بلاگ

تاریخ عرضه بازی Deus Ex GO برای موبایل مشخص شد

Deus Ex GO

قتل و یا تصمیم گیری برای راه اندازی مجدد سطح بر علیه شما حساب نمی شود و در عوض، Deus Ex GO یک بازی است که به شما در مورد نحوه برداشتن یا دزدی گذشته دشمن می پردازد.

Deus Ex GO

Deus Ex GO

تاریخ عرضه بازی Deus Ex GO برای موبایل مشخص شد

توسعه دهندگان مبتنی بر On-line مبتنی بر Entix Square Enix با آخرین نسخه خود در حق رایانه همراه GO – Deus Ex GO بازگشته اند. بر اساس جهان Deus Ex، شما به عنوان نماینده آدم جنسن در یک مأموریت پنهانی برای کشف طرح تروریستی مخفی بازی می کنید. شما لازم نیست چیزی درباره Deus Ex بدانید تا از Deus Ex GO لذت ببرید.
اگر چه شخصیت ها و فضای cyberpunk dystopian برای طرفداران حق رأی دادن آشنا هستند، گیم پلی کاملاً متفاوت از عناوین قبلی است.
Deus Ex GO یک بازی پازل مبتنی بر نوبه خود است که در آن شما باید پازل های مبتنی بر شبکه را حل کنید و از دشمنانی که شما را از طریق هر سطح کار می کنند اجتناب کنید. بسیاری از موانع برای راه اندازی وجود دارد، از جمله برج های تشخیص حرکت و ایستگاه های هکینگ که به شما امکان کنترل فضای اطراف شما را می دهد.
اگر شما تازه به Deus Ex Go بروید و یا شاید جدید به تمام مزایای GO بر روی Square Enix، ما تمام اطلاعاتی را که لازم دارید برای رسیدن به پایین توطئه تروریستی تهیه کنید.
چگونه Deus Ex GO بازی مکانیک کار می کنند
چگونه برای جلوگیری از دشمنان
چگونه به استفاده از augmentation
چگونگی هک کردن سیستم های کامپیوتری
چگونه به بازی رویدادهای پازل هفتگی
چگونه کسب درآمد برای Deus Ex: انسانی تقسیم شده است
نحوه استفاده از پازل ساز
چگونه Deus Ex GO بازی مکانیک کار می کنند
بازی کردن به عنوان عامل آدم جنسن، شما وظیفه دارید که یک ترکیب را برای یافتن و محافظت از شخص مورد علاقه به نام نواک بگیرید، در حالی که همچنین به دنبال اطلاعاتی هستید که به شما کمک می کند تا متوجه شوید که چه کسی در پشت طرح تروریستی است.
شما این کار را با خزیدن در اطراف اتاق های مختلف انجام می دهید، تلاش کنید تا از نگهبان ها، برج ها، روبات ها و سایر تله ها مطلع شوید. برای انجام این کار، شما باید هر حرکتی را دقیق و استراتژیک بدانید.
شما در این بازی هر بار که شما حرکت می کنید، افراد بد نیز حرکت می کنند. این مکانیک چیزی است که شما باید قبل از ذهن در طول بازی نگه دارید. جنبش شما به مسیرهای خاصی محدود می شود و با گره های مشخص شده در سفید مشخص می شود که نشان دهنده نقطه ای است که جانسن می تواند در آن متوقف شود. چگونگی حرکت مسیرها کلید برای زنده ماندن است.
برای حرکت، به گره نزدیک که می خواهید حرکت کنید، ضربه بزنید. هر حرکتی که شما را به عنوان یک چرخش شمارش می کند و بلافاصله پس از حرکت خود، هر بدنی با الگوهای پیشنهادی یا حرکت فعال، خود را به نوبت می گیرند. هک کردن رایانه ها و فعال کردن تقویت خود به عنوان یک نوبت برای بازیکن، اما باعث نمی شود که دشمنان حرکت کنند.
برای به دست آوردن دستاورد Mastermind در هر مأموریت، شما باید هر سطح کامل را با حداقل تعداد حرکت برای تصویب سطح کامل انجام دهید. اگر تمام موفقیت های Mastermind را تکمیل کنید، پاداش های ویژه ای را در Deus Ex به دست می آورید.
قتل و یا تصمیم گیری برای راه اندازی مجدد سطح بر علیه شما حساب نمی شود. در عوض، Deus Ex GO یک بازی است که به شما در مورد نحوه برداشتن یا دزدی گذشته دشمن می پردازد.
نیروها
سپاه پاسداران انسان هایی هستند که دارای یک اسلحه بزرگ انسانی به نام “تیتان سپر” هستند. هنگامی که یک نگهبان شما را می بیند، او سپر خود را فعال می کند و در شما اجرا می شود. شما می دانید زمانی که یک محافظ تیتان سپر خود را فعال کرده است، چرا که او بلافاصله سرخ درخشان، همراه با راه پیش از او. هنگامی که سپر فعال شده است، نمی توانید یک نگهبان را بکشید، پس تلاش نکنید.
به محض اینکه مسیری را که یک گارد روبرو است عبور می کند، او را می بیند و شروع به کار می کند. اگر حرکت بعدی شما در فضای اشغال شده شما فرود می آید، شما تست می کنید.
از آنجا که بازی به نوبه خود مبتنی بر، شما می توانید از مسیر خود را از قبل از او به شما می رسد. هنگامی که از چشم او بیرون می آید، او فقط به دور خود می آید و به راه او می آید. هنگامی که او به پست محافظش بازگردانده می شود، سپتیک تیتان خود را غیرفعال می کند و او را به حمله حمله می کند.
گارد نیز توانایی قطع خطوط هک را دارد، بنابراین اگر مسیر شما از کامپیوتر به یک پلت فرم hackable در مسیر گارد متحرک باشد، ممکن است قبل از اینکه بتوانید از آن عبور کنید، ارتباط قطع شود.
شما ممکن است قادر به شکست یک سرباز گارد نباشید، اما می توانید یک نفر را بردارید تا او را بیرون ببرد. تا زمانی که در مسیری هستید که او روبرو نشده است، می توانید به او حمله کنید. این شامل راه رفتن درست در کنار او در مسیر راه می روید.
شما همچنین می توانید سیستم های کامپیوتری را در سطوح مختلف هک کنید تا بتوانید پیشنهادات خود را انجام دهید. وقتی یک گارد ناامید کننده در مسیر متصل یک برجک هک شده به پایان می رسد، به جای شما، پایین می آید.
انواع مختلفی از اشکال مختلف وجود دارد. فرم اولی که به آن وارد می شوید، ثابت است و با یک جهت روبه رو هستیم. شما می توانید مسیر خود را عبور، اما اگر شما در یک فضای از آنها را دریافت کنید آنها شما را خارج خواهد کرد.
بعداً در بازی، شما را به ربات های راه رفتن هدایت می کنند که گامی در مسیر است. خیلی شبیه نگهبانان، شما نمی توانید از رباتهای قدم زدن بیرون بیایید و باید با استفاده از برجها یا در غیر اینصورت آن ها را درگیر کنید تا آنها را غیرفعال کنید.
شما همچنین می توانید ربات ها را از بین ببرید. همانند نگهبانان، اگر آنها به دنبال مسیر شما نیستند، می توانید آنها را به سمت بیت از پشت و رو به پایین بکشید.

Deus Ex GO

Deus Ex GO

برج ها
به محض اینکه شما در مسیری که با آنها مواجه هستید حرکت می کند، برج ها به شما زل زده اند. آن ها حرکت نمی کنند، اما لازم نیست. شما نمی توانید برج ها را از بین ببرید، اما شما می توانید با هک کردن یک سیستم کامپیوتری، کنترل آنها را کنترل کنید. هنگامی که شما انجام می دهید، می توانید آنها را به دلخواه خود متمرکز کنید.
این می تواند بسیار مفید برای برداشتن محافظان ناامید کننده است که اتفاق می افتد در راه است. به یاد داشته باشید زمانی که یک سپر تیتان گارد فعال است، او شکست ناپذیر است، حتی برج ها.
شما همچنین می توانید از Turrets به نفع خود استفاده کنید بدون نیاز به کنترل آنها. اگر شما مسیری را که به موازات نگهبان و عمود بر یک برجک حرکت می کند حرکت می دهید، می توانید زمان حرکت خود را به طوری که یک گلوله را گول بزنید، زمانی که مسیر عبور می کنید.
بعداً در این بازی، شما در اطراف برج های خمپاره می روید که سه بمب لبه دار را در گره ای که در آن ابتدا از شما دیدن می کنند، راه اندازی می کند. شما می توانید این برج های خمپاره را هک کنید و مسیری را که با آنها روبرو می شوید، تغییر دهید، اما آنها فقط در بازیکن آتش می زنند. با این حال، اگر زمان شما درست باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =