DLCچیست؟

DLCچیست؟

اگر به دنیای بازی ها علاقمند باشید، حتما نام DLC به گوشتان خورده است. ما در این مقاله تصمیم داریم تا به صورت کامل و اجمالی در مورد DLC ها و آپدیت ها با شما صحبت کنیم. موضوعی که در نقاط مختلف جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است. با کمک این بسته های الحاقی می توان ساعت ها بازی پلی استیشن کرد و از قابلیت های تازه ای که بازی اضافه شده است، بر سر ذوق آمد.

این روزها DLC ها رنگ و بوی تازه تری به بازی های کنسول پلی استیشن ۴ بخشیده اند. به طوری که گیمرها حاضرند تا با پرداخت هزینه به DLC های تازه تری برای بازی های آنلاینشان دسترسی پیدا کنند. در انتهای این مقاله به این باور می رسید که DLC ها و یا بسته های الحاقی تا چه اندازه می توانند به کامل تر شدن و جذاب تر شدن بازی ها کمک کنند.

آشنایی با DLC

Downloadable Content که در حالت اختصار به آنها DLC گفته می شود، بسته ای الحاقی برای بازی ها هستند. با کمک این بسته الحاقی می توانید بازی ها را بیشتر و کامل تر از قبل کنید. شما می توانید DLC ها را به صورت دیجیتالی و پس از پرداخت هزینه مربوط به آنها، تهیه کنید.
فکرش را بکنید با کمک DLC ها می توان تا چه اندازه دنیای بازی ها را گسترده تر و جذاب تر کرد. به طور کلی DLC به شما کمک می کند تا بازی هایی که به آن علاقمند هستید را کامل تر کنید و یا بخش تازه ای را به بازی مورد نظرتان اضافه کنید.

DLC ها برای گیمرهایی که به طولانی تر شدن و پیچیده تر شدن بازی هایشان علاقمند هستند، بسیار هیجان انگیز خواهد بود. نخستین DLC در سال ۱۹۹۷ میلادی به کاربران معرفی شد. این DLC که به بازی Total Annihilation تعلق داشت، این امکان را برای کاربران فراهم کرد تا به نقشه ها، برنامه ها و داستان های جدید و جالبی در دل بازی دسترسی پیدا کنند.

DLCچیست؟
آشنایی با DLC

آیا استفاده از DLC ها ضروری است؟

اگر چه هیچ اجباری برای استفاده از DLC ها وجود ندارد و هیچ کس در این رابطه شما را وادار نخواهد کرد، اما از آنجایی که این موضوع در نسل هشتم بسیار پراهمیت شده است، خودتان بدون هیچ اجباری به تهیه DLC ها ترغیب می شوید. در واقع می توان این روزها DLC را موضوعی مهم و اثرگذار در صنعت گیم دانست.

با کمک این بسته های الحاقی معجزه‌گر می توان عمر یک بازی را تا سالها افزایش داد. قطعا می دانید که افزایش عمر یک بازی Playstation 4  به افزایش فروش و افزایش کاربران ان بازی منجر خواهد شد. جدای از اثرگذاری DLC ها در به موفقیت رساندن یک بازی، باید به تاثیر آن بر کاربر هم صحبت کنیم. تصورش را بکنید با کمک یک بسته الحاقی دریچه های جدیدی از بازی رویتان باز شود.

اینکه شما بتوانید خط داستانی بازی را ادامه دهید و یا به سوالات و معماهای تازه ای در دل بازی برسید، بسیار فوق العاده و هیجان انگیز خواهد بود. نکته جالب اینکه این روزها DLC ها به یک راه کسب درآمد عظیم برای کمپانی های سازنده بازی ها تبدیل شده اند. اگر نگاهی به عملکرد شرکت های مطرح سازنده بازی ها بیندازید، متوجه می شوید که همه آنها حداقل یک بازی آنلاین دارند که DLC های فراوانی در آن عرضه شده است.

نکته مهم دیگری که روز به روز بر محبوبیت DLC ها می افزاید، قیمت بسیار مناسب آنهاست. اغلب این بسته های الحاقی قیمتی کمتر از ۲۰ دلار دارند. به همین دلیل گیمرها خیلی راحت هزینه DLC ها را پرداخت می کنند تا در ادامه بتوانند با پرداخت مبلغ کمی به اتفاقات تازه تری در بازی برسند.

DLCچیست؟
DLCچیست؟

آشنایی با سایر مزایای DLC ها

همان طور که پیشتر هم گفتیم، رسیدن به یک خط داستانی جدید و مواجه شدن با اتفاقات تازه از هیجان انگیزترین نتایج استفاده از DLC ها به شمار می رود. اما علاوه بر این می توان انتظارات بیشتر و گسترده تری نیز از این بسته های الحاقی داشت. به عنوان مثال شما با کمک DLC ها می توانید به نقشه های تازه ای دسترسی پیدا کنید و یا اسلحه های تازه ای را در اختیار داشته باشد.

در برخی از این بسته های الحاقی شخصیت های جدیدی برای بازی پلی استیشن معرفی می شود. با این بسته ها به لباس های جدیدی برای شخصیت های فعال در بازی دسترسی پیدا خواهید کرد. اگر تا کنون DLC تهیه نکرده اید، می توانید یک بار امتحان کنید! مطمئن باشید پس از یک بار تجربه، مشتری ثابت این بسته های الحاقی فوق العاده خواهید شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 13 =