوآوری و خلاقیت است و نمی توان از پرتگاه های بازی عبور کرد.
Super Monster Bros دارای ۶ کاراکتر رایگان بوده و ۵ کاراکتر دیگر را باید خریداری کرد.
Gun Bros 2
از جمله بازی های که در به قتل رساندن دشمنان گوناگون و زنده ماندن خلاصه می شود بازی Gun Bros 2 می باشد.
این بازی دارای گیم پلی آسان بوده و می توان نمونه مشابه آن را بر روی بسیاری از پلتفرم موبایل دید.
تسلیحات بازی از عناصر مهم گیم پلی می باشد که بدون آن نمی توان بازی را پیش برد. بازی Gun Bros 2 به عنوان گران ترین بازی لقب گرفته است زیرا گیمر باید برای به دست آوردن مراحل مختلف بازی پول زیادی خرج کرد.
خرید باز یهای گران قیمت بازی موبایل چندان هم ارزشمند نیست اما اگر مایلید می توانید ۱۰ برنامه معرفی شده را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =