بلاگ, پلی استیشن

آپدیت بازی Disc gam و توضیحاتی در مورد آپدیت و ویژگی های آن

Disc gam

تولید کنندگان گیم Disc gam جدیدا اپ دیت و به روز رسانی برای این گیم ارائه دادند. که در واقع این اپ دیت باعث اضافه شدن یک کاراکتر جدید به گیم می شود. در واقع گیم Disc gam به وسیله ی اتلیه دو نفره ای هورس اینتر تینمنت تولید شده است. که بر کنسول هایی چون پلی استیشن ۴ و رایانه ها ی خانگی ارائه شده است.

Disc gam

Disc gam

همچنین گیم disc gam یک گیم ورزشی بوده و تولید کنندگان گیم قبلا بیان کرده بودند که با گذشت زمان تغییراتی را در گیم ایجاد خواهیم کرد. در این اپ دیت و به روز رسانی که در گیم ایجاد کردند، اضافه کردن کاراکتر جدید به گیم بود. در واقع نام این کاراکتر کاهونا است. که جز بارزترین تغییرات به روز رسانی گیم Disc gam  است. ولی با این حال این تنها تغییر و تحول در این به روز رسانی نیست. طوری که این به روز رسانی موجب شده است ۴ دیسک دیگر به گیم اضافه شده است. و دیگر تغییراتی که این به روز رسانی ایجاد کرده است این است که در گیم شاهد یک فروشگاه هستیم. که نام این فروشگاه Gam  است. که در واقع گیمر ها می توانند به وسیله ی پول واقعی gamolen بخرند در واقع گیمر ها می توانند به وسیله ی این واحد پولی یا gamolens دیسک ها و کاراکتر ها و چیز های دیگر بخرند. همچنین این به روز رسانی و اپدیت چیز های دیگری را شامل می شود که سرعت بازی را افزایش داده است و باعث بهتر شدن تجربه ی گیم و همچنین بر قراری یک تعادل و هماهنگی میان شخصیت های گیم شده است. در واقع زومجی پس از این که گیم Disc gam را مورد بر رسی و تحلیل قرار داد، به ان نمره ی ۷ داد. و داستان گیم را به طور خلاصه این گونه بیان کرد :

توضیح بازی Disc gam

گیم Disc gam جز گیم های ورزشی است که جنبه ی سر گرم کننده برای گیم دارد و این گیم در هر صورت گیمی مفرح و لذت بخش است. حال ان را به صورت گروهی و با دوستان تجربه کنید یعنی به شکل spilit screen یا این که به صورت انلاین فرقی نمی کند. ولی با این حال این گیم از نظر محتوا و مفهوم دارای کاستی و کمبود است. که مهمترین این کمبود نداشت حالت و ویژگی برای انجام گیم از نظر طراحی و گرافیکی کمبود هایی دارد. همچنین در صورتی که از این گیم حمایت شود هر چند با وجود کم حجم بودن و ۱۵ دلاری بودن باز هم به گیم موفق و پر هیجان و مفرح و سر گرم کننده ای تبدیل خواهد شد. در واقع دیسک جام جز گیم های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه گذشته بوده است. در واقع هنگامی که برای اولین بار در ماه مارس اخبار گیم های رایگان و مجانی پلی استیشن پلاس را شنیدیم در این میان با گیم Disc gam هم اشنا شدیم. در واقع این گیم توسط اتلیه ی ۲ نفره ی هورس اینتر تینمنت تولید شده و موضوع این گیم در واقع تنیس و همچنین هاکی روی میز است. در واقع عملی که سبب می شود این گیم بیشتر مورد توجه گیمر قرار بگیرد این است که این گیم را از ابتدای ارائه به صورت رایگان و مجانی به دست گیمر های پلی استیشن پلاس بر روی کنسول پلی استیشن ۴ قرار می گیرد و خود این رایگان بودن موجب محبوبیت و شناخته شدن این گیم در میان گیمر های پلاس شد. در واقع این ویژگی رایگان و مجانی بودن را با توجه به گیم Rocket league نیز برای گیم Disc gam هم در نظر گرفتند. همچنین این گیم علاوه بر پلی استیشن ۴ بر روی پی سی هم ارائه شده است. هر چند این گیم به خاطر داشتن تعدادی کاستی و نقاط ضعف به پای گیمی چون Rocket league نمی رسد ولی با این وجود هم این گیم به خاطر یک سرب ویژگی های خوب و ویژه از جمله امکان بازی به صورت گروهی با دوستان سبب شده است که گیمر ها از ان لذت ببرند. در واقع گیم پلی این گیم این گونه است که گیمر باید در یک سمت زمین بازی بایستد و پس از ان دیسکی به طرف رغیب خود بیندازد.

Disc gam

Disc gam

در طول گیم اگر طرف مقابل نتوانست دیسک را بگیرد و دیسک در محیط پشت سر او بیفتد شما یک امتیاز کسب خواهید کرد.با این حال اگر دیسک به هر نحوی در زمین طرف مقابل فرود امد باز هم شما امتیاز کسب می کنید. یکی از ویژگی های بارز گیم Disc gam در واقع ساختار ساده ی ان است. در واقع در این گیم شاهد سه نوع ضربه هستیم : یک ضربه و حرکت مستقیم، ۲ ضربه با حرکات موزی، ۳ ضربه و حرکت ارام که دارای ارتفاع است. در واقع هر یک از این ضربات در شرایط مختلف کارامد هستند. البته گیمر ها می توانند ضربه و حرکات مستقیم به صورت کات دار به طرف حریف هدایت کنند. اما باید توجه داشته باشید که در حین گیم باید سرعت عمل خوبی داشته باشید زیرا تاثیر زیادی بر روی ضربه ها دارد. در صورتی می توانید ضربات قدرتمندی داشته باشید که هنگامی که دیسک را در دست گرفتید باید ان را به سرعت به سمت حریف نشانه گیری کنید و پرتاپ کنید. در این جاست که احتمال این که امتیاز بیشتری را در گیم کسب کنید بیشتر خواهد شد. از جمله ویژگی های دیگر این گیم ساده و اسان بودن ان است اما با این حال کسب مهارت در این گیم راحت نیست و خود این موضوع سبب شده است که چالش ها و رغابت ها از حالت شانسی بودن خارج شده و بیشتر به مهارت گیمر توجه داشته باشند یعنی هر چقدر توانایی و مهارت گیمر در گیم بیشتر باشد احتمال برنده شدن هم بیشتر خواهد شد. همچنین  گیم به گونه ای طراحی شده است که گیمر را به فکر کردن وا می دارد و در پی ان سرعت خود را افزایش دهد. که  خود این ها موجب بالا رفتن هیجان در طول گیم می شود و در نتیجه شما احساس می کنید که در حال انجام دادن یک رشته ی ورزشی واقعی هستید اما با این وجود در گیم دیسک جام شاهد یک سری ایرادات و ضعف هایی هستیم که یکی از ان ها نداشتن تنوع است که این نداشتن تنوع سبب شده است گیم به تنیس شبیه شود. که این نشان دهنده ی این است که این گیم قابلیت انجام گیم را به وسیله ی هوش مصنوعی را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =